Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот metodito » 11 дек 2018 08:30

[offtopic]Първият абзац! Браво! Но това ще се стори толкова непатрЕотично на мнозина. И отново, както при прасето Батков, Сектор Б инициира казването на истината. За другите неща не съм наясно и не мога да го коментирам, но в първия абзац има няколко изречения, които описват всичко. За жалост, "керванът ще продължи да си върви", а лаят на кучетата няма да се чуе. "Левски" е в процес на свободно падане в последните години. Поддържат го в изкуствена кома, докато има какво да се източва, след което просто ще дръпнат шалтера и до там.[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12287
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот TristaNNN » 11 дек 2018 10:42

Много хубав и правдив анализ на ситуацията в сектора, за жалост в общи линии това е положението. Единствено не съм съгласен с темата за маркетинга - не виждам чак такъв проблем в това, че артикулите, скарите и бирите са при фирми на организираните привърженици. То па и ще кажеш, че в последните години нашите сини събратя се избиват да купуват тениски и аксесоари, та видиши ли, клубът е ощетен с десетки милиони левове, баси. Пък и доколкото знам, ПФК Левски получава процент от продажбите, задето се ползва марката и емблемата. Аз, понеже съм от баламурниците, които всеки сезон си купуват по едно екипче и чат-пат други дрънкулки и сувенирчета, ще кажа, че в последните години ми писна все да няма размери, да няма цветове, да няма това, да няма онова, да гледам години наред едни и същи стари модели на всякакви овехтели артикули и никаква гъвкавост и организация. Артикулите са измислени от и за привържениците, писна ми вече години наред маркетинговата немърливост на клуба да спъва този естествен процес и мисля, че този ход с участието на фирмите на организираните привърженици е добър.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9071
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Soulen » 11 дек 2018 10:48

metodito написа:[offtopic]Първият абзац! Браво! Но това ще се стори толкова непатрЕотично на мнозина. И отново, както при прасето Батков, Сектор Б инициира казването на истината. За другите неща не съм наясно и не мога да го коментирам, но в първия абзац има няколко изречения, които описват всичко. За жалост, "керванът ще продължи да си върви", а лаят на кучетата няма да се чуе. "Левски" е в процес на свободно падане в последните години. Поддържат го в изкуствена кома, докато има какво да се източва, след което просто ще дръпнат шалтера и до там.[/offtopic]

Най-добрия вариант е онези да бъдат линчувани още на стадиона, но това не е реалистично. Всички знаем, че само в приказките добрите побеждават злото, реално злото винаги е по-силно, защото е готово да стигне докрай в изпълнение на целите си, аз лично ако знам, че ще ми се размине безнаказано, спокойно бих влязъл в офиса на СЗ и просто бих ги разстрелял, даже много хора биха ме поздравили.

Реалистичния вариант е отдръпване от клуба на всички фенове, които не участват във фракции, никакви артикули, никакви пари за билети, тотална нула. Така отбора или ще се усети и ще изчисти криминалните елементи или просто ще дръпне шалтера и животоподдържащите системи, на които стои отбора ни вече почти десетилетие, ще спрат и ще приключим.

По-добре да се свърши щом не могат да се оправят нещата, като тук въобще не говоря за спортнотехническите проблеми. Ако бяха само те, нямаше да има никакъв проблем, много отбори са в криза, Ливърпул и те не са взимали титла от 30 години, но когато на стадиона им стане проблем, нарушителите моментално отиват на съд и са с перманентен бан за посещаване на мачове.

Нямам проблем с това, че отбора е слаб, пак бих го подкрепял, но когато шайка наркомани си правят каквото си искат, тогава това не е Левски и този отбор е по-добре да не съществува, отколкото да петни името на Апостола на свободата.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21347
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот metodito » 11 дек 2018 11:07

[offtopic]"Левски" не може да си замине. Изглежда така сякаш и България си заминава. Не вярвам и двете да приключат така пътя си.[/offtopic]

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 11 дек 2018 11:20

Ама и ние сме егати глупавите фенове.
Постоянно сме фокусирани върху треньора, играчите, играта, класирането, а НЕ това е проблема на отбора.
Проблемът е туморът СЗ, който методично унищожава клуба и публиката, заличава левскарските идеали.
Когато окончателно приключат, вече няма да има ФК Левски и ще разберем колко е било глупаво да спорим за играта, докато са унищожавали клуба.
То и сега е трудно да кажем, че това е нашият отбор при положение, че бандата наркомани има тотално влияние над всичко в клуба.
За пореден път са изгонили истински левскари от стадиона. За пореден път ги нападат. Все с левскарски идеали си служат сз.
Тъжно е...

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот specter » 11 дек 2018 11:41

Перфектно написано и е време масово хората да разберат за какво става въпрос от доста време вече в Сектор Бизнес и около него, защото те не са по-малко виновни за всичко случващо се. Забелязвам, че повечето хора наистина не са много запознати в последните години в какво се е превърнал този свещен за хиляди левскари сектор, което е тъжно. Пълна подкрепа за момчетата от Южна Дивизия и всички в Блок 5.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот bilyaletdinov » 11 дек 2018 12:24

Тристан, ти верно ли?
Кой отбор си е дал правата, на фенска организация да му продава официални продукти и да не прибира Левски? Защото тия продажби адски лесно могат да се манипулират. Говорим за официални екипи, шаловенс емблемата, и т.н. туккк не говорим за артикули на НКПСЗ. Говорим за артикули на ПФК Левски. Еми естествено, че няма да хрантутя разни наркопласьорчета.
Аз не съм запознат Домуса да е дал на някой фен клуб да обира парсата от продажба на екипи, шалове и каъо цяло фен артикули.
То като им видиш он-лайн стора и нашия он-лайн стор и ти става ясно за какъв непрофесионализъм става въпрос при нас.
Много непрофесионални са нещата при нас за съжаление.
А това е едно от перата, които трбява да ни носи приходи. Защото, ако са направени като хората нещата и са по близо до привържениците ще са по високи приходите. Не е нормално да не мога да поръчам от фен сайта заради елементарни error-и, липса на количество, артикули и т.н.
Как може фен артикули от Италия да бъдат поръчани по лесно, отколкото нашите?
Ето затова ще го критикувам Спас. Защото не иска да ни развие като печеливш бизнес, той тук да ни затрие.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 11 дек 2018 12:43

Искам само един единствен пример за нормален клуб, който е дал правото на "фенове"(да се чете наркопласьори), да управляват маркетинга и да продават официални фен артикули! Та това е едно от най-важните средства за печелене на пари за един клуб! А има потенциал, клубът да изкарва много добри пари от това, но сега ще взима някакво мижаво процентче, а дори и това е съмнително.
Никой нормален фен на Левски, няма да дава пари за фен артикули, които да отиват в джоба на сз, които от години съсипват публиката и отбора. Който го прави, ще е пряк участник в убиването на клуба! :!: :!: :!:

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12287
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот TristaNNN » 11 дек 2018 12:48

bilyaletdinov написа:Тристан, ти верно ли?
Кой отбор си е дал правата, на фенска организация да му продава официални продукти и да не прибира Левски? Защото тия продажби адски лесно могат да се манипулират. Говорим за официални екипи, шаловенс емблемата, и т.н. туккк не говорим за артикули на НКПСЗ. Говорим за артикули на ПФК Левски. Еми естествено, че няма да хрантутя разни наркопласьорчета.
Аз не съм запознат Домуса да е дал на някой фен клуб да обира парсата от продажба на екипи, шалове и каъо цяло фен артикули.
То като им видиш он-лайн стора и нашия он-лайн стор и ти става ясно за какъв непрофесионализъм става въпрос при нас.
Много непрофесионални са нещата при нас за съжаление.
А това е едно от перата, които трбява да ни носи приходи. Защото, ако са направени като хората нещата и са по близо до привържениците ще са по високи приходите. Не е нормално да не мога да поръчам от фен сайта заради елементарни error-и, липса на количество, артикули и т.н.
Как може фен артикули от Италия да бъдат поръчани по лесно, отколкото нашите?

Ето затова ще го критикувам Спас. Защото не иска да ни развие като печеливш бизнес, той тук да ни затрие.

Заради подчертаното предпочитам това перо да е в ръцете на привържениците, защото им пука повече и защото в последните години клубът доказа, че не се справя с маркетинга така, както всички ние искаме и очакваме. Тук не говоря само за 2018-та и безумията около новата екипировка на Найк, а връщам лентата години назад и не е като да не се смениха сума ти хора. Като не става - не става. И пак казвам - това не значи, че клубът не получава нищо като финансови постъпления, процент от продажбите отива в Левски. Дирете си колкото искате конспирации и тайни завери за фалит, никой не ви кара зорлем да купувате нищо, не че сте се изтрепали и преди това, де. Казвам само, че според мен, привържениците ще се справят с маркетинга много по-добре от клуба, а от това ще спечели и клубът. Спомнете си как навремето Левски постави фундамента на фенския маркетинг у нас, спомнете си Голди и други значими персони измежду привържениците и се запитайте кой по-добре ще движи маркетинга - уморен чичак-професионалист на заплата на бюро или привърженици-ентусиасти, с новите си идеи и с необятни си канали на комуникация с други привърженици.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Warped » 11 дек 2018 14:05

Като цяло декларация с истини, но и непредлага решение, не се дават отговори на въпросите, повтарят се едни и същи проблеми от 10 год. и въобще авторите на тоя пасквил не казват нищо което не се знае, и опрделено от тия "писания се вижда, че за 10 години и те с нищо непомагат.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, LoveAndPeace и 116 госта