Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |30.11.2016| 17:30ч

Мнениеот debilcho » 05 дек 2016 21:49

Андре-Пиер Жиняк 96 написа:Бием за ужас и почуда на оранжеви и зелени. :twisted:

Ама два пъти центъра, пардон три.За зелените, червените и оранжевите.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |30.11.2016| 17:30ч

Мнениеот debilcho » 05 дек 2016 21:55

LSFC 1914 написа:Владко е голям вратар :roll:

Даже е с три шала.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот debilcho » 05 дек 2016 23:32

sin4ec написа:Логичен и очакван резултат, макар да се надявахме на друго. Със свободни агенти срещу играчи за по милион-два, няма как да е различно.
Нашите играха на върха на възможностите си. За титла те са недостатъчни, но за място в ЕКТ-да. Трябва да се готвим за там.
За пореден път се видя колко недалновидна е била смяната на Стоев с ибрикчията от Српско.
Колкото до дрисльовците и ташаците, пишещи откровени глупости тука и погребващи отбора( :o ), оставям ги без коментар.
Сталийски каза някои неща, но аз на олигофрени няма как да обяснявам, а и нямам никакво желание.
Но да приемем за момент гледната им точка. Тя е олигофренска като тях самите. Левски няма как да фалира по ред причини. Обективни. Но Левски няма и как да е шампион пак по ред причини. Обективни. Ако за някои киберфенчета това е край за отбора, за мен и за други не е.
Втори-втори. Може и трети. Случвало се е на далеч по-велики и богати тимове от Левски. По-важно за мен е структурирането на клуба и дали анонсираните от Боримиров инвестиции в школата ще се състоят.

Ще се състоят на върба, както и структурирането.Не разбрахте ли, че Дебелян и Тиквата ви водят към фалит въпреки ред обективни причини.

debilcho
Мнения: 92
Регистриран на: 23 сеп 2016 21:01
Контакти:

Re: Лудогорец (Разград) - Левски (София) |2:1 FT

Мнениеот debilcho » 05 дек 2016 23:34

W84me написа:
Долно уйно написа:Съревновавай се със сините нали това е мисията в живота ти.
Този сезон един измежду сини и червени няма да вземе квота за ЛЕ

Червени кои са?

Каламбаците ми.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA 78, Google [Bot] и 31 госта