Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Skywalker » 01 авг 2017 19:34

Големи трансфери, скъпи ! Започвате да мачкате :)

Вълчан
Мнения: 4265
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Вълчан » 01 авг 2017 19:52

NOMER14 написа:Вълчане,
Поради каква причина Партизан ще има повече фенове от Левски. Двете държави и двете столици са с учудващо приблизителен брой жители.
Единствената разлика, че Левски е над 100 години, а сръбските гиганти са основани след ВСВ като един бивш роден тим, по комунистически.

Съдя от това което гледам на мачове и тренировки.Левски може и да има много фенове но никои не го знае това.Догатки.Слаби продажби на абонаментни карти също е голям ориентир.Може би има много фенове от провинцията.Докато във Сърбия по принцип си харесват отборът от своя град и такива грандове не се чувстват никак добре. :twisted:

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Кашчей » 01 авг 2017 20:07

hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Има елементарни принципи на пазарна икономика. Не можеш да взимаш 460лв(минимална) заплата и да караш джип за 100-200 000. Отбора Левски се опитва това да прави. ЦСКА го фалираха Титаните и Лупи. Фактите, че Левски може да съществува по този начин и че Титаните и Лупи не са в затвора показва в каква мизерна държава живеем. Аз искам да има силни Левски и ЦСКА а вие "безименни мизерни жалкари" сте си и сега.


Отборът на "Левски" се опитва да играе футбол, доколкото може с този състав и този треньор. Отборът на "Левски" не прави шашми във финансово естество. Шашмите ги прави клубът "Левски". Знам, че на теб ти е трудно, но все някога може и да разбереш, че отборът само играе на терена и тренира-нищо друго. Всичко останало е клуб!
Силен "Левски" може и да има, но за другият споменат клуб не съм убеден, че е възможно вече. Всъщност, ще е добре да има поне 5-6 клуба с изравнени възможности на отборите си, като не играят съдиите и корупцията на терена, но това е утопия за нашата действителност.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот hydetoshi » 01 авг 2017 20:11

Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Има елементарни принципи на пазарна икономика. Не можеш да взимаш 460лв(минимална) заплата и да караш джип за 100-200 000. Отбора Левски се опитва това да прави. ЦСКА го фалираха Титаните и Лупи. Фактите, че Левски може да съществува по този начин и че Титаните и Лупи не са в затвора показва в каква мизерна държава живеем. Аз искам да има силни Левски и ЦСКА а вие "безименни мизерни жалкари" сте си и сега.


Хубаво ме цитираш, браво, заслужавам да ме цитират...
Но къде пропусна "гнусни и наведени припознавачи" ??

Спестих ти квалификациите след като разбрах че Авраам Грант ще се подписва срещу 67000 евро на месец. Трябва да те обявят за ясновидец за това, че знаеш какви ще са Левскарите след година две. А именно"безименни ,мизерни жалкари" и "гнусни наведени припознавачи". Сега точно ли те цитирах?
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот hydetoshi » 01 авг 2017 20:18

Кашчей написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Има елементарни принципи на пазарна икономика. Не можеш да взимаш 460лв(минимална) заплата и да караш джип за 100-200 000. Отбора Левски се опитва това да прави. ЦСКА го фалираха Титаните и Лупи. Фактите, че Левски може да съществува по този начин и че Титаните и Лупи не са в затвора показва в каква мизерна държава живеем. Аз искам да има силни Левски и ЦСКА а вие "безименни мизерни жалкари" сте си и сега.


Отборът на "Левски" се опитва да играе футбол, доколкото може с този състав и този треньор. Отборът на "Левски" не прави шашми във финансово естество. Шашмите ги прави клубът "Левски". Знам, че на теб ти е трудно, но все някога може и да разбереш, че отборът само играе на терена и тренира-нищо друго. Всичко останало е клуб!
Силен "Левски" може и да има, но за другият споменат клуб не съм убеден, че е възможно вече. Всъщност, ще е добре да има поне 5-6 клуба с изравнени възможности на отборите си, като не играят съдиите и корупцията на терена, но това е утопия за нашата действителност.

Откога клубът Левски е нещо различно от отбора Левски? Вие всички откъм сектор Б наистина живеете на друга планета.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Кашчей » 01 авг 2017 20:22

hydetoshi написа:
Кашчей написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Има елементарни принципи на пазарна икономика. Не можеш да взимаш 460лв(минимална) заплата и да караш джип за 100-200 000. Отбора Левски се опитва това да прави. ЦСКА го фалираха Титаните и Лупи. Фактите, че Левски може да съществува по този начин и че Титаните и Лупи не са в затвора показва в каква мизерна държава живеем. Аз искам да има силни Левски и ЦСКА а вие "безименни мизерни жалкари" сте си и сега.


Отборът на "Левски" се опитва да играе футбол, доколкото може с този състав и този треньор. Отборът на "Левски" не прави шашми във финансово естество. Шашмите ги прави клубът "Левски". Знам, че на теб ти е трудно, но все някога може и да разбереш, че отборът само играе на терена и тренира-нищо друго. Всичко останало е клуб!
Силен "Левски" може и да има, но за другият споменат клуб не съм убеден, че е възможно вече. Всъщност, ще е добре да има поне 5-6 клуба с изравнени възможности на отборите си, като не играят съдиите и корупцията на терена, но това е утопия за нашата действителност.

Откога клубът Левски е нещо различно от отбора Левски? Вие всички откъм сектор Б наистина живеете на друга планета.

Отдавна, още от създаването си клубът и отборът са различни неща, свързани в неразривна симбиоза, но всеки върши своята работа, а не като при други, отборът да си сменя клубовете :twisted: :mrgreen: ако фалират :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

emanuilman
Мнения: 132
Регистриран на: 21 май 2015 11:04
Контакти:

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот emanuilman » 01 авг 2017 20:28

Някой по-скъп да е ,та като напусне след 3-4 месеца разбрал къде е попаднал,да ги осъди за една хуубава сумичка.... :mrgreen:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот 1982 » 01 авг 2017 22:16

wilge написа:
1982 написа:Само че Партизан има и много фенове извън пределите на Сърбия - Црна гора, Република Сръбска, която е половината от това, което виждаш на картата като Босна и Херцеговина, Косово ...... наистина, като цяло, имат повече фенове от Левски.

Човек, ти бил ли си в Косово? Говориш на изуст. Иди в Косово и кажи три думи на сръбски и това ще са последните думи в живота ти. Там има три сръбски села и още се пазят от Кфор. При резаците от БиХ имаш по- голям шанс. Приблизително 1:3. Но там има и хървати, коита мразят всичко сръбско повече от мюсюлманите.
С други думи лаф да става. А пък ако ми обясниш какво общо има твоето провокотивно изказване с темата ще те призная. Предполагам, че и твоята глава се въртят гениални мисли като с главата на отиващият си вече треньор на Левски, но останалите не са толкова умни, че да ги разберат. Това, обаче, носи риска да останеш неразбран от околните.


[offtopic]Бил съм в Косово, за разлика от теб. И далеч не са 3 села ...... Но това няма никакво значение, сръбското население, извън северната част, там живее в анклави и го има, никой не ти говори, че албанците са фенове на Партизан.

За Б и Х - половината територия е сръбска, т.нар. Република Сръбска, а сърбите са над 1 милион. Хърватите пък са много по-малко от сърбите в Б и Х.[/offtopic]
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Kой ще бъде новият треньор на Левски ?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 02 авг 2017 16:54

hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
hydetoshi написа:
Air_Smuggler_FU написа:
Не знам откъде и как изведнъж се изсипаха тия пари за тия играчи и треньори, но и не ми пука, нека има ! :lol:


И на наш'те пичове в ЦСКА не им пукаше,така,че какъв е проблема? Догодина В група,по-догодина припознаване. Честито!


Със сигурност много ви се ще да сме безименни мизерни жалкари като вас, гнусни и наведени припознавачи, но в случая нещо не е точно така, ключа от бараката е другаде, не е в измамния джоб на някакво си жужето-фалитко... :lol:

Ще поживеем, ще видим...силни са еврейските връзки...

Има елементарни принципи на пазарна икономика. Не можеш да взимаш 460лв(минимална) заплата и да караш джип за 100-200 000. Отбора Левски се опитва това да прави. ЦСКА го фалираха Титаните и Лупи. Фактите, че Левски може да съществува по този начин и че Титаните и Лупи не са в затвора показва в каква мизерна държава живеем. Аз искам да има силни Левски и ЦСКА а вие "безименни мизерни жалкари" сте си и сега.


Хубаво ме цитираш, браво, заслужавам да ме цитират...
Но къде пропусна "гнусни и наведени припознавачи" ??

Спестих ти квалификациите след като разбрах че Авраам Грант ще се подписва срещу 67000 евро на месец. Трябва да те обявят за ясновидец за това, че знаеш какви ще са Левскарите след година две. А именно"безименни ,мизерни жалкари" и "гнусни наведени припознавачи". Сега точно ли те цитирах?


Мда... Има само едно НО !
Каквото и да се случи с любимия ми отбор, и да го фалират, и да го пратят в "Щ" Окръжна група, ние, левскарите, ще бъдем там, с него ! Няма да правим врътки, няма да въртим схеми, няма да се гърчим в страх, няма да се опитаме да измамим цял свят, и най-вече самите себе си, няма да трошим БФС-то, няма да се заканваме на синдици, няма да пращаме разни животни да плашат хората...
Ще ходим на мачове на 3-та, 2-ра и прочее дивизии, и ще доживеем НАШИЯ ЛЕВСКИ да се върне там, където му е мястото, не да го вкарат в специално създаден формат на първенството, А ДА ЗАСЛУЖИ ПРАВОТО ДА СЕ ВЪРНЕ. Няма да припознаваме, няма е да хленчим, нашите гърбове ще са гордо изправени, а не наведени като вашите !
Може да минат 5-6 години, но ние ще се гледаме гордо в очите, без срам и без колебание, както днес правите вие.

Пожелавам успех на ЦСКА-1948, защото те са истинските, дано се върнат по-скоро в елита, за вас не е проблем, отново ще зарежете едните и ще припознаете другите. Ето затова си ме цитирал правилно : "безименни, мизерни жалкари" и "гнусни, наведени припознавачи". :lol:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], rhaegar и 66 госта