Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот koisa » 21 ное 2016 16:39

blue avalanche написа:А откъде да го имат този респект,след като отляво и отдясно им надуват главите какви некадърници ги тренират???
Добре,че не четат и този,УЖ, левскарски форум! :mrgreen:

Например от факта, че Топчо и Букарев са над тях и работата им като футболисти на Левски е да изпълняват техните нареждания.

Какво му е на форума? Различни хора с различни мнения и виждания. Само, че има една групичка, в която определени хора се имат за по-големи левскари от останалите и не зачитат чуждото мнение. Понякога тук се пишат доста верни и правилни неща, които убягват на собственици, директори и треньори.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот olimpi » 21 ное 2016 16:56

Най-важното са трите точки с оглед на не силната ни игра. Страхотен гол на Пиргов, ГИ и фалафелата да гледат как се рита топката, а не да изпускат чисти положения. Пак не ни дадоха дузпа между другото и то при подобна ситуация като в 1и кръг.

Отборът ни е загубил свежест, НО не е толкова тежък като при един усмихнат треньор. Отборът ни е доста хаотичен, но тук си оказва влиянието напрежението и всички атаки (то не бяха 50 бинки, поляганици на други отбори на, който трябва и хвърляне срещу нас).

Някой наивно си мисли, че серията със сухи мрежи ще продължава вечно ?!. Та ние и в момента сме с най-добрата защита и най-вече отборът играе като отбор. ЦЗ тичат и покриват, дори Тунде се връща и няма караници помежду им. Кутловица какви положения имаха, а грешки в защита си правим всеки мач, но досега имахме късмет и Йорга ни вадеше на няколко пъти.

С оглед на всичките сътресения, там където бяхме миналата година, късата скамейка (играем с 14-15 човека), някои съдийски тесли и ограничените умения на доста от играчите ни, е цяло чудо че сме втори и то само на три точки от гората.

Ако си вземем следващия мач и не загубим в Делиормана, поне ще можем да притискаме единственият стойностен отбор и дано барем тогаз финягата разтвори кесията.

И само Левски.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот PSvilenov » 21 ное 2016 17:05

olimpi написа:Най-важното са трите точки с оглед на не силната ни игра. Страхотен гол на Пиргов, ГИ и фалафелата да гледат как се рита топката, а не да изпускат чисти положения. Пак не ни дадоха дузпа между другото и то при подобна ситуация като в 1и кръг.

Отборът ни е загубил свежест, НО не е толкова тежък като при един усмихнат треньор. Отборът ни е доста хаотичен, но тук си оказва влиянието напрежението и всички атаки (то не бяха 50 бинки, поляганици на други отбори на, който трябва и хвърляне срещу нас).

Някой наивно си мисли, че серията със сухи мрежи ще продължава вечно ?!. Та ние и в момента сме с най-добрата защита и най-вече отборът играе като отбор. ЦЗ тичат и покриват, дори Тунде се връща и няма караници помежду им. Кутловица какви положения имаха, а грешки в защита си правим всеки мач, но досега имахме късмет и Йорга ни вадеше на няколко пъти.

С оглед на всичките сътресения, там където бяхме миналата година, късата скамейка (играем с 14-15 човека), някои съдийски тесли и ограничените умения на доста от играчите ни, е цяло чудо че сме втори и то само на три точки от гората.

Ако си вземем следващия мач и не загубим в Делиормана, поне ще можем да притискаме единственият стойностен отбор и дано барем тогаз финягата разтвори кесията.

И само Левски.

С повечето изписано съм съгласен , само че частта с грешките във всеки мач и спасяванията на Йоргачевич могат да се отнасят само за миналият сезон . Повече от половината мачове тая година Йоргачевич е фигурант на вратата и не му се налага да прави нищо освен да бие 3-4 аута . Пиргов как пък прави грешки за националният пък при нас е повече от безгрешен ? Александър Александров от колеблив играч запълващ дупки в Лудогорец при нас се превърна в ключов играч . Не казвам титуляр нарочно , тъй като и при оня добряка играеше редовно . Сашо Алвеша винаги е бил най-слабото звено в отбора , но го научиха що годе да не му пробиват зоната като на шега . Минев си е класа , него манталитета му е проблем , а ако забележиш този сезон няма никакви дисциплинарни забележки . Всичко това за мен бе заслуга само и единствено на най-мразеният човек в този форум Люпко Петрович . Индивидуалните грешки при него бяха занулени , а пък така като гледам все още Топчо може да се възползва от организацията на сърбина . Левски головете не си ги вкарва сам от некадърност като миналата година . Факт е , че от 6 гола половината от тях са от измислени дузпи и рикошет .

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот olimpi » 21 ное 2016 17:29

PSvilenov написа:
olimpi написа:Най-важното са трите точки с оглед на не силната ни игра. Страхотен гол на Пиргов, ГИ и фалафелата да гледат как се рита топката, а не да изпускат чисти положения. Пак не ни дадоха дузпа между другото и то при подобна ситуация като в 1и кръг.

Отборът ни е загубил свежест, НО не е толкова тежък като при един усмихнат треньор. Отборът ни е доста хаотичен, но тук си оказва влиянието напрежението и всички атаки (то не бяха 50 бинки, поляганици на други отбори на, който трябва и хвърляне срещу нас).

Някой наивно си мисли, че серията със сухи мрежи ще продължава вечно ?!. Та ние и в момента сме с най-добрата защита и най-вече отборът играе като отбор. ЦЗ тичат и покриват, дори Тунде се връща и няма караници помежду им. Кутловица какви положения имаха, а грешки в защита си правим всеки мач, но досега имахме късмет и Йорга ни вадеше на няколко пъти.

С оглед на всичките сътресения, там където бяхме миналата година, късата скамейка (играем с 14-15 човека), някои съдийски тесли и ограничените умения на доста от играчите ни, е цяло чудо че сме втори и то само на три точки от гората.

Ако си вземем следващия мач и не загубим в Делиормана, поне ще можем да притискаме единственият стойностен отбор и дано барем тогаз финягата разтвори кесията.

И само Левски.

С повечето изписано съм съгласен , само че частта с грешките във всеки мач и спасяванията на Йоргачевич могат да се отнасят само за миналият сезон . Повече от половината мачове тая година Йоргачевич е фигурант на вратата и не му се налага да прави нищо освен да бие 3-4 аута . Пиргов как пък прави грешки за националният пък при нас е повече от безгрешен ? Александър Александров от колеблив играч запълващ дупки в Лудогорец при нас се превърна в ключов играч . Не казвам титуляр нарочно , тъй като и при оня добряка играеше редовно . Сашо Алвеша винаги е бил най-слабото звено в отбора , но го научиха що годе да не му пробиват зоната като на шега . Минев си е класа , него манталитета му е проблем , а ако забележиш този сезон няма никакви дисциплинарни забележки . Всичко това за мен бе заслуга само и единствено на най-мразеният човек в този форум Люпко Петрович . Индивидуалните грешки при него бяха занулени , а пък така като гледам все още Топчо може да се възползва от организацията на сърбина . Левски головете не си ги вкарва сам от некадърност като миналата година . Факт е , че от 6 гола половината от тях са от измислени дузпи и рикошет .



+++++++++


Съгласен, но Йорга ни извади срещу Дунав и гората. И да получихме голове от две дузпи (измислени), май някой друг рикошет, само при гостувания и само Ботев ни вкара от хубава атака.

Да Люпко беше супер решение като треньор лятото, но не очаквах да се задържи. При нас е змиярник, човекът не е млад, задачата му беше според ЛЕ и воала. Жалко, че си тръгна аз съм убеден, че с него нямаше да загубим в домуздере.

Ако финягата е отписал титлата или не му пука за нас, с пионка като Пеленцето лесно си е постигнал целта да махне Люпко и да назначи евтин треньор.

Ако е решил да има дългосрочна стратегия за развитие на клуба с цел след година две да сме равностойни на гората, тогава евентуалното оставане на Топчо + развитието му е резонно. Мъри все пак го оставиха, но той имаше Сираков зад гърба си, а не Пеленцето.

Дано не съм прав, но с финягата не ни чака нищо добро.

Ако случайно сме на не повече от 3-4 точки от гората, мисля, че ще започнат да ни режат още по сериозно, а финягата може и да си бие камшика, защото най-вероятно не му се дават кинти.

Дано не съм прав.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21352
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот metodito » 21 ное 2016 17:47

Нищо лично против Топчо, но като футболен интелект, разликата между него и Мъри е от земята до небето. Даже като футболисти, когато играеха, ако си спомняте си личеше - Мъри беше много по-разсъдлив и търпелив като защитник, Топчо беше експлозивен и в доста случаи рисков играч (шпагатите му бяха по конец, но винаги съм изтръпвал като ги прави). Топчо е по-емоционален, Мъри - доста по-улегнал. Мъри изкара много като като помощник на Гочето, Майстора и Муслин (нали и на него беше?), работи с младите. Според мен Мъри си е имал план, който следва с години. Букарев го видяхме в Славия. Между другото Славия по него време играеше нелошо в дефанзивен план.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот PSvilenov » 21 ное 2016 17:55

Колкото и да го защитвам и аз бях наясно , че Петрович не е решението за дълъг период от време . Надявах се все пак да изкара този сезон , но още с назначението му се започнаха едни приказки които едни "левскари" успяваха да разнесат все повече и повече при НЕПОБЕДА на отбора било то като коментар в интернет, на стадиона или по медиите .

Топчо за мен е правилният вариант . Чужденците ги видяхме колко са успешни тук . Повече свикване им трябва от на футболистите което е твърде много време . Херо и Мъри не искат при нас , друг заслужаващ поста няма .За Пелето си прав . Пълен измекяр е , коментарите му пред медиите не звучат като на левскар, който коментира отбора емоционално и страстно както той си мисли ,а на жалък злобен човечец дето ще гледа да си измива ръцете с всевъзможни оправдания и теории . Не е приятно да имаш такъв колега, особено пък ако има такъв важен пост и ауторизация .

Дишането във врата на Разград мен лично ме устройва. Не сме фаворити , скрити фаворити сме за титлата . Има разлика . На 3 точки зад тях да стоим е много по изгодно , от колкото да изпуснем юздите рано рано като миналата година и те да заиграят с лекота без да им пука бият ли или не в последните 10тина кръга .

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 21 ное 2016 18:21

metodito написа:
В миналия пост се изказах с радост, понеже наистина е важна само победата. Това, че откакто дуото пое кормилото пускаме голове във всеки мач не го коментирам. Това, че двама от най-добре представящите се ни футболисти, показващи най-голямо израстване - Нар и Тунде, потънаха, също не го коментирам. Какво има да коментирам на смяната на позицията на Джери? Топчо и Букарев искаха властта. На! ви власт, ама с пилешките си мозъци в следващите два кръга по-малко от 4 гола не очаквам да допуснем. Целият сезон отиде на... заради оня.... Пелето.

Като писах вече на няколко пъти, сривът във формата на някои играчи, и на тима като цяло, беше предизивестен.
Щеше да се случи и с Петрович, причината е тривиална и аз лично на няколко пъти я посочих.
Само слепец не би забелязал, че симптомите на настоящата ни продукция се виждаха още в последните два двубоя при Люпко.
Сърбина също го виждаше и макар да беше престанал да ръчка за нови играчи, интересно, преди двубоят с пребоядисаните, пак започна да иска други футболисти.
Не казвам, че не е имал право, просто пиша, че и той е бил наясно, че тимът започна да издиша.

Така че, не знам в какво по точно обвиняваш "Пелето".
Той зае поста сравнително късно, във време, в което нямаше как да се вземат адекватни заместници на титулярите.
И разбери най-после, самият Люпко не е имал намерение да остава, аз предпочитам да вярвам на хората в клуба, от колкото на абдекирал от задълженията си треньор.
И то говорим за треньор, който е доказал многократно, че лесно мени мнението си.

Инак, сезонът не е отишъл. Не виждам защо да е заминал ?
И с Петрович Титлата си беше химера, т'ва е пределно ясно, даже и той го спомена на няколко пъти.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот Долно уйно » 21 ное 2016 18:47

THE G.A.M.E написа:Инак, сезонът не е отишъл. Не виждам защо да е заминал ?

Към момента не, но само след една седмица е много вероятно.
Предстоят ви два много тежки мача, които, като нищо може да загубитге и двата.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9299
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот mikata » 21 ное 2016 18:59

Не виждам кой може да бутне Лудогорец в следващите 2 години,там се работи правилно и само се надгражда,имат пари,отбор и сериозна организация.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот Долно уйно » 21 ное 2016 19:14

Следващите две?
Бих казал, че в следващите десет години не виждам, кой може да ги бутне и това е и мнение на футболни специалисти у нас.

Стана нещо, като в баскета с Лукоил.
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_FEN4E, pepo, TristaNNN и 148 госта