Теория на конспирацията.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Теория на конспирацията.

Мнениеот vaskonti » 21 окт 2013 20:14

Принципно аз не съм фен на въпросната теория. От друга страна не вярвам много на съвпадения, просто понякога формулата 2+2 е прекалено очевидна, както е очевиден и верният отговор.
Та, ето за какво говоря - в ЦСКА преди 3 месеца отново се появи Сашо Томов. При нормални обстоятелства той щеше да бъде "съблечен", образно казано на "син" диалект и изритан. Но той се появи буквално в последния час от съществуването на ЦСКА като клуб и съответно си остана с ризата на гърба. Случайно ли е това негово появяване в последния момент? Възможно ли е подобна сделка да бъде завършена буквално за 3 дни при целия счетоводен батак в клуба, със сума ти му скрити и явни дългове? За мен е абсолютно невъзможно. Бях го казал още тогава в една тема в червения подфорум, ще го кажа и тук - Томов е подготвял завръщането си най-малко половин година преди това. Но, тъй като е наясно как ще бъде посрещнат, той не може просто така да се появи и да поиска клуба. Особено на фона на концесията, която сама по себе си е положително нещо - веднага щеше да бъде обвинен, че просто има апетити към земята, стадиона, че ще строи мол и тем подобни. Ясно му е, че феновете ще реагират бурно и ще го изритат. И какво прави? Томов си е приятел с Ганчев по комунистическа линия. Колко му е да го убеди да се направи, че има интерес да купи ЦСКА, да се имитират едни "тежки" преговори, които да се "провалят" в последния момент, междувременно Титан през цялото време мрънкат, че не могат и няма да издържат повече клуба. В следствие на тази постановка клубът уж тръгва към пропастта - не се плащат никакви заплати, отказва се участие в ЕКТ, въобще нещата изглеждат крайно мрачно. Достига се до един понеделник, в който се заявява, че в 12:00 клубът ще обяви фалит и ще се превърне в ЦСКА-Нефтохимик(невъзможно според правилниците) или ЦСКА-Радомир(възможно според правилника). Феновете са отчаяни и търсят спасителна сламка, склонни са дори това да не е сламка, а змия. И ето, че изведнъж Томов се е събудил същата сутрин и решава да вземе клуба. За няколко часа организира няколко бизнесмена, уговоря чичо Лори, отправя оферта и след 4-5 дни сделката е налице. Истината е, че само и единствено в такъв момент и по абсолютно никакъв друг начин Томов нямаше да бъде приет в клуба.
Каква е връзката с "Левски"? Елементарна - от 2-3 дни насам се чудя дали и на вас не ви спретват подобна постановка? Дали новият ви бъдещ собственик не е човек, който е с меко казано противоречива репутация сред сините фенове? Дали не се опитват и вас да ви поставят в ситуация, в която да нямате друг избор, освен да го приемете, независимо кой е той? Нека не се лъжем - в пространството витаят имената на Пеевски и на Борисов. Наясно съм, че почти всички от вас ще отричат и ще казват, че няма нищо такова, но дори и да не са те, напълно възможно е новият ви бос да е с подобна репутация. Ако това се окаже вярно, как бихте приели подобен човек? Как е възможно няколко години наред организационно "Левски" да е на доста прилично ниво и изведнъж от 2 години насам нещата да станат крайно аматьорски и смехотворни! Съвпадение? Кой вярва? В крайна сметка тази теория обяснява по елементарен начин защо този човек още не излиза на светло. Някой има ли друго адекватно обяснение защо толкова време се крие? Просто чака подходящия момент, точно както го дочака Томов...
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
ФЕНОМЕН
Мнения: 289
Регистриран на: 31 мар 2013 00:13
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот ФЕНОМЕН » 21 окт 2013 20:25

А какво значение има кой ще е новия собственик на Левски София? Не е ли по-важно да дава парички, да хрантути всичките лапачи в и около Левски София? Всъщност от собственика се решава кой да е купувача на клуба, а не от някой друг. И после и да го събличате и да не го събличате, все тая, нищо няма да промените. Щом феновете на ЦСКА преглътнаха Сашо Апашо, а ботевистите - ДПС, и вие ще приемете който и да е.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12882
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот Eminem » 21 окт 2013 20:27

Не знам вече какво да мисля. Крайно време е някой да излезе и да каже кой по дяволите е собственик на клуба. Толкова ли няма един човек с топки ?
А може и още да не са собственици и затова да се крият. Сигурен съм, че батков иска да е собственик на 100 годишнината и не мисля, че ще продаде клуба преди 24 май 2014г.
Все пак той трябва да се покаже пред камерите, да направи мазната усмива, да каже два-три лафа за Левски. Да се похвали, да се изтъкне, че е собственик на 100 годишен отбор и така...

Потребителски аватар
Тони Шумахер
Мнения: 839
Регистриран на: 10 апр 2010 22:51
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот Тони Шумахер » 21 окт 2013 20:32

vaskonti написа:Принципно аз не съм фен на въпросната теория. От друга страна не вярвам много на съвпадения, просто понякога формулата 2+2 е прекалено очевидна, както е очевиден и верният отговор.
Та, ето за какво говоря - в ЦСКА преди 3 месеца отново се появи Сашо Томов. При нормални обстоятелства той щеше да бъде "съблечен", образно казано на "син" диалект и изритан. Но той се появи буквално в последния час от съществуването на ЦСКА като клуб и съответно си остана с ризата на гърба. Случайно ли е това негово появяване в последния момент? Възможно ли е подобна сделка да бъде завършена буквално за 3 дни при целия счетоводен батак в клуба, със сума ти му скрити и явни дългове? За мен е абсолютно невъзможно. Бях го казал още тогава в една тема в червения подфорум, ще го кажа и тук - Томов е подготвял завръщането си най-малко половин година преди това. Но, тъй като е наясно как ще бъде посрещнат, той не може просто така да се появи и да поиска клуба. Особено на фона на концесията, която сама по себе си е положително нещо - веднага щеше да бъде обвинен, че просто има апетити към земята, стадиона, че ще строи мол и тем подобни. Ясно му е, че феновете ще реагират бурно и ще го изритат. И какво прави? Томов си е приятел с Ганчев по комунистическа линия. Колко му е да го убеди да се направи, че има интерес да купи ЦСКА, да се имитират едни "тежки" преговори, които да се "провалят" в последния момент, междувременно Титан през цялото време мрънкат, че не могат и няма да издържат повече клуба. В следствие на тази постановка клубът уж тръгва към пропастта - не се плащат никакви заплати, отказва се участие в ЕКТ, въобще нещата изглеждат крайно мрачно. Достига се до един понеделник, в който се заявява, че в 12:00 клубът ще обяви фалит и ще се превърне в ЦСКА-Нефтохимик(невъзможно според правилниците) или ЦСКА-Радомир(възможно според правилника). Феновете са отчаяни и търсят спасителна сламка, склонни са дори това да не е сламка, а змия. И ето, че изведнъж Томов се е събудил същата сутрин и решава да вземе клуба. За няколко часа организира няколко бизнесмена, уговоря чичо Лори, отправя оферта и след 4-5 дни сделката е налице. Истината е, че само и единствено в такъв момент и по абсолютно никакъв друг начин Томов нямаше да бъде приет в клуба.
Каква е връзката с "Левски"? Елементарна - от 2-3 дни насам се чудя дали и на вас не ви спретват подобна постановка? Дали новият ви бъдещ собственик не е човек, който е с меко казано противоречива репутация сред сините фенове? Дали не се опитват и вас да ви поставят в ситуация, в която да нямате друг избор, освен да го приемете, независимо кой е той? Нека не се лъжем - в пространството витаят имената на Пеевски и на Борисов. Наясно съм, че почти всички от вас ще отричат и ще казват, че няма нищо такова, но дори и да не са те, напълно възможно е новият ви бос да е с подобна репутация. Ако това се окаже вярно, как бихте приели подобен човек? Как е възможно няколко години наред организационно "Левски" да е на доста прилично ниво и изведнъж от 2 години насам нещата да станат крайно аматьорски и смехотворни! Съвпадение? Кой вярва? В крайна сметка тази теория обяснява по елементарен начин защо този човек още не излиза на светло. Някой има ли друго адекватно обяснение защо толкова време се крие? Просто чака подходящия момент, точно както го дочака Томов...

+

Потребителски аватар
dzhambov
Мнения: 1220
Регистриран на: 03 мар 2011 16:58

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот dzhambov » 21 окт 2013 20:32

vaskonti написа:Принципно аз не съм фен на въпросната теория. От друга страна не вярвам много на съвпадения, просто понякога формулата 2+2 е прекалено очевидна, както е очевиден и верният отговор.
Та, ето за какво говоря - в ЦСКА преди 3 месеца отново се появи Сашо Томов. При нормални обстоятелства той щеше да бъде "съблечен", образно казано на "син" диалект и изритан. Но той се появи буквално в последния час от съществуването на ЦСКА като клуб и съответно си остана с ризата на гърба. Случайно ли е това негово появяване в последния момент? Възможно ли е подобна сделка да бъде завършена буквално за 3 дни при целия счетоводен батак в клуба, със сума ти му скрити и явни дългове? За мен е абсолютно невъзможно. Бях го казал още тогава в една тема в червения подфорум, ще го кажа и тук - Томов е подготвял завръщането си най-малко половин година преди това. Но, тъй като е наясно как ще бъде посрещнат, той не може просто така да се появи и да поиска клуба. Особено на фона на концесията, която сама по себе си е положително нещо - веднага щеше да бъде обвинен, че просто има апетити към земята, стадиона, че ще строи мол и тем подобни. Ясно му е, че феновете ще реагират бурно и ще го изритат. И какво прави? Томов си е приятел с Ганчев по комунистическа линия. Колко му е да го убеди да се направи, че има интерес да купи ЦСКА, да се имитират едни "тежки" преговори, които да се "провалят" в последния момент, междувременно Титан през цялото време мрънкат, че не могат и няма да издържат повече клуба. В следствие на тази постановка клубът уж тръгва към пропастта - не се плащат никакви заплати, отказва се участие в ЕКТ, въобще нещата изглеждат крайно мрачно. Достига се до един понеделник, в който се заявява, че в 12:00 клубът ще обяви фалит и ще се превърне в ЦСКА-Нефтохимик(невъзможно според правилниците) или ЦСКА-Радомир(възможно според правилника). Феновете са отчаяни и търсят спасителна сламка, склонни са дори това да не е сламка, а змия. И ето, че изведнъж Томов се е събудил същата сутрин и решава да вземе клуба. За няколко часа организира няколко бизнесмена, уговоря чичо Лори, отправя оферта и след 4-5 дни сделката е налице. Истината е, че само и единствено в такъв момент и по абсолютно никакъв друг начин Томов нямаше да бъде приет в клуба.
Каква е връзката с "Левски"? Елементарна - от 2-3 дни насам се чудя дали и на вас не ви спретват подобна постановка? Дали новият ви бъдещ собственик не е човек, който е с меко казано противоречива репутация сред сините фенове? Дали не се опитват и вас да ви поставят в ситуация, в която да нямате друг избор, освен да го приемете, независимо кой е той? Нека не се лъжем - в пространството витаят имената на Пеевски и на Борисов. Наясно съм, че почти всички от вас ще отричат и ще казват, че няма нищо такова, но дори и да не са те, напълно възможно е новият ви бос да е с подобна репутация. Ако това се окаже вярно, как бихте приели подобен човек? Как е възможно няколко години наред организационно "Левски" да е на доста прилично ниво и изведнъж от 2 години насам нещата да станат крайно аматьорски и смехотворни! Съвпадение? Кой вярва? В крайна сметка тази теория обяснява по елементарен начин защо този човек още не излиза на светло. Някой има ли друго адекватно обяснение защо толкова време се крие? Просто чака подходящия момент, точно както го дочака Томов...

Абсолютно е възможно,при нас се получи същото лятото с "единствения" вариант Коко Динев

tirion
Мнения: 451
Регистриран на: 20 авг 2009 12:50
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот tirion » 21 окт 2013 20:33

На мен ми минава от доста време мисълта че искат да изгонят нормалните фенове от стадиона,и за двата отбора важи.Даже си мислех че искат и да фалират двата отбора.
Живеем в странно общество. Ако един мъж се смята за Наполеон, за Юлий Цезар или за извънземен, го лекуват. Ако се смята за жена, му защищават правата

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот vaskonti » 21 окт 2013 20:37

Eminem написа:Не знам вече какво да мисля. Крайно време е някой да излезе и да каже кой по дяволите е собственик на клуба. Толкова ли няма един човек с топки ?
А може и още да не са собственици и затова да се крият. Сигурен съм, че батков иска да е собственик на 100 годишнината и не мисля, че ще продаде клуба преди 24 май 2014г.
Все пак той трябва да се покаже пред камерите, да направи мазната усмива, да каже два-три лафа за Левски. Да се похвали, да се изтъкне, че е собственик на 100 годишен отбор и така...

Не става въпрос за това дали има или няма топки. Я си представи, че верно Пеевски ви стане шеф? Как ще го приемете при нормални обстоятелства, въпреки, че е червив с пари? Въпросът е, че ако закъсате много лошо, при това не в какъв да е момент, а именно за годишнината, не бихте ли приели без да мрънкате човек с подобна репутация? Отговорят май е ясен, нали? От друга страна дали няма да го съблечете на секундата ако отборът някак стане шампион с Батков, а в същото време строежът на стадиона върви с пълна сила?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

motg
Мнения: 638
Регистриран на: 06 апр 2009 19:43
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот motg » 21 окт 2013 20:38

Ти нали си наясно, че сделката с ЦСКА беше завършена преди 2 седмици, тоест имаше период от около 3 месеца?

Всички знаят че Батков държи акциите на Левски, но не той е силният човек.
Единственият вариант да му извиват ръцете е ако наистина е писал вложените пари като кредит, тоест при прехвърляне на акциите този минус трябва да бъде погасен.

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот tomatomov197 » 21 окт 2013 20:38

Как пък ще се забъркат Ганчев , Стоичков и Титан в някакъв театър , заради който те понесоха сериозни негативи и то заради Сашо Томов :) Виж скрития собственик на Левски , като нищо може да е Пеевски и ще умра от смях :)

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Теория на конспирацията.

Мнениеот Tommi » 21 окт 2013 20:38

Ами възможно е, а дали ще се случи - ще видим в близко бъдеще.
Но от публично достъпната информация за Левски и ЦСКА, мога да кажа, че двата отбора са в доста различна ситуация и е трудно да се правят такива съпоставки и сценарии. При нас големият проблем е спортно-технически и той може да се разреши буквално за 1 месец, ако бъдат събрани 11 нормални футболисти. На този етап нямаме големи задължения (публично известни) към държавата, отбори, треньори, футболисти, персонал и т.н. Докато имаме някаква финансова стабилност (не казвам да сме богати, а просто финансово стабилни), ще сме в доста различна позиция спрямо ЦСКА.

Между другото, ако ние имахме някой "спасител" като Томов, който да се появи и да "спаси" клуба, връщайки го в ръцете на феновете, то най-удобният момент за това беше отпадането от Иртиш.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта