Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Анкетата завърши на 12 мар 2017 16:34

Победа за Берое
19
28%
Равен
6
9%
Победа за Левски
44
64%
 
Общо гласове: 69

TNT
Мнения: 1392
Регистриран на: 24 фев 2009 14:42
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 12.03.2017 |

Мнениеот TNT » 13 мар 2017 14:35

TNT написа:Като се има предвид изключително слабата форма в която се намира Берое,гарнирана с отсъствието на трима титуляри(Главата,Пенев,Охене).Също,че Берое от точки не се нуждае,щото във втората осмица те така или иначе се нулират и не е от голямо значение от кое място ще почнем мачовете в тая осмица,а Левски се нуждае от точките,то тая двойка би трябвало да е най-твърдата в целия тираж,даже с хендикап.Вероятно е и да излезе.Обаче сме сме се нагледали на такива "твърди" мачове и аз лично не бих го пипнал. 8-)


Има ли баламурници които да са захлебили с "твърдата" двойка? 8-) :lol:
когато отвратените не гласуват,отвратителните управляват!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Kris_men2000 » 13 мар 2017 16:55

[quote="Kris_men2000"]Берое били слаби ,Берое били трагедия.Не виждате ли ,че Берое е отписала всичко и само чака мача с ЛЕВСКИ? Цял месец тренират само за да бият ЛЕВСКИ и нищо друго не ги интересува.Трябва да се изпълни заповедта и волята на богопомазаният домус.

Та за мача.Берое ще ни бият като маче у довар та стой та гледай.Само ме е страх да не идем на резултат от рода на 1:4 или 1:5 , че тогава розово-оранжевите гноми ще ни спукат от всякъде



Направо не мога да се понасям с тези точни прогнози.Никой ли няма да напише нещо по въпроса.Тази игра футбола трябва да се чете и разбира.Но разбирачите тук са 1 процент.Другите са лайци и драскачи на без мислени фенски мечти.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3157
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 12.03.2017 |

Мнениеот wilge » 14 мар 2017 09:10

wilge написа:Реанимирахме ги. Наредихме се до Монтана, Дунав и Горна. Не се ядосвам, тъй като болшинството ритнитопковци са селектирани от двамата най- некадърни треньори в Левски. Единият от Столипиново, а другия не го и знам от коя колиба е, но му викат Тъпчо. На тези незнаещи защо са на терена момченца и Моуриньо или Клоп да им сложат за треньори успех няма да имат. Митов за десетина дни не може да промени манталитета им.
Вратарчето ни е все още зелено. Някои побързаха да го сравнят с Джанлуиджи Донарума но така ще му направят лоша услуга. Все още няма класата на Божката.
Защитата ни втори мач се пропуква след центриране. Въпреки ръста си чехът е слаб с глава. Голът му срещу тирето е плод на случайност.
Средняците, т.е. онези които играят в средата на терена и са качества и психика на средняци, имат много да се самоусъвършенстват. На всеки по нещо му липсва. Прохи е бавен, Мехди е самонадеян, Джери иска в чужбина, Краев се е възгордял, Мечката напоследък нещо е нервен, Огнянов няма качества за водещ отбор. Всички знаем, че всяка атака започва от центъра на терена и всички защитни действия се формират в същата зона.
Нападателите изобщо не желая да коментирам. От 36 гола те са вкарали само 13! Без коментар!
Без сериозен собственик, стойностен директор и качествен треньор друго не съм и очаквал.


[warning]Спазвай правилата на форума![/warning]

SORRY!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2163
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 12.03.2017 |

Мнениеот Kris_men2000 » 14 мар 2017 12:39

Големите власт имащи ги е страх от най-големият и непоклатим чист и обичан от цял народ ЛЕВСКИ.Това е чистата истина.Другото е лъжи и прах в очите на истинските левскари.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот popokutepetel » 15 мар 2017 23:01

Ozzimozzi написа:
W84me написа:Важното е, че сателита на Ганчев ще се бори за оцеляване.

Всъщност системата на ППЛ е такава, че съдбата може да ви срещне с Берое отново и то за бараж за лига Европа.

Пореден слаб мач за подуенци и само неумението на Берое да използват предоставените им възможности за контри, е причина да спечелят само с 1 гол разлика. Тук не броя дузпите, които съдията спести и по този начин остави подуенци да се надяват на нещо до края на мача. От гостите единствен Бурабия се стараеше, но япончето го неутрализира до голяма степен. Другото, което направи впечатление са пустите центрирания. Изблъскахте сигурно 30 топки, но без особен успех.
Този Яблонски имаше няколко добри намеси, но на мен лично ми изглежда доста рисков играч.
Абсолютно заслужена победа на старозагорци. Честито! ;)


Абе не знам какъв е регламента, но не ми се вярва Левски да стане 4 или евентуално пети, че да иде на бараж. Не забравяй, че Чавдар-Ловеч се водят нов отбор и не могат да играят в ЕКТ.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Берое (Стара Загора) - Левски (София) | 1:0 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 16 мар 2017 11:02

popokutepetel написа:
Ozzimozzi написа:
W84me написа:Важното е, че сателита на Ганчев ще се бори за оцеляване.

Всъщност системата на ППЛ е такава, че съдбата може да ви срещне с Берое отново и то за бараж за лига Европа.

Пореден слаб мач за подуенци и само неумението на Берое да използват предоставените им възможности за контри, е причина да спечелят само с 1 гол разлика. Тук не броя дузпите, които съдията спести и по този начин остави подуенци да се надяват на нещо до края на мача. От гостите единствен Бурабия се стараеше, но япончето го неутрализира до голяма степен. Другото, което направи впечатление са пустите центрирания. Изблъскахте сигурно 30 топки, но без особен успех.
Този Яблонски имаше няколко добри намеси, но на мен лично ми изглежда доста рисков играч.
Абсолютно заслужена победа на старозагорци. Честито! ;)


Абе не знам какъв е регламента, но не ми се вярва Левски да стане 4 или евентуално пети, че да иде на бараж. Не забравяй, че Чавдар-Ловеч се водят нов отбор и не могат да играят в ЕКТ.

Не зная дали съществува отбор Чавдар-Ловеч и ако да къде играят, но определено такъв отбор с професионален статут няма. Относно това кой може да играе в ЕКТ и кой не, ще го решат компетентните органи, а не ние потребителите на някакъв форум.
Факт е, че системата на ППЛ е такава, че последното място за участие в ЕКТ ще се реши с бараж, а кой ще играе на баража и кой ще го спечели ще разберем след няколко месеца. ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 163 госта