Люпко вън от Левски веднага!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3975
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re:kiril.a.d

Мнениеот Странджата » 14 окт 2016 12:04

Кириле, това, че днес има ново ЦСКА може само да радва един истински левскар. Не е важно то каквое, важното е да стои, както се казва, на краката си - т.е. на истината. А истината е, че е ново и че сега започва своя път.
Ако всички цесекари мислеха така, нямаше сега да се дърлим по форумите, макар че все ще се намери кой да каже - да, ама то е прекръстено еди-кое си или пък - ама това е ЦСКА - от сътворението на света до днес.
И да е прекръстено, и да е кръстено - истината е, че го има и че е ново и това е! И най-дразнещото е, че повечето тук ще се обедимим около мнението, че в нашата държава точно тези подмени, който всъщност са лъжа и грабеж - или на символен капитал, или на друг, са причината за трагичното ни съществуване. Но когато стане дума за нещо, от което ни се струва, че има някаква изгода - ние веднага подменяме истината. Ето това е потресаващото в цялата история около ЦСКА. Релативизмът тук цъфти и процъфтява и малко хора се замислят до какви последствия води.
Иначе е време да чакаме мача и да укротим малко страстите - негативните, за да дадем път на позитивните. А те са, че ще играем с противник, за когото бяхме забравили, който, макар и нов, като съперник събужда същите страсти, ако не и по-силни, от предишния, който все пак трябваше да изпратим достойно. Може да се каже, че шестте наши загуби са нашия дан в заупокойната милитва за един рухнал гигант. Сега една наша победа би била чудесен поздрав за новото ЦСКА - да му върви все така! Ако пък паднем - да са живи и здрави - пак ще се срещнем - не вярвам скоро - поне до три години, в елитната група да се появи другото ЦСКА :) Тогава за нас ще стане по-трудно :). Пък и брат'чедите от Ловеч може да се завърнат - ще стане като едно време със Сливен, Варна и Пловдив :) Но и тогава му се намираше колая - все пак има и други градове - и друга Варна, и друг Пловдив. Хайде, стягайте се за мач - който ходи - завиждам му, който не може - споделям салатката и чашката с него :)

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот gzagorov » 14 окт 2016 12:12

Странджа, много болезнено си прав за ситуацията в родината ни. Точно това е основната причина за положението ни като народ - компромисите, най-вече със собствената ни съвест, която след толкова време е твърде силно изкривена. Останалото е просто следствие.
Относно невъзможността за присъстване на мача и варианта за ракийка и салатка - бъди малко по-милостив, някои сме на работа и дори тези удоволствия са ни отрязани :lol:
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Re:kiril.a.d

Мнениеот kiril.a.d » 14 окт 2016 13:46

Странджата написа:Кириле, това, че днес има ново ЦСКА може само да радва един истински левскар. Не е важно то каквое, важното е да стои, както се казва, на краката си - т.е. на истината. А истината е, че е ново и че сега започва своя път.
Ако всички цесекари мислеха така, нямаше сега да се дърлим по форумите, макар че все ще се намери кой да каже - да, ама то е прекръстено еди-кое си или пък - ама това е ЦСКА - от сътворението на света до днес.
И да е прекръстено, и да е кръстено - истината е, че го има и че е ново и това е! И най-дразнещото е, че повечето тук ще се обедимим около мнението, че в нашата държава точно тези подмени, който всъщност са лъжа и грабеж - или на символен капитал, или на друг, са причината за трагичното ни съществуване. Но когато стане дума за нещо, от което ни се струва, че има някаква изгода - ние веднага подменяме истината. Ето това е потресаващото в цялата история около ЦСКА. Релативизмът тук цъфти и процъфтява и малко хора се замислят до какви последствия води.
Иначе е време да чакаме мача и да укротим малко страстите - негативните, за да дадем път на позитивните. А те са, че ще играем с противник, за когото бяхме забравили, който, макар и нов, като съперник събужда същите страсти, ако не и по-силни, от предишния, който все пак трябваше да изпратим достойно. Може да се каже, че шестте наши загуби са нашия дан в заупокойната милитва за един рухнал гигант. Сега една наша победа би била чудесен поздрав за новото ЦСКА - да му върви все така! Ако пък паднем - да са живи и здрави - пак ще се срещнем - не вярвам скоро - поне до три години, в елитната група да се появи другото ЦСКА :) Тогава за нас ще стане по-трудно :). Пък и брат'чедите от Ловеч може да се завърнат - ще стане като едно време със Сливен, Варна и Пловдив :) Но и тогава му се намираше колая - все пак има и други градове - и друга Варна, и друг Пловдив. Хайде, стягайте се за мач - който ходи - завиждам му, който не може - споделям салатката и чашката с него :)

Странджааааа, няма ново ЦСКА!!! - щеше да има, ако Ицко Янев беше повел своя отбор, макари остатъците му, от миналия сезон! Той и отборът му спечели Купата на България и дори да няма мач за Суперкупата, той и отборът му, преминал в това ново дружество, щеше да е ЦСКА, за мен и да го подкрепям!!!
Така че, за мен, от края на септември, ЦСКА не съществува!!!
Ще играете с глупавото менте на Стойчо Стоилов и дай боже да ги разсипете от бой, с което можете да помогнете ЦСКА да се възроди!!! Как? - ми като се усети Гришата да връща всичко цесекарско в този отбор, че той да заприлича на ЦСКА!!!
Сега, разбираш и, защо аз, стария ЦСКА-ар, съм за "Левски" в този мач? - и не само в този мач, а в предишните и следващите, аз съм против това менте на Стойчо Стоилов!!!
Казах го - аз си искам моя ЦСКА!!!
А това може да стане, само чрез провала на този проект на Стойчо Стоилов и...провала на литексизма на Гришата!
Така че, бийте Гришата по главата, па ега му дойде акъла!!!
После, върнели цесекарите в този отбор...ми тогава, пак ще се изправя срещу вас, защото ще има срещу вас ЦСКА, а не някакви си...Ловеч, Енрополе и тям подобни! - даден отбор не е фикция, а е реалност от правещи го хора!!!
И само цесекари могат да направят ЦСКА! - не и болни от 25 годишен литектсизъм ;)
И никакво падане, ей! - много се надявам на хитрата лисица Люпко, да накаже..."вярвам че ще сме по-агресивни от "Левски" ;) И аз това очаквам и дано Люпко ги размаже на контраатака, мераклиите да се доказват....
И как може някакво си съмнение, че Литекс ще се представи по-добре от вас, в София??? - бе ти софиянец и се бре? ;) :lol:
Така че, ЦСКА ще има, когато ловчанлии се предадат и направят от този отбор ЦСКА! Ако не, тогава вече чакаме ЦСКА 1948, ако успее да се реализира в нашата действителност...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот kiril.a.d » 14 окт 2016 13:57

gzagorov написа:Странджа, много болезнено си прав за ситуацията в родината ни. Точно това е основната причина за положението ни като народ - компромисите, най-вече със собствената ни съвест, която след толкова време е твърде силно изкривена. Останалото е просто следствие.
Относно невъзможността за присъстване на мача и варианта за ракийка и салатка - бъди малко по-милостив, някои сме на работа и дори тези удоволствия са ни отрязани :lol:

Колега, аз, думата си на две не сторвам!!! - може да ти прозвучи по македноски, но няма да си далеч: баща ми е от Благоевград!
...и сега...какво остава? - да взема и аз да кажа като ония от Вардарско, че това, вие бугарите, нешчо сте нефелни...изкривени...всичките селяни и за това бугари, па македонецот, бил гражданин! :lol:
Ами...предвид някои статии напоследък - пенсиите в "Македония" - аз зададох въпрос: "Ка ке ги стигнуваме македонците?" ;)...Не, не съм пенсионер и още си вадя сам хляба, но кога ще видим тук минимална пенсия от 200 евро?...
А колкото до ракийката и салатката - наздраве! - аз нямам място на стадиона, при положение че не играе моя отбор!!! Че съм и за..."вечния" враг ;) :lol: - но в името на възраждането на истински ЦСКА!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

homto
Мнения: 62
Регистриран на: 14 авг 2016 17:52

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот homto » 14 окт 2016 14:17

aвторче, пиеш ли редовно бутилките с хапченца които са ти предписани ,пий, че като гледам проблемите се задълбочават , ти сигурно и на психиатрите даваш съвети, сменяш ги и тях сигурно , уволняваш ги , назначаваш ги и накрая сам си изписваш лекарства :lol:

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот gzagorov » 14 окт 2016 14:59

kiril.a.d написа:
gzagorov написа:Странджа, много болезнено си прав за ситуацията в родината ни. Точно това е основната причина за положението ни като народ - компромисите, най-вече със собствената ни съвест, която след толкова време е твърде силно изкривена. Останалото е просто следствие.
Относно невъзможността за присъстване на мача и варианта за ракийка и салатка - бъди малко по-милостив, някои сме на работа и дори тези удоволствия са ни отрязани :lol:

Колега, аз, думата си на две не сторвам!!! - може да ти прозвучи по македноски, но няма да си далеч: баща ми е от Благоевград!
...и сега...какво остава? - да взема и аз да кажа като ония от Вардарско, че това, вие бугарите, нешчо сте нефелни...изкривени...всичките селяни и за това бугари, па македонецот, бил гражданин! :lol:
Ами...предвид някои статии напоследък - пенсиите в "Македония" - аз зададох въпрос: "Ка ке ги стигнуваме македонците?" ;)...Не, не съм пенсионер и още си вадя сам хляба, но кога ще видим тук минимална пенсия от 200 евро?...
А колкото до ракийката и салатката - наздраве! - аз нямам място на стадиона, при положение че не играе моя отбор!!! Че съм и за..."вечния" враг ;) :lol: - но в името на възраждането на истински ЦСКА!!!

Не разбрах как свърза поста си с моето мнение. Доколкото знам, не съм ти опонирал. Това с компромисите го насисах в доста общ план, нямах предвид единствено футбола. Даже футболът е най-малкият ни проблем, ако ще задълбаваме малко. Но да спрем дотук.
За ракийката и салатката, ще трябва да ги пропусна. Всъщност по две причини - едната е работата, а освен това не си падам по ракия, но не бих простил на известно количество бира ;) Мисля тази вечер да наваксам и за утре. Наздраве!
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.

Потребителски аватар
golemia
Мнения: 617
Регистриран на: 21 юли 2015 13:14

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот golemia » 14 окт 2016 23:18

RockSeeker написа:
luchoni написа:Щом треньора казва,че това е ЦСКА значи е така. И щом ръководството си мълчи значи застава зад него и неговите думи. Също така подписаха договора за мачовете между двата отбора да се играят на Васил Левски.
А декларациите са само и единствено за техните фенове да се чувстват по добре. ;)

Ръководството им се съгласи, че това е ЦСКА още с подписването на съгласие за създаване на ППЛ и плоските оправдания пред телевизиите след това, че видиш ли нямали представа, че това се правело, за да влезе ЦСКА под някаква форма в ППЛ. Ако бяха излезли и казали - знаехме, че ще стане така, но по тази и тази причина подписахме, тогава можеше да е другояче, ама нали ще ги разкъсат, а и ще лъснат и собствените им схеми... Трябва да си събират багажа още на същия ден. Защо да си го причиняват? А най-жалкото е, че подобни изявления и декларации "за пред нашите си фенове" работят, хващат дикиш - и то не само при тях! :/

Стига си писал глупости за втори път па ти бе!Кво са знаели от Левски?В ППЛ бе поканен ПФК ЦСКА АД.Тогава Левски и другите подписаха.После Гришон им оттегли документите и вкараха преименувания Литекс.Ба..а в лъжеца!
Ееех Българийо!

Потребителски аватар
golemia
Мнения: 617
Регистриран на: 21 юли 2015 13:14

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот golemia » 14 окт 2016 23:22

ivo55 написа:
Георг написа:До всички пикльовци които коментират смяна на името на Левски и на ЦСКА през годините,както и обединявания с други клубове!
Недорасляци, нима действително сте толкова тъпи и прости та да се дават примери за Цска Септем.зваме ,Цска Червено знаме и Средец или съответно Левски,Динамо,Левски-Спартак,Витоша?!Та това е промяна по някакви причини името на един клуб!Сегашната ситуация е аналогична, но за Литекс,те се преименоват на ЦСКА-София и променят седалището си от Ловеч в София!Цска тук го няма,той е в процес на ликвидация и e ЗАКРИТ,защото са много умни и действаха като мутри!
Помислете и си отговорете,вярно ли е,че:1.Чавдар Етрополе се преименува на Пфк Цска! 2.Пфк Цска купува Литекс Ловеч и се преименува на Цска - София! 3.Седалището на отбора се премества от Ловеч в София ! 4.Цска - София се вкарва в А група с лиценза на Литекс ! 5.Бойко Борисов опрощава дълговете на Цска - София и дава стадиона и базите на новото дружество !
Съществуват с ЛИЦЕНЗА на Литекс?!- http://bfunion.bg/uploads/ ЦСКА - СОФИЯ 2016-2017.pdf
Това ,че фуфлеците от „синьото“БФС изопачават историята и фактите не правейки разлика между закрития фалирал Цска и сегашния преименован Литекс е повече от скандално!Това е типичния подход на шумкарите и мандраджиите от средата на миналия век!Логично е синовете и внуците да продължат политиката на дядовците си!Дали червени или оранжеви те винаги ще си бъдат боклуци!
Шушони, нали Ники Александров,в качеството и на последна инстанция, се изцепи:"...Всичко е нормално,даже УЕФА и БФС ни признава"?!Да ама НЕ!В публикуваната класация става дума за фалираното ЦСКА!Това "новото " с тирето,хората го признават ,но като НОВ клуб!Това е прекръстения Литекс Ловеч,но преместен в София!Има ли още глупендери да твърдят друго?!


Ще ти се да е вярно, ама не е. Между левски от фашистко време и комунистическото Динамо няма никаква юриическа връзка, ама никаква. Съответноя нямам никакъв документ показващ юридическа наследственост между тези две дружества. Две съвсем различни дружества. Феновете на Левски припонават и почватд а подкрепят Динамо, просто защото хората са обичали футбола и са пълнели стадионите. Нататък през годините има още няколко закривания на дружества, чиито отбори са подкрепяни от сините фенове.

Е вие па се скъсахте документи да показвате за юрид.връзка между дружество ПФК ЦСКА АД и дружество Литекс-София.
Ееех Българийо!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот kiril.a.d » 15 окт 2016 10:11

gzagorov написа:
kiril.a.d написа:
gzagorov написа:Странджа, много болезнено си прав за ситуацията в родината ни. Точно това е основната причина за положението ни като народ - компромисите, най-вече със собствената ни съвест, която след толкова време е твърде силно изкривена. Останалото е просто следствие.
Относно невъзможността за присъстване на мача и варианта за ракийка и салатка - бъди малко по-милостив, някои сме на работа и дори тези удоволствия са ни отрязани :lol:

Колега, аз, думата си на две не сторвам!!! - може да ти прозвучи по македноски, но няма да си далеч: баща ми е от Благоевград!
...и сега...какво остава? - да взема и аз да кажа като ония от Вардарско, че това, вие бугарите, нешчо сте нефелни...изкривени...всичките селяни и за това бугари, па македонецот, бил гражданин! :lol:
Ами...предвид някои статии напоследък - пенсиите в "Македония" - аз зададох въпрос: "Ка ке ги стигнуваме македонците?" ;)...Не, не съм пенсионер и още си вадя сам хляба, но кога ще видим тук минимална пенсия от 200 евро?...
А колкото до ракийката и салатката - наздраве! - аз нямам място на стадиона, при положение че не играе моя отбор!!! Че съм и за..."вечния" враг ;) :lol: - но в името на възраждането на истински ЦСКА!!!

Не разбрах как свърза поста си с моето мнение. Доколкото знам, не съм ти опонирал. Това с компромисите го насисах в доста общ план, нямах предвид единствено футбола. Даже футболът е най-малкият ни проблем, ако ще задълбаваме малко. Но да спрем дотук.
За ракийката и салатката, ще трябва да ги пропусна. Всъщност по две причини - едната е работата, а освен това не си падам по ракия, но не бих простил на известно количество бира ;) Мисля тази вечер да наваксам и за утре. Наздраве!

Не че съм го свързал, колега - просто изказах мнение, свързано с вашия диалог.
:) А "ракийката и салатката" е образно казано - като често явление, когато ние българите се забавляваме или гледаме забавление. Иначе, като гледам мачове и аз наблягам на биричката - Наздраве!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
RockSeeker
Мнения: 713
Регистриран на: 21 окт 2013 15:25
Контакти:

Re: Люпко вън от Левски веднага!

Мнениеот RockSeeker » 15 окт 2016 12:02

golemia написа:Стига си писал глупости за втори път па ти бе!Кво са знаели от Левски?В ППЛ бе поканен ПФК ЦСКА АД.Тогава Левски и другите подписаха.После Гришон им оттегли документите и вкараха преименувания Литекс.Ба..а в лъжеца!

Добре бе, щом така ти харесва да го възприемаш и ти е по-спокойно, така да бъде. Доста наивно ми идва, ама казал си. Аз не опонирам на тази гледна точка, която си изложил - точно така беше представено за пред вас ;) Не ти казвам, че със сигурност са знаели в детайли какво ще се случи, но подписвайки нещо такова и знаейки кой в момента управлява ЦСКА, какво се случва там и в българския футбол като цяло през последните 2-3 десетилетия, би трябвало това да е един от очакваните варианти и да не се правиш на ощипана мома после. В противен случай или си неадекватен за това къде се намираш, какво се случва, или просто се правиш на луд по някаква причина. Ти си прецени кое е, знаеш си ги по-добре твоите хора :lol:
[center]Без ЦСКА не мога и миг да живея! За ЦСКА ще викам, ще скачам, ще пея!
Изображение Изображение[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: staria и 28 госта