Качулките: Ще съблечем и играчите

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

angelofdeath
Мнения: 1536
Регистриран на: 03 яну 2013 17:00
Skype: angel0027
Контакти:

Re: Качулките: Ще съблечем и играчите

Мнениеот angelofdeath » 25 окт 2013 12:40

Не виждам никакъв смисъл от подобно деяние! Най-много пак да станем за смях пред света. Отдавна лозунги "За другарите..." или "За честа на фланелката..." са отживелица. Сегашните футболисти искат само пари, а къде ще играят им е все едно. Какво го интересува Мюлдер, че Левски е стотици пъти по-голям отбор от тези, в които е играл досега? За чужденците футбола е работа, като всяка друга, но лошото е, че и българските им колеги забравиха значението на думите клубна чест и лоялност. Искат да взимат европейски заплати, но да си играят, като балканци. Е, не става и затова Любо Пенев се чуди, как да сглоби боеспособен Национален отбор. Историята е хубава наука, но май хич не се връзва с нашите играчи. Сашо Манов води новите футболисти в музея на ЦСКА и ги запознава със спечелените купи и отличия, а те стоят от крак на крак и гледат отегчено. Изобщо не ги интересува, къде са дошли. Важното е да си взимат парите навреме. Иначе надават вой до небесата. Отдавна във България трябваше да се въведе принципа, че получаваш, колкото играеш. В Англия ако не си изиграл определен процент мачове не получаваш медал. Смятам, че е справедливо, защото не може едни играчи да изнесът тежеста на целия сезон, а накрая някоя резерва да вземе повече пари, защото има еди, какъв си договор.

Потребителски аватар
IORGOS PAPADOPULIS
Мнения: 96
Регистриран на: 14 дек 2009 20:08
Контакти:

ОТГОВОР КЪМ ГУГУТКАТА

Мнениеот IORGOS PAPADOPULIS » 26 окт 2013 07:48

Аз един от "драскачите"съм длъжен да отговоря на г-н Владимиров за истинските левскари и пр.Въпреки че както в комунизма мнението ми ще бъде изтрито и заключено от модераторите.А защо?..... те си знаят ;) !

Да - повечето сме драскачи защото точно вие ни изгонихте от стадиона.Защото не искаме да учавстваме в грозни сцени,не искаме около нас да мирише на марихуана и разни субстанции !Искаме да сме отново най-вярната публика давана за пример за толерантност през годините!Вашата подкрепа се изразява с кой колко факли и бомбички е пуснал като гледате мачовете с гръб към терена или като отидете в провинцията да ядете без пари кебапчета на Български извор като ошамарите някои от продавачите или дърпате някоя баба която е излязла да изкара днес 2 лв.Качулки-тиранти- шапкари както искате се наричайте Вие не сте истински и колкото да ви боли това е истината !Тъй като фен на Левски този Гугутката се окачествява като човек говорещ от името на всички Левскари аз му ИСКАМ ОСТАВКАТА

Потребителски аватар
IORGOS PAPADOPULIS
Мнения: 96
Регистриран на: 14 дек 2009 20:08
Контакти:

Re: Качулките: Ще съблечем и играчите

Мнениеот IORGOS PAPADOPULIS » 26 окт 2013 07:57

Ако продължават със селското си поведение тия субекти по скоро някоя качулка ще бъде съблечена !

Потребителски аватар
hellyeah
Мнения: 771
Регистриран на: 17 юни 2010 16:00
Skype: hellyeah
Контакти:

Re: ОТГОВОР КЪМ ГУГУТКАТА

Мнениеот hellyeah » 26 окт 2013 08:08

IORGOS PAPADOPULIS написа:Аз един от "драскачите"съм длъжен да отговоря на г-н Владимиров за истинските левскари и пр.Въпреки че както в комунизма мнението ми ще бъде изтрито и заключено от модераторите.А защо?..... те си знаят ;) !

Да - повечето сме драскачи защото точно вие ни изгонихте от стадиона.Защото не искаме да учавстваме в грозни сцени,не искаме около нас да мирише на марихуана и разни субстанции !Искаме да сме отново най-вярната публика давана за пример за толерантност през годините!Вашата подкрепа се изразява с кой колко факли и бомбички е пуснал като гледате мачовете с гръб към терена или като отидете в провинцията да ядете без пари кебапчета на Български извор като ошамарите някои от продавачите или дърпате някоя баба която е излязла да изкара днес 2 лв.Качулки-тиранти- шапкари както искате се наричайте Вие не сте истински и колкото да ви боли това е истината !Тъй като фен на Левски този Гугутката се окачествява като човек говорещ от името на всички Левскари аз му ИСКАМ ОСТАВКАТА
+1914,
“Не купувам от Lafka”

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3383
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: ОТГОВОР КЪМ ГУГУТКАТА

Мнениеот groti » 26 окт 2013 09:09

IORGOS PAPADOPULIS написа:Аз един от "драскачите"съм длъжен да отговоря на г-н Владимиров за истинските левскари и пр.Въпреки че както в комунизма мнението ми ще бъде изтрито и заключено от модераторите.А защо?..... те си знаят ;) !

Да - повечето сме драскачи защото точно вие ни изгонихте от стадиона.Защото не искаме да учавстваме в грозни сцени,не искаме около нас да мирише на марихуана и разни субстанции !Искаме да сме отново най-вярната публика давана за пример за толерантност през годините!Вашата подкрепа се изразява с кой колко факли и бомбички е пуснал като гледате мачовете с гръб към терена или като отидете в провинцията да ядете без пари кебапчета на Български извор като ошамарите някои от продавачите или дърпате някоя баба която е излязла да изкара днес 2 лв.Качулки-тиранти- шапкари както искате се наричайте Вие не сте истински и колкото да ви боли това е истината !Тъй като фен на Левски този Гугутката се окачествява като човек говорещ от името на всички Левскари аз му ИСКАМ ОСТАВКАТА

Поздрaвявaм те зa мнението. Вaсил Левски е символ нa Свободaтa и aз смятaм,че имaме морaлното зaдължение ние- публикaтa нa Левски дa не срaмим името му с хулигaнски истории,викове селяни умрете и т.н. Зa съжaление,обaче нa модa е ултрaсщинaтa,aгресиятa и нетърпимосттa. Зaрaди товa стaдионите сa прaзни. Зaдължение нa гугуткaтa,кaто "фен номер 1" е не дa дели,a дa обединявa левскaрите. Колкото и дa ни убеждaвaт,че футболистите сa нaй-голямaтa бедa нa Левски смятaм,че този рaзнобой между феновете и прaзния стaдион сa нaй-голямaтa ни бедa. Левски беше силен зaрaди своите привърженици.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Качулките: Ще съблечем и играчите

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 окт 2013 17:26

milen.hristov написа:Имам чувството, че не живея в държава с хомосапиенс, а с някакви първобитни хора

Първобитните хора обаче правят нещо само ако ще е от полза, защото природата им не е усложнена от инстинкти, каращи ги да вършат безмислици. Затова подобно изказване е малко оптимистично.. премисли го.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: ОТГОВОР КЪМ ГУГУТКАТА

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 29 окт 2013 17:31

IORGOS PAPADOPULIS написа:Аз един от "драскачите"съм длъжен да отговоря на г-н Владимиров за истинските левскари и пр.Въпреки че както в комунизма мнението ми ще бъде изтрито и заключено от модераторите.А защо?..... те си знаят ;) !

Да - повечето сме драскачи защото точно вие ни изгонихте от стадиона.Защото не искаме да учавстваме в грозни сцени,не искаме около нас да мирише на марихуана и разни субстанции !Искаме да сме отново най-вярната публика давана за пример за толерантност през годините!Вашата подкрепа се изразява с кой колко факли и бомбички е пуснал като гледате мачовете с гръб към терена или като отидете в провинцията да ядете без пари кебапчета на Български извор като ошамарите някои от продавачите или дърпате някоя баба която е излязла да изкара днес 2 лв.Качулки-тиранти- шапкари както искате се наричайте Вие не сте истински и колкото да ви боли това е истината !Тъй като фен на Левски този Гугутката се окачествява като човек говорещ от името на всички Левскари аз му ИСКАМ ОСТАВКАТА

Е това е, затова ти си балък драскач. Вместо да те пишат стюард и да зимаш някой лев - даваш 5 или 10 лева за билет, ужасТ..
Вместо да хапнеш 1 кифте на аванта ти даваш стотинките за него, вместо да сриташ масата със семките на поредната бабичка пред стадиона и да излееш агресията си ти стискаш зъби.. Ма чисто балъшка работа брааааааааат, а марихуаната е за отпускане, може и 1-2 линии.. а и полезни контакти ще завържеш, все с хора със славна история: 10 задържания, 2 условни, пробация.. ехе, това е то да си тарикат! Зимай сВичера, шапката, едни тъмни цайси (от 2 лева или подарък от клуба) и почвай да градиш кариера на ФЕН хохо
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Plamen_i00, terrorist, vvessel и 62 госта