КОЙ отбор ще подкрепяте?

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот saffron » 17 юни 2015 13:00

Да махаме Шматкофф и да почваме от А окръжна . Нека всички разберат каква е публиката на Левски .Литекс за 3-4 години ще се борят с Лудогорец , докато се налудуват и после пак ще мачкаме! ;)
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

peliforewer
Мнения: 9538
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот peliforewer » 17 юни 2015 13:01

Vailo написа:.....това което могат и трябва да направят феновете в България е бойкот на мачовете на отборите им с франчайз клуба на Божков и Ганчев :twisted:

Ами Вие и при Томов и 100йчо последните 6 мача за първенството ги бойкотирахте.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот River Plate » 17 юни 2015 13:03

korteneca написа:
River Plate написа:
Avanti_Ragazzi написа:Не ме карай понеже ме мързи и аз да ги пиша вашите 1000 имена, вливания, кражби и закривания на чужди отбори, схеми родословни дървета и т.н. че няма да ми стигне само тая страница тука?


Ето ти списък с насила ликвидираните клубове, чрез сливаня в твойто отборче:

Владислав (София)
ПСК (София)
Родина (Лозенец, София)
Спортист (София)
Спартак (София)
ФК Кремиковци (София)

[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6a/CSKA_roots_bg.png[/rimg] цъкни и виж какво се нарича ликвидация на отбори. 8-)


Мхм ама 7/8 от отборите спират да съществуват преди ние да се появим ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
rere
Мнения: 283
Регистриран на: 14 дек 2009 19:20

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот rere » 17 юни 2015 13:04

1977 написа:След последните безумни събития на футболната БГ карта,искам да попитам феновете на Левски кой отбор биха подкрепили ако догодина се получи следния вариант:
Левски изпада в невъзможност да плаща и някой решава да прекръсти Миньор Перник на Левски за да го има в А група :mrgreen:
А нашия Левски отива във В група.

Кой отбор бихте подкрепили?

Феновете както на Левски така и на ЦСКА си имат по още един отбор в родното село или град, така че не ги мисли имат кой да подкрепят.

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот saffron » 17 юни 2015 13:05

River Plate написа:
korteneca написа:
River Plate написа:
Avanti_Ragazzi написа:Не ме карай понеже ме мързи и аз да ги пиша вашите 1000 имена, вливания, кражби и закривания на чужди отбори, схеми родословни дървета и т.н. че няма да ми стигне само тая страница тука?


Ето ти списък с насила ликвидираните клубове, чрез сливаня в твойто отборче:

Владислав (София)
ПСК (София)
Родина (Лозенец, София)
Спортист (София)
Спартак (София)
ФК Кремиковци (София)

[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6a/CSKA_roots_bg.png[/rimg] цъкни и виж какво се нарича ликвидация на отбори. 8-)


Мхм ама 7/8 от отборите спират да съществуват преди ние да се появим ;)

МХМ ?!? Кво ми мънкаш бе , айде пътя . Сложиха ти тапата и почна да мхм-стваш , жалкар :mrgreen:
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот boabbb » 17 юни 2015 13:08

saffron написа:Да махаме Шматкофф и да почваме от А окръжна . Нека всички разберат каква е публиката на Левски .Литекс за 3-4 години ще се борят с Лудогорец , докато се налудуват и после пак ще мачкаме! ;)


Баце, ти си за зелена рецепта :lol: :lol: Без Тошар Баткаев няма 15 бона на месец, няма и Сектор Б ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот Player » 17 юни 2015 13:10

Левски се е казвал само Левски. Не си е избирал да има други имена или да се слива с друг клуб за да не плаща да държавата. За действията на престъпния комунистически режим, няма смисъл да се говори. Този режим е осъден като престъпен от нормалния и свободен свят и действията му могат да бъдат обявени за нищожни. А за обединения в зората на футбола ни преди 100 години, когато той не е бил професионален, а нещо като юношески спортни дружества, няма смисъл даже да се обяснява каквото и да било. Левски си е само Левски, колкото и да не им харесва на някои хора. Така че стига с тези глупости за Спартак или Витоша.

Потребителски аватар
viking22
Мнения: 242
Регистриран на: 08 юни 2010 17:19
Skype: viking2263
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот viking22 » 17 юни 2015 13:14

Player написа:На въпросът КОЙ се отговаря с ТОЙ -> Левски София! Не искам и да чувам за никакви сливания преобразувания и други подобни глупости. Ако ще и с Реал Мадрид да искат да ни обединят и да им получим отличията пак ще кажа не! Миналото е минало и не трябва да се пипа и манипулира. Завършил си примерно трети в дадена година и такъв трябва да си останеш, а не чрез врътки да се окаже днес, че си станал шампион, след като не си. Припознаване в това и онова звучи супер нелепо. Аз мога да си припозная колата за ферари например. Ще си сложа даже и и емблемата и готово - имам си ферари и не ми пука дали другите ще са съгласни с мен. Само данъчните и застрахователите не трябва да я припознят за такава. Ще си припозная и апартамента за имението на Майкъл Джордан. Също така и Бояна ще припозная за Холивуд. Слънчев Бряг за Лас Вегас. Паметника пред НДК за Айфеловата кула. Влаковете на БДЖ за влакове стрела като японските и ще пътувам до морето за около час с тях. Нищо че ако стигна там и според часовника ми са минали 7-8 часа, ще си припозная и часа за друг и ще е минал само час. Ще си купя малко тенекия и ще си я припозная за злато и ще твърдя че имам повече злато от БНБ. :mrgreen: Ето колко "сериозно" звучи всичко с думата припознаване. Бих се отказал да съм от Левски , но не и да припознавам други за него. Всеки който си помисли за припознаване, най-добре да се гръмне, за да не се излага.

Кой го каза -ти кадета са ти най черните руснаците-ти където променяш историята както си искаш само и само ти да си добре и прав -върви у лево гнусен безочлив П....л

Потребителски аватар
Avanti_Ragazzi
Мнения: 4015
Регистриран на: 02 авг 2010 09:01
Местоположение: ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ!!!
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот Avanti_Ragazzi » 17 юни 2015 13:14

River Plate написа:
Avanti_Ragazzi написа:Не ме карай понеже ме мързи и аз да ги пиша вашите 1000 имена, вливания, кражби и закривания на чужди отбори, схеми родословни дървета и т.н. че няма да ми стигне само тая страница тука?


Ето ти списък с насила ликвидираните клубове, чрез сливаня в твойто отборче:

Владислав (София)
ПСК (София)
Родина (Лозенец, София)
Спортист (София)
Спартак (София)
ФК Кремиковци (София)


И понеже толкова знаеш историята и я четеш като дявала Евангелието, си напил Владислав (София) и ПСК (София), пък и Родина София)! А знаеш ли другарю, че това е един и същи отбор? Който между другото има и трето има Княз Кирил? :lol: :lol: :mrgreen:

Когато пишеш нещо не си мисли, че хората са идиоти и ще ти се вържат на глупостите. ФК Владислав е основан 1923 година, след което през 1935 се обединява с ФК Родина под името Княз Кирил! След което същия този клуб през 1944 приема насила името Отечествен Фронт за кратко, след което взима името ПСК. След което бива влят в Левски!

Що се касае Спортист София този клуб е закрит от вас, не от нас поради факта, че той отказа да се превърне в ракета носител на Чавдар. Но понеже отказва, го наказвате. Като гепите всичките му най-добри играчи, не случайно и всички първи големи легенди на ЦСКА са играчи именно на Спортист София:

-Стефан Божков, Иван Колев, Гацо Панайотов, Борис Трънков и Георги Цветков!

Като този клуб завършва съществуването си като бива влят във ФК Червено Знаме, а както добре знаем този клуб пък Червено Знаме е влят във вас за да им откраднете базата на 4 километър!

Да не говорим, че и комунистическия урод Спартак Сф беше възстановен и години наред заедно със Септември и Академик си играеше във В група. След което се обедини с Локо 101 и изчезна! Както изчезна за дълго време и Академик.

А пък за Кремиковци дори няма да се занимавам да ти отговарям!
Последна промяна от Avanti_Ragazzi на 17 юни 2015 13:17, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/742/9410742s.png[/wrapimg][/center]
[center]Чардар, Ловеч, Микре, кои сте всъщност вие? Знаем, че сте само фенове на Литекс! Фенове на Литекс шаляляля, ооо фенове на Литекс шаляляляла![/center]

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: КОЙ отбор ще подкрепяте?

Мнениеот River Plate » 17 юни 2015 13:16

1969г. затривате едновременно и Спартак и Спортист (този Спортист не е онзи) ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: CSKA_99, futbolqga, Google [Bot] и 45 госта