Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 0:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Контакти:

Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 0:0 FT

Мнениеот 1914.1902 » 22 юли 2017 09:21

Първа професионална лига
Кръг: номер 2
Ден: неделя
Час: 21:00
Пряко по: Диема спорт

Изображение Изображение

Стадион "Локомотив" (в парк “Лаута”)
Изображение

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Левски (София) / 23.07./

Мнениеот ogrizko » 22 юли 2017 09:59

Искам Левски да не загуби, че да не вземат случайно да махнат Митов. Сигурен съм, че има още много работа за вършене начало на отбора и достигани на големи висини ...особено в Европа ..ако се класира Левски де :oops:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
koisa
Контакти:

Мнениеот koisa » 22 юли 2017 10:13

ogrizko написа:Искам Левски да не загуби, че да не вземат случайно да махнат Митов. Сигурен съм, че има още много работа за вършене начало на отбора и достигани на големи висини ...особено в Европа ..ако се класира Левски де :oops:

То май всичките ни противници се молят Митов да остане начело на отбора. Само ръководството на клуба не го вижда...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)

Офтопик:
Image

ImageImage

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 22 юли 2017 11:32

ogrizko написа:Искам Левски да не загуби, че да не вземат случайно да махнат Митов. Сигурен съм, че има още много работа за вършене начало на отбора и достигани на големи висини ...особено в Европа ..ако се класира Левски де :oops:

Щото вие се класирате всяка година за Европа и там газите наред ... :lol: Аз освен за този ваш "исторически" международен успех преди повече от 90 години на едно приятелско минитурнирче в Букурещ, за друг не се сещам... :roll: 8-)
П.П. Извинявам се, пропуснал съм да спомена вашите славни победи срещу европейския гранд Санта Жулия (или Санта Хулия, все тая ;) ) от Андора преди 10-на години... :mrgreen:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
soulfly1948

Мнениеот soulfly1948 » 22 юли 2017 11:57

ти резултата го мани,ама още не мога да визуализирам как Обертан-човек,който е получавал указания от сър Алекс,сега получава жесто-мимични такива от най-добрият тренер сред келнерите и най-добрият келнер сред тренерите.... :)
"на мястото на Герена,се е намирало ТКЗС"Шопска комуна",известно с това,че там са се отглеждали едни от най-хубавите говеда в България..."
едно око-една среща,две очи-две срещи,смъртен случай-три срещи....
Юри Кучев стайл.....

Потребителски аватар
Странджата
Контакти:

Мнениеот Странджата » 22 юли 2017 13:11

За всички, които ругаят Митов - това, че не става за Левски, не означава, че не е треньор. От Левски кого ли не освободихме, ние, т.н. фенове, искаме не да напусне някой - направо му искаме главата, щото не е дорасъл за Левски ...

Потребителски аватар
balef

Мнениеот balef » 22 юли 2017 13:29

Вън от Левски на Боримиров и Митов ! Само Наско Сираков може да направи отбор с който да мачкаме наред разни отборчета и то с разлика ...... Само Левски !!!

Потребителски аватар
BurnX
Контакти:

Мнениеот BurnX » 22 юли 2017 16:10

balef написа:Вън от Левски на Боримиров и Митов ! Само Наско Сираков може да направи отбор с който да мачкаме наред разни отборчета и то с разлика ...... Само Левски !!!

аххаахах Левски в сегашното си състояние , може да мачка само салфетки в Син Сити.....

Върни се в “Левски”