Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12791
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 08 мар 2019 11:30

Ела,ще ти намерим едно червено шалче,много мацки иаме....
П.П.Споко,не са като при тебе.Не друсат,симпатични са :!: Не се притеснявай.

Изображение
Изображение
Разгонени са като кучки, нали ? Каква им е градинката ?

Има ли бонбони с ликьор ?
Изображение

В крайна сметка, няма разлика дали ще ме гледат на кръв в Б, защото са предрусали и не знаят какво става и къде са или в Г, защото съм говедо.

Ако стане нещо:
Изображение

Потребителски аватар
Dachi
Мнения: 243
Регистриран на: 27 авг 2010 12:18
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Dachi » 08 мар 2019 13:54

Крайно време е софия-лапат да си ходят от сектора. Не крайно време е да ги изгоним от сектора. Те нямат повече място там. Те са там не да подкрепят отбора, а за да си правят далаверите с охраната и да си продават наркотиците. Не трябва това да се търпи повече или сектор Б заприлича на коака.
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
1. Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12245
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот TristaNNN » 08 мар 2019 15:23

Eminem написа:Разгонени са като кучки, нали ? Каква им е градинката ?

Изображение
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Sinite ot Sofia » 08 мар 2019 15:26

Спомням си как съм бягал от лекции, за да отида да си взема едно билетче за сектор Б.. беше много трудно да се доредиш при такъв мач, беше гордост. Светлина в тунела не се вижда.. това е най - лошото. "Евала" на отговорните, отдавна са се припознали.
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12245
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот TristaNNN » 08 мар 2019 15:33

Между другото, погледнато от хубавата страна, за Левски е добре най-напред да се разпродават секторите А и В, защото там билетите са по-скъпи от Б, респективно повече $$$ влизат в касата на клуба. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4390
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Kotooshu » 08 мар 2019 15:41

Stepan Hindliyan
21 часа ·
Две неща да ви споделя, ще си позволя.

Първо,
защо Божков не бил взел акциите като Божков, а ги взел като Попов?
Елементарно:
Защото Божков може да си го позволи!

Второ,
защо сектор А се изкупил преди сектор Б за мача в неделя.
Още по-елемнтарно:
Защото, винаги сектор А се продава пръв, тъй като той е за хора, които организират и плануват седмицата си. И защото от сектор А се вижда най-добре. (сектор А се продаваше пръв за големите мачове далеч преди да има фейсбук и това да се превръща в някакъв тип уродлива дискусия). В същото време основната част от хората, които посещават сектор Б, закупуват билетите си непосредствено преди мача ( в последния момент ( факт от преди наличието на паралелни, виртуални общества ). Разделянето по признак, кой сектор се бил продал пръв е инфалтилно , според мен, защото, за съжаление, пак ще има мачове, на които да се знаем поименно
.


Никой не трябва да им стъпва в нарко тире сектора !!!
Ще бъде красота А и В препълнени и най вече Г , а в секБтор 55 подчовеци с черни фланелки 8-)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот specter » 08 мар 2019 17:35

:lol: Сигурно е така, да... Тия да ги разправят на други от нкпсз. Причината да не се пълни и да има толкова много свободни места само 2 дни преди такъв мач е една и тя е ясна. Демагози...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Балкански Орел » 08 мар 2019 20:56

Смятай, колко е зле положението, щом хора целите татуирани с въпросната силна фракция в Б, спират да ходят там.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14197
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Сектор Б

Мнениеот damyanov1963 » 09 мар 2019 08:21

Kotooshu написа:
Stepan Hindliyan
21 часа ·
Две неща да ви споделя, ще си позволя.

Първо,
защо Божков не бил взел акциите като Божков, а ги взел като Попов?
Елементарно:
Защото Божков може да си го позволи!

Второ,
защо сектор А се изкупил преди сектор Б за мача в неделя.
Още по-елемнтарно:
Защото, винаги сектор А се продава пръв, тъй като той е за хора, които организират и плануват седмицата си. И защото от сектор А се вижда най-добре. (сектор А се продаваше пръв за големите мачове далеч преди да има фейсбук и това да се превръща в някакъв тип уродлива дискусия). В същото време основната част от хората, които посещават сектор Б, закупуват билетите си непосредствено преди мача ( в последния момент ( факт от преди наличието на паралелни, виртуални общества ). Разделянето по признак, кой сектор се бил продал пръв е инфалтилно , според мен, защото, за съжаление, пак ще има мачове, на които да се знаем поименно
.


Никой не трябва да им стъпва в нарко тире сектора !!!
Ще бъде красота А и В препълнени и най вече Г , а в секБтор 55 подчовеци с черни фланелки 8-)

Възможно ли е 55 подчовека да тероризират и изгонят няколко хиляди ЧОВЕКА?!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот WPWW » 09 мар 2019 10:58

Въпросната фракция няма да напусне понеже другите са на мнение че мястото им не е в сектора. Трябва да има друга организирана група която да им посочи изхода. За момента обаче наличната друга се премести в друг сектор. Проблема не е в черните тениски или татуировките, това е част от ултра-културата навсякъде, но те са много повече крими група отколкото фенове. Поведението им е пряко свързано с провалите на отбора за 10г. - изгониха Кокала за да дойде Достанич, изгониха Илиан за да остане Митов, станаха поръчкова трупа на Тотонев, последно стояха докрай зад ментето Роси докато сами не изпочупиха седалките срещу Вадуц, отделно бомби и свастики само когато трябва да се притисне клуба. Да си направят нов отбор Лукойл Запад във В група с треньор Тити и там да ходят на мачове. :geek:


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта