Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

drvasko98
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот drvasko98 » 13 сеп 2016 09:49

Аз го гледах 20 пъти и не мога да кажа дали е дузпа или не, защото той че рита топката я рита, ама дали не е през и чрез крака на Костадинов не е много ясно. При всички положения е повече дузпа от тази в Пловдив

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Контакти:

Re: Император Роман Прохазка - Лечителят

Мнениеот ЕМИЛ » 13 сеп 2016 19:02

Бог 8-)

Потребителски аватар
modor
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот modor » 15 авг 2017 08:02

Изображение
Image

Потребителски аватар
blue avalanche
Контакти:

Мнениеот blue avalanche » 26 сеп 2017 19:31

Уважавам Прохазка за това, което даде на клуба!
Уважавам го за това, че, след като беше под наем в Словакия, се върна, вместо да си намери "спокоен клуб" там!
Уважавам го, че остана, когато свихме бюджета!
Но времето му в Левски изтече! И трябва да освободи място за следващия. Мое мнение, разбира се.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Мнениеот Балкански Орел » 26 сеп 2017 19:39

Все още се надявам да супее да се впише и да да стане ключов играч.Прекалено много уважава Левски и България за да стане поредния чужденец в Левски.Сякаш вчера беше, когато играхме със Спартак Търнава, а сега Прохазка говори български по-добре от някои босове на оранжеви свински оранжерии.
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

Потребителски аватар
bobi221
Контакти:

Мнениеот bobi221 » 27 окт 2017 09:09

След мача с тирето шапки долу пред Прохазка !!!

Потребителски аватар
tiamat
Контакти:

Мнениеот tiamat » 29 окт 2017 17:32

bobi221 написа:След мача с тирето шапки долу пред Прохазка !!!

По принцип, шапки долу пред Прохазка ;)

Потребителски аватар
W84me
Контакти:

Мнениеот W84me » 30 окт 2017 00:23

Жал ми е за него, че трябва да се мъчи на тази позиция... ДНес с Лудогорец обърка всичко що можа...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
BL1914
Контакти:

Мнениеот BL1914 » 30 окт 2017 09:11

W84me написа:Жал ми е за него, че трябва да се мъчи на тази позиция... ДНес с Лудогорец обърка всичко що можа...

Моите уважения към Прохазка - дал е доста на Левски, сърцат играч е, научи български език (покозателно е, че е професионалист), но според мен времето му в Левски изтече. Или хайде малко по-оптимистично, не времето му като цяло, а времето му да е титуляр. И не знам защо феновоете на Левски не го виждат това. Та Прохазка няма правилно отиграване цял полусезон (освен гола му срещу ЦСКА). Изключителен брак в действията му, бавно обработване на топката, невъзможност да я подаде на 2-3 метра, с една дума - УЖАС. По няколко атаки на мач пропадат заради адски слабото му представяне. Време е той и Вутов, Панайтов да останат резерви за по няколко мача. Офанзивният облик на Левски е ужасен - Панайтов, Вутов, Прохазка, Буш, Мапуку, Кабрал и др. са ТРАГЕДИЯ!
България има природни богатства, България има народ несломим, България има от всичко по-малко, но само един Левски футболен тим!

Потребителски аватар
OGI1914RZ
Контакти:

Мнениеот OGI1914RZ » 30 окт 2017 10:00

Като се замисли човек... във времената когато Левски беше отбор и не се страхуваше от никого, този иначе симпатичен словак не успя да се впише и да бъде дори втора опция на Тасевски,Гаджев,Грийн,Йовов,Старокин,Даниел Младенов,Симеон Райков и какви ли не други прокудени и определени като бездарници играчи. Тежко ни, щом днес същия този футболист е определян като значим и един от най добрите. Видно е колко сме снижили претенциите си спрямо качествата на играчите на Левски. От дълбока резерва... до ключов играч... Нямам претенции към професионализма и отдадеността му към Левски, имам обаче претенции че ако искаш да играеш в този отбор, трябва да имаш поне две/три силни качества... дали ще е бързина, точност на подаването, дрибъл,поглед върху играта, борбеност,техника... Колеги.... нашето момче не може да я спира! Навярно негови симпатизанти няма да се съгласят с мен... НО, за жалост истината е такава.До миналата година,че и тази, имаше оправдание... "Не играе на правилната позиция" А коя му е "правилната" позиция? Блуждаещ халф.. може би? Ако трябва да избирате между двама нелоши футболисти като Панайотов и Роман, кой да започне като вътрешен халф, кого ще предпочетете? Ако и Вашия отговор е Панайотов, значи Прохазка няма място в Левски. Изключително съм разочарован от начина по който играхме снощи... Поправете ме ако греша, но толкова безлични не сме били никога. Не е виновен Делио Роси... такъв ни е материала.

Върни се в “Левски”