Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот ЕМИЛ » 25 май 2018 08:28

Ще съжалявам ало си тръгне .Дано се разберат ...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот metodito » 25 май 2018 09:06

Сърцето на отбора.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот groti » 25 май 2018 09:43

Успех, Роман. Завинаги един от Нас.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот ogrizko » 25 май 2018 14:09

Големи идиоти са тия в Левски, които са позволили на Прохазка да си тръгне. Принципно, не се сещам друг играч от Левски да ми е бил симпатичен. Положително присъствие, добра игра на различни постове, научи човека български по-добре от половината българи, дава всичко за отбора си и т.н. Абсолютна глупост, че чакат за подобен играч последния момент да му предлагат договор! Това момче трябваше да бъде задържано на всяка цена в отбора ви докогато има желание да играе! Самото му присъствие там щеше да е добре за вашия отбор ...но явно от желание да се мине тънко и да са водещи финикийските знаци, сега Роман ще играе в ШЛ и вероятно за по-висока заплата и така! Да е виж и здрав и жалко за вас, че го изпуснахте ..абе, ваша си работа.. мен по-скоро ме дразни, че така се постъпва с подобен човек дето не го заслужава това отношение и затова пиша, иначе може би щях да пропусна :roll:
Изображение

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Corwin » 25 май 2018 14:12

ogrizko написа:Големи идиоти са тия в Левски, които са позволили на Прохазка да си тръгне. Принципно, не се сещам друг играч от Левски да ми е бил симпатичен. Положително присъствие, добра игра на различни постове, научи човека български по-добре от половината българи, дава всичко за отбора си и т.н. Абсолютна глупост, че чакат за подобен играч последния момент да му предлагат договор! Това момче трябваше да бъде задържано на всяка цена в отбора ви докогато има желание да играе! Самото му присъствие там щеше да е добре за вашия отбор ...но явно от желание да се мине тънко и да са водещи финикийските знаци, сега Роман ще играе в ШЛ и вероятно за по-висока заплата и така! Да е виж и здрав и жалко за вас, че го изпуснахте ..абе, ваша си работа.. мен по-скоро ме дразни, че така се постъпва с подобен човек дето не го заслужава това отношение и затова пиша, иначе може би щях да пропусна :roll:


Респект. И аз мисля, че Роман е един от малкото играли в България, които не са подразнили никой с поведението си и винаги са били коректни и с присъствие. Ако някой не го харесва, това е само функция на принадлежността му към Левски. А всеки един отбор има нужда от 2-3 такива играчи, за да ни дават пример дори на нас феновете.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот W84me » 25 май 2018 14:21

ogrizko написа:Големи идиоти са тия в Левски, които са позволили на Прохазка да си тръгне. Принципно, не се сещам друг играч от Левски да ми е бил симпатичен. Положително присъствие, добра игра на различни постове, научи човека български по-добре от половината българи, дава всичко за отбора си и т.н. Абсолютна глупост, че чакат за подобен играч последния момент да му предлагат договор! Това момче трябваше да бъде задържано на всяка цена в отбора ви докогато има желание да играе! Самото му присъствие там щеше да е добре за вашия отбор ...но явно от желание да се мине тънко и да са водещи финикийските знаци, сега Роман ще играе в ШЛ и вероятно за по-висока заплата и така! Да е виж и здрав и жалко за вас, че го изпуснахте ..абе, ваша си работа.. мен по-скоро ме дразни, че така се постъпва с подобен човек дето не го заслужава това отношение и затова пиша, иначе може би щях да пропусна :roll:

Левски да не е затвор? Какво толкова може да предложи Левски, което Виктория Пилзен не може да предложи х2 и х3?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот ogrizko » 25 май 2018 14:40

W84me написа:Левски да не е затвор? Какво толкова може да предложи Левски, което Виктория Пилзен не може да предложи х2 и х3?

Роман проказа, че милее за вашия отбор и че за него не всичко е пари. Елементарно! Можеше просто на време да му предложите договор :!: Вместо да чакате да си тръгне и тогава да се сетите, че може би ще е добре все пак да го задържите.... еми да, ама малко късно! Всеки човек ще иска да си подсигури бъдещето! Според мен просто стана жертва на неяснотата кой ще е треньор и т.н., обаче в крайна сметка пак по мое мнение - просто някой отгоре не е преценил достатъчно добре колко е важен за отбора! И че специално за него може да се рискува, за да не го изпуснете както и стана! Трябва да има и такива играчи, а не само заплатаджии... и аз като гледам в Черно море и от време на време се питам на колко действително им пука какво се случва с отбора и се раздават и колко просто им е удобно понеже получават редовно заплатите си :roll:
Изображение

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Warped » 25 май 2018 14:48

ogrizko написа:
W84me написа:Левски да не е затвор? Какво толкова може да предложи Левски, което Виктория Пилзен не може да предложи х2 и х3?

Роман проказа, че милее за вашия отбор и че за него не всичко е пари. Елементарно! Можеше просто на време да му предложите договор :!: Вместо да чакате да си тръгне и тогава да се сетите, че може би ще е добре все пак да го задържите.... еми да, ама малко късно! Всеки човек ще иска да си подсигури бъдещето! Според мен просто стана жертва на неяснотата кой ще е треньор и т.н., обаче в крайна сметка пак по мое мнение - просто някой отгоре не е преценил достатъчно добре колко е важен за отбора! И че специално за него може да се рискува, за да не го изпуснете както и стана! Трябва да има и такива играчи, а не само заплатаджии... и аз като гледам в Черно море и от време на време се питам на колко действително им пука какво се случва с отбора и се раздават и колко просто им е удобно понеже получават редовно заплатите си :roll:

Абе мен много обичаш да обиждаш. Погледни се себеси. На Роман може да е предложено да си тръгне още зимата срещу трансферна сума, но са избрали да остане и да помага на Левски до края на договора си. Ти кво мислиш, че Пилзен преди 2 дена са се свързали с него и му дават 50 евро заплата и той се е съгласил. Айде мислете малко
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот DrAvalanche » 25 май 2018 15:14

Благодарим за всичко. Винаги ще те помним!
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3985
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Роман Прохазка - ФЕН ТЕМА

Мнениеот Странджата » 25 май 2018 15:26

Кой познава обстоятелствата, та да можем да коментираме. Всеки излиза от някаква хипотеза - един, че на Роман са му предложени малко пари от Левски, друг - че в Левски всички са заспали и никой не знае кой какъв договор има и какво ли не още. Истината е, че зимата не беше преподписано с Прохазка, за да не си тръгне без пари. Дали това е по негово желание, за да бъде по-лесно напускането му, дали е по някакви други причини - пак не знаем. Така че да изчакаме решението. Каквото да е то, за съм сигурен, че то ще бъде такова, каквото Прохазка най-много би искал - клубът му го дължи. Разбира се, остават условията в евентуално новия му клуб - ако са непосилни за Левски, остава да предполагаме, че клубът и играчът са се разбрали зимата за такава развръзка, каквато ще видим.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, LoveAndPeace, mikata, sokoleto46, vlong и 131 госта