Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32327
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалност)

Мнениеот modor » 01 юни 2015 13:05

Антонио Аниете отново обяви, че иска да остане на "'Георги Аспарухов" за поне още една година. Испанецът заяви, че ще умува над предложението от "Левски" и може би следващата седмица ще даде отговор. Явно афектиран, от това което случи в Бургас той обяви, след срещата си с Иво Тонев и Георги Иванов: "Има време за почивка".

Сънародникът му Мигел Бедоя бе категоричен че остава в отбора, след като има договор за още една година. "Аз нямам проблем, защото имам договор. Ще почина 15 дни и отново ще бъда тук. Това, което се случи е невероятно. Надявам се, че следващия сезон ще успеем да постигнем целите си. Искам Аниете да остане, защото е добър играч и феновете го обичат", каза Бедоя.

След испанската двойка на "Тодорини кукли" се появиха Луис Педро, Аймен Белаид, Либан Абди, Роман Прохазка и Стефан Велев.
Копирано от standartnews.com
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Sinite ot Sofia » 01 юни 2015 13:16

Важно е да задържим Аниете и Прохазка.. има надежда и за Абди. С Йорга не знам какво е положението, но и той има място на Герена. Сериозно свиване на бюджета най - вероятно ще има и на тези срещи няма как да не се дискутира. За нови попълнения ( ест свободни агенти по обясними причини) е рано да говорим, но според мен мнозина ще се съгласят, че Велев, Гаджев, Педро и Домовчийски нямат място на Герена! Алвеша за резерва не е зле.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
blueboss
Мнения: 241
Регистриран на: 05 ное 2013 09:11
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот blueboss » 01 юни 2015 13:24

Бедоя е сърцат играч и достоен човек. Йоргачевич се извини, а повечето "звезди" се изпокриха. Домовчийски явно няма лице да се покаже след като пропусна толкова чисти положения...
Аниете ми направи впечатление, че се ядосваше за това, че не е на терена, но.... няма как да носи на гърба си цял полусезон отбора.

Потребителски аватар
Raid
Мнения: 1001
Регистриран на: 16 юли 2012 14:36
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Raid » 01 юни 2015 13:25

Sinite ot Sofia написа:Важно е да задържим Аниете и Прохазка.. има надежда и за Абди. С Йорга не знам какво е положението, но и той има място на Герена. Сериозно свиване на бюджета най - вероятно ще има и на тези срещи няма как да не се дискутира. За нови попълнения ( ест свободни агенти по обясними причини) е рано да говорим, но според мен мнозина ще се съгласят, че Велев, Гаджев, Педро и Домовчийски нямат място на Герена! Алвеша за резерва не е зле.

За Гаджев не съм съгласен, за всички останали си прав.
Вероятно няма да можем да задържим Краев, така че задължително трябва да търсим: поне един бек, поне един ЦЗ, вътрешен халф, десен външен халф, централен нападател. Ако Абди също си тръгне - и ляв външен халф. Тъй като ми се вижда нереалистично да вземем седем нови през лятото, ще имаме обективна възможност да налагаме момчета от школата. Вероятно догодина пак няма да сме в топ-3, но по-важното е да поставим основа на отбор с перспектива.
lans22 написа:АКО НАВЕДНЪЖ 20 ОТБОРА С ИМЕТО ЦСКА ПОБЕДЪТ ЛЕВСКИ В ЕНА И СЪЩА ГРУПА В ЕДИН И СЪЩИ СЕЗОН - ШЕ ГИ ПРИПОЗНАЕМ СИЧКИТЕ!

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот santiliana » 01 юни 2015 13:32

Вече не зная и аз за кой пореден трансферен прозорец пиша, но най-важното в момента е смяната на "оня дето кара влака"... С друг, който умее поне велосипед да кара... ;)
Иначе, що се отнася до напускащите: Задължително- Нину, Александров, Стефан Велев, Домовчийски, Белаид, Педро.
Това са на първо четене...
За привличане: Основна цел трябва да са двама централни защитници, едно крило, един десен бек-халф и "деветка" (крайно време е). Ако изпуснем и Аниете ще трябва да се оглеждаме и за един разиграващ халф...
А, и още нещо- в случай, че Прохазка остане, той да се ползва за център-халф, а не за десен бек... Не е за там...
Последна промяна от santiliana на 01 юни 2015 13:47, променено общо 1 път.
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
Brannik82
Мнения: 801
Регистриран на: 14 окт 2010 10:48

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Brannik82 » 01 юни 2015 13:42

Прохазка, Аниете, Бедоя, Йорга и черньо - тези ако успеем да задържим, има светлина в тунела....

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот santiliana » 01 юни 2015 13:45

Brannik82 написа:Прохазка, Аниете, Бедоя, Йорга и черньо - тези ако успеем да задържим, има светлина в тунела....

кой черньо? Само не ми казвай, че визираш Педро ;)
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
Nikona
Мнения: 569
Регистриран на: 12 ное 2008 10:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот Nikona » 01 юни 2015 13:48

Другия черньо е сигурно, Педро бих го прегазил с колата ако го видя! Иначе и аз съм на мнение ако запазим испанците и Прохазка можем да сглобим добър отбор с малко юноши. Сега чета в топспорт, че Абди иска да остане, но проблем е заплатата :(. Та незнам дано останат следващия сезон чужденците най-малкото са ни длъжници за събота.
Изображение

Потребителски аватар
moreni_max
Мнения: 316
Регистриран на: 24 сеп 2009 17:06
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот moreni_max » 01 юни 2015 13:51

Ако сте умни, ще си наемете на харча, ще разпуснете всички скъпоплатени, даже и тоя Аниенте, ще вземете най-доброто от Б групите и с 1/5 от сегашния бюджет за 1-2 сезона ще се закрепите, ще вземете и някой млад треньор и тогава ще търсите силна селекция с цел върха на А група. Берое с бюджет от 3 милиона и никакви трансфери или скъпоплатени чужденци взе второто място... Не ви увира акъла обаче, да се поучите от чуждия акъл

Обаче лаком гъз, кръв сере братче, ще продължите с едни раздути щатове, едни заплати като стой ма, виж ма, едни играчи дето се схващат в 80-тата минута... щото са свикнали да тренират в Син Сити. И ще надминете вечния конкурент в много показатели много скоро.

И ако имахте фенове, а не дилъри на леки наркотици, щяхте да търсите силно лице, някой мениджър от класа да ви хване отбора и да направи стабилен план. А сега ще се появят едни звезди братче, едни култови дървари, дето топката цял живот ги е удряла в главата - гонзо, наско, хвани единия, удари другия и от скандалчета ще ви таковат на нищо.

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Левски:Трансферно лято 2015 (Спекулации, слухове и реалн

Мнениеот СВОБОДЕН » 01 юни 2015 13:53

Защо Краев трябва да ходи някъде, с какво го е доказал? Ами вкарал бил голове на Спартак ВН(дето ги няма)и на Марек(те изпаднаха). Това не е достатъчно. На финала можеше да стане герой защото изпусна чисто положение. Преди да вземе решение да напуска нека Краев погледне Домочийски. И той беше голяма надежда преди да замине и с по богата биография в УЕФА ШЛ, но не успя в няколко германски средняка. А сега след като се върна в България и в Ботев и в Ч.Море и тук е почти пълна нула. Ако не му стигне Домо да погледне тези дето заминаха миналата година. От тях само Чочев има шансове да се наложи. Но какво стана с Вутов и Неделев. Търкат пейките на вторите отбори. Краев трябва да е направил нещо значимо в Левски което да се запомни за претендира за трансфер. И това нещо трябва да е повече от вкарвае на голове на Марек. Може да нямаме пари, но това не значи, че трябва да даваме всеки малко по талантлив млад футболист на разни селски отборчета на запад.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: jungle, rhaegar, vlong и 36 госта