Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Сектор Б

Мнениеот damyanov1963 » 22 мар 2018 21:58

сини шампиони написа:
damyanov1963 написа:
metodito написа:
Player написа:С всички глупости извършени от футболните фенове у нас, мнението на всеки човек е, че в агитките има само хулигани и трябва да си такъв за да си там. Няма как да отиде там нормално семейство, нали? Защото там си все едно сред отвързани диваци от преди векове. Едва ли е така на запад обаче, че и на изток. Не знам само за балканските ни съседи как е точно.

Тези на Юве са свързани с мафията. В Сърбия само като ги погледнеш и ти става ясно, че са криминални елементи. Тези на Олимпик Марсилия, например, постоянно правят проблеми. Тези на Олимпик Лион може да докарат сега наказание на клуба си да не играе следващата година в Европа. В Русия винаги ми е било странно как може да има неонацисти, но в агитките им има достатъчно. И какво значи "агитка". Целият стадион трябва да е "агитка".

Мето, извинявам се, че пак ще се върна назад в годините със спомените си, но като каза, че целият стадион трябва да е агитка, се сетих какво представкяваше Герена на мача със Шльонск Вроцлав през 77-а г. Тогава стадиона беше препълнен, бихме ги с 3:0 като и при трите гола целия стадион без " семкарите" от сектор А, представляваше едно кипящо море от развяваните сини воали, тогава нямаше оше клубни шалчета и атрибути, но гледката беше неописуема, а след мача направихме поредното шествие по улиците, като влязохме под ж.п. моста се изсипа канонада от бомбички, защото и тогава имаше луди глави м/у ултрасите.

Само, че пропускаш една подробност, тогава нямаше "фенове", а имаше привърженици, които наистина подкрепяха отбора си.

Има и една друга подробност - Тогава публикатс на Левски беше единствената, която правеше шествия по улиците, само че ги правхме след мачовете и то при победа. Другите да ме прощават, ама след последния съдийски сигнал се прибираха, като мишки по домовете си. Разликата м/у тогавашните шествия и сгашните е че тогава милициятс ни гонеше с палки, а сега полицията ги конвоира, за да ги охранява. И въпреки това, като тръгнехме по Гурко, хората бяха излезли по балконите и ни махаха с ръце, а не вярвам всички да са били левскари, зашото имаше и бабички и майки с деца в ръцете. Може би виждаха в нас някаква птичка на демокрацията...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Sinite ot Sofia » 25 мар 2018 14:07

Задавам си непрекъснато един въпрос и вярвам, че не съм единствен. Момчета, има ли някаква възможност отново да бъдем всички сини братя заедно, на любимото ни място, в прекрасния сектор "Б" ( онзи, който помним и познаваме), където поколения българи са израснали и са се възпитали да обичат? Въобще правят ли се опити в тази насока? Ясно е, че нещо има, нещо се дели, мненията се разминават, но все си мисля, че публиката ни може да преодолее и тази бариера. Аз съм никой, за да давам акъл, но съм Левскар и милея да видя отново сектора препълнен и с песни на уста да огласяме цяла София! Потенциала, който имаме, е огромен и когато сме заедно - ние сме нещо велико, ние сме Левски. Нека някой по - запознат открехне леко вратата, що се отнася до този въпрос.. има ли шанс, братя, можем ли да загърбим различията и в името на Левски и на всички върли левскари, които ни напуснаха, в името на онези левскарчета, които растат в момента, да стиснем ръце и да събудим великия сектор спящ гигант? Дължим го на онези преди нас и тези, които един ден ще ни заменят. Та, има ли надежда?!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12796
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 25 мар 2018 19:17

Докато софия запад е там, не може да се надяваш да се случи това!
Докато са там, сектор Б ще продължава да копае дъното, ще продължават скандиранията за смърт и омраза(все левскарски идеали), ще се бият левскари и ще си обграден от дрогирани хулигани.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14212
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Сектор Б

Мнениеот damyanov1963 » 26 мар 2018 07:52

На времето във в. "Народен Спорт" след всеки кръг имаше класация за най-посетен мач и Левски винаги беше на първо място, независимо, дали беше домакин, или гост.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Балкански Орел » 29 мар 2018 23:07

Eminem написа:Докато софия запад е там, не може да се надяваш да се случи това!
Докато са там, сектор Б ще продължава да копае дъното, ще продължават скандиранията за смърт и омраза(все левскарски идеали), ще се бият левскари и ще си обграден от дрогирани хулигани.


Хората си мислят, че като са фенове на Хитлер, означава че тая идеология е само омраза до гроб.А и България исторически си е селска държава, селата винаги са били пълни с хора изпълнени с енергия, защото България има изключително плодородна земя.Тия, които в момента държат плодородните земи (предимно турци) са най-богатите хора в България.
Така, че за тези скандирания, само смях и съжаление.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот metodito » 02 апр 2018 09:44

https://topsport.bg/levski/sektor-b-se- ... cheta.html

тея наркомани пак подготвят нещо... Не знам, т.е. знам, не е нарочно, просто струпване на обстоятелства, но клубът като спортно представяне, като идентичност и лице, заради малоумните смени на треньори, ръководители, една част от сектора, която вреди от години - всичко това отблъсква хората не само от стадиона, но и от клуба!

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Player » 02 апр 2018 10:10

metodito написа:https://topsport.bg/levski/sektor-b-se-zakani-na-levskarite-shte-tryabva-da-se-vzemat-krayni-merki-sreshtu-tezi-futbolistcheta.html

тея наркомани пак подготвят нещо... Не знам, т.е. знам, не е нарочно, просто струпване на обстоятелства, но клубът като спортно представяне, като идентичност и лице, заради малоумните смени на треньори, ръководители, една част от сектора, която вреди от години - всичко това отблъсква хората не само от стадиона, но и от клуба!


Пълна подкрепа за жабаря, поне до края на реванша... Смях. Футболистите нямат настроение и мотивация заради точно този. Стоят статични напред, не се откриват и не искат топката. Нямаме изпълнител на дузпи дори. Колко победи имахме заради Иванков? Всеки отбор си има щатен изпълнител на дузпи. Ама ние 9 месеца с макарона и това не знаем... От мен има пълна неподкреда.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21344
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот metodito » 02 апр 2018 11:28

Player написа:
metodito написа:https://topsport.bg/levski/sektor-b-se-zakani-na-levskarite-shte-tryabva-da-se-vzemat-krayni-merki-sreshtu-tezi-futbolistcheta.html

тея наркомани пак подготвят нещо... Не знам, т.е. знам, не е нарочно, просто струпване на обстоятелства, но клубът като спортно представяне, като идентичност и лице, заради малоумните смени на треньори, ръководители, една част от сектора, която вреди от години - всичко това отблъсква хората не само от стадиона, но и от клуба!


Пълна подкрепа за жабаря, поне до края на реванша... Смях. Футболистите нямат настроение и мотивация заради точно този. Стоят статични напред, не се откриват и не искат топката. Нямаме изпълнител на дузпи дори. Колко победи имахме заради Иванков? Всеки отбор си има щатен изпълнител на дузпи. Ама ние 9 месеца с макарона и това не знаем... От мен има пълна неподкреда.


Страх ме е, че на полуфинала ще се опитат да направят някаква магария.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Player » 02 апр 2018 11:49

Те друго не могат да направят. Само глупости и мизерии за клуба правят. Сега футболистите са били виновни. А треньора -не. Защото бил начело на някакъв посредствен Лацио-Мацио. Нали са близки с онези италиански боклуци от агитката им. Еталон за омраза и простотия са онези на Лацио. И разбира се сме с тях дружки. Това ли са фенове на отбора на "народа"? Това ли са заветите на Васил Левски? Пълна изродщина. Заслужаваме си всички неща които ни се случват. Защото някой кой да се хване и да омете боклуците в Сектор Б. Било клуб, другите фенове или фракции.

Serafim
Мнения: 5223
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Serafim » 02 апр 2018 11:52

Каква простотия да направят? Най-много да тръгнат да ги събличат, друго не виждам. Ще е хубаво, ако се случи да слязат на пистата, полицията да ги погали с палките, ама на дали... Най-много да си постигнат целта. Ама няма дебелите им кратуни да проумеят, че проблема е в Роси, не защото е менте, а не съумява да направи колектив от играчите. Вярвайте ми - ако се случи футболистите да го отнесат заради треньора, ще го пуснат по пързалката в оставащите мачове.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта