Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот zlobul » 25 фев 2017 21:58

tevez написа:Аз не знам кой трябва да уволни Топузаков и да назначи треньора Х? Кой командва парада сега? Кой взима тези решения?
Толкова объркана ситуация, че ми се струва, че няма верен ход.


Все още акциите са в "портокала", така че би трябвало да го направи.Да, ама Не , той абдикира по поръчка и в момента Левски пак е заложник на опредена политическа шайка.
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот doktora25 » 25 фев 2017 21:59

wilge написа:Докторе, говориш като ръководител на Левски в зала Универсиада. Финансовото състояние на клуба е публикувано в интернет. На този етап фалит не би трябвало да има. Необходимо е обаче драстично увеличение на приходите. Не да се чака някой богаташ да изсипе торба с пари. Клубът трябва сам да постави началото. Най- напред да се започне от феновете. Как да се увеличи посещаемостта според теб. С кренвирши? Или с цигански оркестър? Това е действителност с марка Разград и Ловеч. Освен с добра игра ти с друго сещаш ли се? Пари за добри футболисти нямаме и за това през трансферния прозорец пасувахме. Значи оставаме с наличните играчи. Най- логичното в тази ситуация е да се смени треньора. Дори задължително. Добрата игра ще донесе победи, а победите повече зрители. Не забравяй, че хората имат афинитет към победителите. Някои действително ходят на стадиона само при победи. Но от техните пари също има нужда. Победите водят и до увеличаване на популярността, а от там до покупка на повече фен артикули. Сигурно има още начини, но за това си има хора на които се плаща да ги намерят. Другата страна на монетата е свиване на разходите. Не е редно клуб изправен пред финансов колапс да си позволява резерви със заплати от по над 30000 лв. А на добре играещи футболисти да се намаляват заплатите. В Левски само няма директор на облаците. Ами скаути които нищо не вършат? Ами една камара треньори, които май само пречат? Аз бих разгонил цялата пасмина некадърници, мързеливци и пияници. После бих отишъл до Панагюрище...

Съгласен съм като цяло с аргументите, но мисля че е важно също така и да се търсят начини феновете максимално да бъдат ангажирани с подобряване на финансовото състояние на клуба, заради самата кауза и същевременно да има пълна прозрачност как се управляват парите. Нов треньор и оптимизиране на управленската структура с дългосрочна стратегия и ясни отговорности разбира се са задължителни.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот AN71 » 25 фев 2017 21:59

demon777 да прав за това че съм фен на ЛЕВСКИ близо 40 години съзнателен живот ,но ще спра да гледам бг футбол защото за мен вече няма да е същото .Да жалко е за това сега бях и на стадиона мръзнах ядосвах се за безидейната ,но се опитвам макар да знам ,че колкото и малка да е помощта ми съм опитал и не съм се предал . :( :(

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот Ozzimozzi » 25 фев 2017 21:59

W84me написа:
blue_space написа:Всичко свърши. Да дърпат шалтера и кой от къде е..

Аре пък тоз, трябва ни един качествен треньор, за да се подобрят резултатите на Топузаков.

Имахте, но избяга чак във Виетнам! Ако Топчо ви беше хванал от началото на сезона, сега щяхте да сте зад тези, с които днес се мъчихте.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот levski4ever86 » 25 фев 2017 21:59

AN71 написа:
Fratla написа:В България фен културата е такава, че публиката е повече, когато отборът играе добре и по-малко, когато играе зле. Подкрепа в трудни моменти няма. Българският фен е консуматор който не иска да се прежали да изтърпи дори един лош мач, какво ли остава за цял сезон? Ако догодина играем с юноши изобщо не очаквам по-голяма подкрепа. Ще нижем поредица от слаби мачове и ще стоим в долната половина на таблицата.

Да прав си брат и аз това се чудя да не могат да се съберат 10000 души само от София е жалко защото като гледах сега в сектор Б бяхме повече от провинцията макар , че аз съм вече 5 месеца тук в столицата:( :( :(

Продукцията и липсата на интрига са главната причина за малкото публика при нас. Поне аз така си го обяснявам, защото когато мачът е решителен за първото място, полуфинал или финал за купата стадионът е фрашкан с хора от цялата страна. Това автоматично подсказва на ръководството, че трябва да направят мачовете важни или поне отборът да побеждава с лекота отбори като Пирин, Монтана, Локо ГО, Верея и т.н. Ако на мачовете с тези отбори събираме по 5-6 хил. души, а в останалите по 7-8-10 нещата ще са по-добре. Всичко обаче е в ръцете на играчите и треньора. Само те могат да върнат публиката с играта и представянето си. Всеки мач трябва да се борят и раздават докрай. Да си личи, че изгарят за победа и да играят сърцато за феновете. Тогава хората ще се върнат. :geek:
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот gzagorov » 25 фев 2017 22:02

В България футболната култура е такава, че на всеки няколко месеца се случва някаква простотия. Затова и феновете не искат да стъпват на стадиона.
Западните бизнесмени отдавна са открили най-ценния актив и драпат със зъби и нокти да го изграждат и задържат с цената на всичко. Този актив е доверието.
Ние тук още мислим, че си струва да съсипем доверието във футбола заради няколко аудита, някоя друга база (разбирай неокосена ливада или бетон на 25+ години, от който отдавна стърчат железа) или поредната свирка от поредната силиконка в джип. Сриваме доверието на феновете с действията си и после "Ама защо не сте на стадиона?". Следват декларации за трудните моменти, как трябва да сме сплотени и да се обичаме.
Да, ама в такова положение аудитата са за тези, които пишат декларациите, а не за тези които ги четат. Точно затова и на стадиона фенове няма да има, дори и входът да е свободен.
Чакаме следващата декларация, може би написана от шофьора на следното возило:
Изображение
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот AN71 » 25 фев 2017 22:03

sin4ec написа:Насрахме се лошо днеска. Факт. Явно толкова си можем. Яблонски ни е попадение в селекцията. Станислав се включи нелошо, Тунде от 1 ситуация вкара гол. Оттук нататък катастрофата е страшна.
З
Забрави да споменеш и Аниете и той се бори до края.Иначе за другите си прав ,без желание без идея и настроение :( :( :(

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот gzagorov » 25 фев 2017 22:05

sin4ec написа:Насрахме се лошо днеска. Факт. Явно толкова си можем. Яблонски ни е попадение в селекцията. Станислав се включи нелошо, Тунде от 1 ситуация вкара гол. Оттук нататък катастрофата е страшна.

Абе, допреди няколко месеца можехме повече, ама избягваш темата!
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Bluelocks
Мнения: 38
Регистриран на: 19 окт 2016 11:27
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот Bluelocks » 25 фев 2017 22:06

wilge написа:Освен с добра игра ти с друго сещаш ли се? Пари за добри футболисти нямаме и за това през трансферния прозорец пасувахме. Значи оставаме с наличните играчи. Най- логичното в тази ситуация е да се смени треньора. Дори задължително. Добрата игра ще донесе победи, а победите повече зрители


Това някой да го подшушне на т.нар собственик, който сега е сърдит на феновете..Не е за вярване, че не си е взел някой съветник да му обясни как да се изкарват пари от футбол. Със сигурносът не е чрез упреци към феновете, че не идват на мач, и натякване да минаваме към виваком. Тотално неадкеватно. В момента Топузаков е най-удобният треньор за С. Русев - не иска висока заплата и скъпи футболисти, но за сметка на това наивно вярва, че помага на Левски и хоп - получава две години договор??. И оставка на чакайте от него. Имахме Люпко и той стегна отбора, играхме добре с Марибор, имаше резултатност, добър мач и с надъханите цска.. Обаче след като дойде новият собственик, всичко започна да рухва - Люпко си каза че Адениджи нямал кола, премиите спрени, хаос в клуба.. С. Русев би трябвало да осъзнава, че без треньор няма как да има резултати. Един добър треньор може и с юноши да работи и пак да постигне нещо. А футболът ала Топузаков е пълна трагедия и дори да му докарат най-добрите, и тях ще провали.. Дали пък С. Русев не се държи така защото не му пука колко ще тук? Затова не си дава зор да намери качествен треньор. Затова не сме чули да има съветници по футболните въпроси. Нима има адекватен футболен бос на тази планета който след подобни трагикомедии на терена да не изиска обяснение от ттреньора или даже уволнение?

zlobul
Мнения: 2819
Регистриран на: 09 мар 2011 14:47
Контакти:

Re: Левски (София) - Локомотив (ГО) |25.02.2017| 17:30ч.

Мнениеот zlobul » 25 фев 2017 22:11

demon777 написа:
AN71 написа:demon777 да прав за това че съм фен на ЛЕВСКИ близо 40 години съзнателен живот ,но ще спра да гледам бг футбол защото за мен вече няма да е същото .Да жалко е за това сега бях и на стадиона мръзнах ядосвах се за безидейната ,но се опитвам макар да знам ,че колкото и малка да е помощта ми съм опитал и не съм се предал . :( :(



Няма да спреш да се интересуваш от Български футбол.
Дори да спреш да ходиш на стадиона, дори да спреш да ги гледаш по телевизията, когато отвориш сутрешния вестник с кафето и прочетеш в спортните страници че Левски-София са победили снощи, ... ще ти стане хубаво и ще си изпиеш кафето с кеф.


Знам само едно - Левски ще го има след нас. Преживяли сме всичко -и това ще преживеем. Само Левски!
1-Подписа на агент Тара все още стои под документа за ликвидирането на "Левски" и трансформацията му във "Витоша".
2-Гонзо- с този некадърник тръгна разрухата .
3-Тоньо е вреден за Левски !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта