Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21185
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот metodito » 21 ное 2016 23:47

blue avalanche написа:
Долно уйно написа:
Левски ще назначи ли някога на ръководен пост бивш играч от бившето ЦСКА?

Че той,Пелето, е бивш играч на ЦСКА. ;)

Право в десятката. Това припознавачите никога няма да го направят. Цялата им история едногодишна, тази на трупа ЦСКА и на Литекс е била анти-"Левски". Не про-, а анти-! Винаги! Ако само мразиш, как може да обичаш. Създадени да мразят. По това си приличат с онова от архива, де си мислят, че са го наследили. Припознавачи в омразата. Не е достатъчно...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2016 11:04

metodito написа:
Не става въпрос за ТИТЛАТА. Става въпрос за много други неща и... ако си позволя като теб да казвам какво мислиш... и ти знаеш за какво става дума. Бяхме в winning streak. Най-добрата защита. Аденидже не беше афро-левака, който не може да си улучи играта. Нар играеше за отбора. Мечката и Де Ноойер разкриха потенциала си.

Виж, забрави, аз го забравих... или се опитвам да забравя това, което се случи. Джони Уокър. Продължаваме напред. Пелето излъга за това, че е говорил с други треньори. Факт! Пелето излъга за премиите, след което се обърна. Факт. Този човек е вреден за "Левски"! Той няма каквото и да е понятие за задачите си и ще го разбереш на зима.

За мен Пелето просто иска да изтрие оставеното от Гонзо, така както Иво навремето натири Костов - само щото е назначен от Гонзо. Ствсем нормално е като поемеш ти юздите, да искаш да си назначиш свои хора, тъй че ако оставения от предишния, ако се издъни да не ти пилят на главата на теб. Това, че излъга за мен е достатъчно, вярвай на един лъжец, щом искаш. Ти си знаеш най-добре. В момента имам чувството, че отбора играе сам и се видя и вчера.

Ти гледаш фактите ( аз не ги оспорвам, срещу математиката не се вика ) ... Но пропускаш далеч по-важното, от какво са зависели тези факти.
Явно си на мнение, че с Люпко нямаше никога да ни вкарат гол и да загубим някой мач.
Отборът взе да издиша физически още преди двубоят с пребоядисаните, също така и схемата и начинът на игра изглеждаха вече позахабени и предивидими за съперниците.
Да не отварям дума за половината ни победи, при които не надиграхме игрово съперниците, но имахме щур шанс, който приключи срещу преименуваните.
К'вото и да си говорим, в този мач изспуснахме победата и това е в следствие от цялостната тактика на Петрович.
Да, ако бяхме спечелили, щеше да е в следствие на тактика, схема и изпълнители, та, точно за това пиша, че щом не сме били, е логично и това също да е в следствие на горепосоченото.
А дали Люпко не избра прибраната игра, именно защото е виждал изхабяването на отбора ( както посочих, физически и психически ) ... Па и думите му след мачът бяха красноречиви, че не сме търсили толкова победата, колкото да не загубим.

Пелето и другите в Клуба, не са виновни.
Не виждам за какво ?
Щото си е тръгнал сърбина ли ?
Не смятам.
Сам си тръгна...Сега, че със сигурност е имало неща, които не му харесват, това не е оправдание !
Можеше да си изкара полусезона, което би направил всеки нормален специалист.
Мисля че точно в този случай правилната и логична позиция е да застанем зад Клуба, не зад абдекиралият треньор.
Сигурно знаеш, че симпатизирам и на Челси... Подобна беше позицията ми и при двете махания на Моуриньо, който си е емблема на Челси, но Клубът винаги е по-важен от личноста.
Жалко, че Люпко не е на това мнение ...

Аз лично ще дам оценка на "Пелето", Спас, Дамата... И другите управляващи Клуба, чак към края на месец Май.
Считам, че така е редно.
Добри-лоши, кофти, сега няма как да се прецени.
Ако ги осъдим сега, това ще е водено от емоции, а те често не са добър съветник.
Като пример... Помниш ли Батков как изсули Мъри, точно когато човека се зае да прави нов тим.
После "Кокъла" обра лаврите... Но това е минало-заминало.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 ное 2016 11:09

Долно уйно написа:
THE G.A.M.E написа:Инак, сезонът не е отишъл. Не виждам защо да е заминал ?

Към момента не, но само след една седмица е много вероятно.
Предстоят ви два много тежки мача, които, като нищо може да загубитге и двата.

По мое мнение, сезонът ще е успешен, ако държим разградчани на нокти до края, пък макар и да не спечелим Шампионата.
На този етап е по важно да мръднем малко напред в игрови план.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Serafim
Мнения: 5170
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот Serafim » 22 ное 2016 11:57

THE G.A.M.E написа:
Долно уйно написа:
THE G.A.M.E написа:Инак, сезонът не е отишъл. Не виждам защо да е заминал ?

Към момента не, но само след една седмица е много вероятно.
Предстоят ви два много тежки мача, които, като нищо може да загубитге и двата.

По мое мнение, сезонът ще е успешен, ако държим разградчани на нокти до края, пък макар и да не спечелим Шампионата.
На този етап е по важно да мръднем малко напред в игрови план.


Факт. Към момента нямаме конкурентен състав да се борим с Лудогорец. Организационно сме на светлинни години от тях, ама назад. Цяло чудо е, че сме на 3 точки зад тях и на 10 от третия, и сме без загуба.
Един умен ръководител (и собственик) би използвал момента да успокой отбора, а не да се бие в гърдите за титла и пр.
Титла може да видим само при сериозни издънки на Лудогорец, а в същото време ние да си вземаме мачове и най-много да не губим точки срещу тях, тирето и отборите от Пловдив.
Сега е момент да се работи върху селекцията, да се гради отбор за догодина, за мачовете в ЛЕ, защото ако не се сринем, ще играем там. А ако искаме да сме голям отбор, трябва да се класираме в групите. Обаче не знам как ще стане това, предвид, че сме без коефициент.

Я ме светнете - да речем, че във втория кръг се паднем срещу поставен отбор, от типа на Марибор, ако ги отстраним вземаме ли техния коефициент? Значи ли това, че в трети кръг сме сред поставените или не?

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5139
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Монтана (Монтана) - Левски (София) | 1:3 FT

Мнениеот koisa » 22 ное 2016 12:58

Serafim написа:Един умен ръководител (и собственик) би използвал момента да успокой отбора, а не да се бие в гърдите за титла и пр.
Титла може да видим само при сериозни издънки на Лудогорец, а в същото време ние да си вземаме мачове и най-много да не губим точки срещу тях, тирето и отборите от Пловдив.

Няма нищо лошо в това собственикът да се бие в гърдите и да иска титла предвид удобната позиция, в която се намираме. Нормалните отбори биха направили всичко за да се възползват от позицията си, а не да се предават още преди Коледа. Собственикът постави цел титла и купа, което значи, че би трябвало да развърже кесията за добра зимна селекция, с която отборът да се възползва от позицията си. Ако пък не стане поне ще знае, че има почти готов отбор да атакува групите на ЛЕ където парите също не са малко, а лятото ще се нуждае само от двама-трима играчи.
Проблемът идва от там, че нашият собственик засега показва само на думи и бездействие колко много мисли за отбора и титлата. Маймуни с трици не се хващат и бизнесмен с толкова пари би трябвало да го знае.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта