Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот ММ1914 » 18 фев 2017 21:08

levski4ever86 написа:
ММ1914 написа:Не говорим за оправдания сладурано. Какво можем да променим сега и веднага, за да може в следващия мач да сме като Байерн? Нищо. Ситуацията е пари няма. По-скоро не ни се дават. Когато в отбора няма пари, какво може да се направи? Така ревахме да сменяме Батков, аз включително. Ако не го бяхме сменили нямаше да имаме огромните дългове за А сектор. Всяка прибързана промяна води до правене на нови глупости. Ще изгоним Спас - добре, кой ще дойде? Има ли някой изявил желание? Поне един? Ще изгоним всички футболисти и треньори. Имаме ли пари за нови? За неустойки? Кой ще дойде по това време на годината? Ти кажи каква стратегия би направил за да се промени нещо още в следващия мач? Приемаме че аз не разбирам от футбол, не е проблем, ще го преживея, но какво би направил ти като разбирач? Да даде резултат за една седмица? Смешник, следващия път преди да пишеш помисли.

Мозък, с какви простотии ме занимаваш въобще? Някъде да съм споменал за смяна на нещо и някого? Къде съм се правил на разбирач? За разлика от теб аз не казвам на останалите какво да пишат и какво да коментират. Не се имам за шеф на форума като теб и още няколко твои подобия. Идваш и започваш да определяш кой колко разбира и за капак когато ти отговорят започваш да обиждаш като каруцар. Вместо да ми даваш акъл кога да пиша вземи си изпий хапчетата за нерви!

Пак не схвана, трудно е - реалното е че в момента промените могат да са козметични, каквото и да се прави ще е надъхване, или промяна на мускули, но не и кардинална качествена промяна. Но иначе веднага ми пешеш че трябвало да си ми благодарен, за оправдания за разбирачи. Не те обиждам, в твоя случай смешник не е обида. Да попитам все пак, в родното ти село колко каруцари си срещал и с колко си разговарял че знаеш как псуват? Или просто използваш някакви изрази?
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот ММ1914 » 18 фев 2017 21:09

metal1111 написа:споко бе хора това е само една футболна среща , вярно , че Левски се представи малко под нивото на което сме свикнали да го виждаме , но има и такива мачове , важното е да се стреснат от този мач и да преследват титлата до край

Абе те и до два, три века да я преследват с тази игра няма да стане. Всички го видяхме днес. Ние си ги знаем че са леко некадърни, ама и чак толкова апатични да ги гледаме ни е в повече.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот metal1111 » 18 фев 2017 21:16

ММ1914 написа:
metal1111 написа:споко бе хора това е само една футболна среща , вярно , че Левски се представи малко под нивото на което сме свикнали да го виждаме , но има и такива мачове , важното е да се стреснат от този мач и да преследват титлата до край

Абе те и до два, три века да я преследват с тази игра няма да стане. Всички го видяхме днес. Ние си ги знаем че са леко некадърни, ама и чак толкова апатични да ги гледаме ни е в повече.



В интерес на истината и феновете на Пирин на стадиона се питаха защо Левски НЕ игра в този мач то си личеше

Възможен ли е някакъв бойкот?
OFK PIRIN

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот ММ1914 » 18 фев 2017 21:20

metal1111 написа:
ММ1914 написа:
metal1111 написа:споко бе хора това е само една футболна среща , вярно , че Левски се представи малко под нивото на което сме свикнали да го виждаме , но има и такива мачове , важното е да се стреснат от този мач и да преследват титлата до край

Абе те и до два, три века да я преследват с тази игра няма да стане. Всички го видяхме днес. Ние си ги знаем че са леко некадърни, ама и чак толкова апатични да ги гледаме ни е в повече.



В интерес на истината и феновете на Пирин на стадиона се питаха защо Левски НЕ игра в този мач то си личеше

Възможен ли е някакъв бойкот?

Истината е че всичко е възможно. Имам един въпрос, че имаше хора с тениски на ЦСКА между вас имаше, ама оня папагал какво правеше при вас? Човек, за малко да стане простотията от един глупак.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот mikata » 18 фев 2017 21:20

Няма бойкот...толкова си могат :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот LSFC 1914 » 18 фев 2017 21:23

mikata написа:Няма бойкот...толкова си могат :oops:


Точно така. Спас направи "голяма" селекция!

Потребителски аватар
levski4ever86
Мнения: 233
Регистриран на: 18 май 2014 11:04

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот levski4ever86 » 18 фев 2017 21:26

ММ1914 написа:Пак не схвана, трудно е - реалното е че в момента промените могат да са козметични, каквото и да се прави ще е надъхване, или промяна на мускули, но не и кардинална качествена промяна. Но иначе веднага ми пешеш че трябвало да си ми благодарен, за оправдания за разбирачи. Не те обиждам, в твоя случай смешник не е обида. Да попитам все пак, в родното ти село колко каруцари си срещал и с колко си разговарял че знаеш как псуват? Или просто използваш някакви изрази?

Много добре схванах и виждам простотията ти, но нямам намерение да отвръщам със същото. Не е моя работа да казвам какви промени са необходими на отбора. Това е работа на треньорския щаб, директорите и СР. Мога да коментирам какво ми е харесало и какво не в играта на отбора след всеки мач, а не да нареждам с каква схема да играем, какви играчи да се взимат и кой да бъде треньор. Тези жалки опити за дребно заяждане може да минават в оранжевия форум където живееш, но не и при мен.

Лека от мен и хапчетата малко по-редовно. ;)
Последна промяна от levski4ever86 на 18 фев 2017 21:28, променено общо 1 път.
[center]България е нашата родина, Апостола е нашия баща, "Георги Аспарухов" е стадиона, а "Левски" е в нашите сърца!
[wrapimg=]http://i.imgur.com/ByfNCqX.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
metal1111
Мнения: 545
Регистриран на: 09 авг 2009 22:32

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот metal1111 » 18 фев 2017 21:27

ММ1914 написа:
metal1111 написа:
ММ1914 написа:
metal1111 написа:споко бе хора това е само една футболна среща , вярно , че Левски се представи малко под нивото на което сме свикнали да го виждаме , но има и такива мачове , важното е да се стреснат от този мач и да преследват титлата до край

Абе те и до два, три века да я преследват с тази игра няма да стане. Всички го видяхме днес. Ние си ги знаем че са леко некадърни, ама и чак толкова апатични да ги гледаме ни е в повече.



В интерес на истината и феновете на Пирин на стадиона се питаха защо Левски НЕ игра в този мач то си личеше

Възможен ли е някакъв бойкот?

Истината е че всичко е възможно. Имам един въпрос, че имаше хора с тениски на ЦСКА между вас имаше, ама оня папагал какво правеше при вас? Човек, за малко да стане простотията от един глупак.


Аз лично седях почти в края на трибуната и не съм забелязал , но ако е имало такива индивиди това са провокатори , защото Благоевград е може би единственият град в България в които няма официален фен клуб на най-мразеният отбор тук цска
OFK PIRIN

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот NOMER14 » 18 фев 2017 21:29

metal1111 написа:споко бе хора това е само една футболна среща , вярно , че Левски се представи малко под нивото на което сме свикнали да го виждаме , но има и такива мачове , важното е да се стреснат от този мач и да преследват титлата до край

Браво! Най-после едно трезво мнение.
Но какво да правим, като сме емоционални на теми за любимия отбор.

love_hurtz
Мнения: 659
Регистриран на: 20 фев 2014 22:06
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Левски (София) | 18.02.2017 | 1:0

Мнениеот love_hurtz » 18 фев 2017 21:32

Време е Вили Вуцов да поеме отбора, той нямаше да позволи такива провали !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 1palq4o1, futbolqga, LoveAndPeace и 156 госта