Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Corwin » 26 апр 2018 13:56

Аз случайно бях на няколко реда над тях в А, момчетата не спряха да пеят през целия мач (и 50 минути след него - песните по време на интервюто са от А, а не от Б). И докато чакахме куките да ни пуснат, СЛУЧАЙНИ хора викаха 'още, още' за разпяване. Има си миграция.

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Player » 26 апр 2018 14:28

Corwin написа:Аз случайно бях на няколко реда над тях в А, момчетата не спряха да пеят през целия мач (и 50 минути след него - песните по време на интервюто са от А, а не от Б). И докато чакахме куките да ни пуснат, СЛУЧАЙНИ хора викаха 'още, още' за разпяване. Има си миграция.


"Още, още" скандираха, като се появиха от нищото и без причина, доста полицаи в пълно бойно снаражение пред дясната част от сектор А в две редици, докато хората си пееха и кротко чакаха да отворят изходите. Иронизираха безумното решение на някой началник. Е след 2-3 минутки ги върнаха и получиха аплодисменти.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Corwin » 26 апр 2018 14:45

Player написа:
Corwin написа:Аз случайно бях на няколко реда над тях в А, момчетата не спряха да пеят през целия мач (и 50 минути след него - песните по време на интервюто са от А, а не от Б). И докато чакахме куките да ни пуснат, СЛУЧАЙНИ хора викаха 'още, още' за разпяване. Има си миграция.


"Още, още" скандираха, като се появиха от нищото и без причина, доста полицаи в пълно бойно снаражение пред дясната част от сектор А в две редици, докато хората си пееха и кротко чакаха да отворят изходите. Иронизираха безумното решение на някой началник. Е след 2-3 минутки ги върнаха и получиха аплодисменти.


Не говоря за това :)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот bilyaletdinov » 26 апр 2018 15:19

Повечето от тези, с които ходя по мачове вече не ходят в Б. За финала най-вероятно ще си взема билети за В.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот blue avalanche » 26 апр 2018 16:38

От наказанията на ДК разбирам, че, въпреки "много строгите мерки" пак е имало хвърлени предмети. :shock:
Няма спасение! :evil:

Потребителски аватар
Player
Мнения: 4371
Регистриран на: 28 фев 2014 14:31
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Player » 26 апр 2018 17:12

bilyaletdinov написа:Повечето от тези, с които ходя по мачове вече не ходят в Б. За финала най-вероятно ще си взема билети за В.


Нека да изчакаме докато пуснат билетите. Не се знае за белите кои иколко сектора, ще има.Аз предлагам да им пуснат предварителна продажба и като се види колко блока са изкупили, да пускат останалите за нас.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот blue avalanche » 26 апр 2018 17:17

Има ли "домакин" на финала? Кой определя цените на билетите? Ако сме ние, можем ли да им тряснем 20лв. ? Както направи шишкото с Ботев?

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот ЕМИЛ » 26 апр 2018 17:41

Player написа:
bilyaletdinov написа:Повечето от тези, с които ходя по мачове вече не ходят в Б. За финала най-вероятно ще си взема билети за В.


Нека да изчакаме докато пуснат билетите. Не се знае за белите кои иколко сектора, ще има.Аз предлагам да им пуснат предварителна продажба и като се види колко блока са изкупили, да пускат останалите за нас.

Сектор Лъвче А откъм Г и останалото синя окупация и правим стадиона врящ котел . 8-)

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот bilyaletdinov » 26 апр 2018 19:31

Аз съм сигурен, че заради 2-3000 слависта ще отцепят половината стадиона. Славия повече от 5 000 души не виждам как ще събере. Слагам 5 000 места да се загубят за буферна зона и 30 000 билета за нас. Мисля, че е справедливо. Няма да се изненадам заради дебелата свиня половината стадион да стои празен, а другата половина да е претъпкана с левскари.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Neron
Мнения: 7400
Регистриран на: 28 юли 2008 13:56
Skype: Последна версия
Местоположение: БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Neron » 26 апр 2018 20:22

Ония като играха с Монтана имаха на разположение поне 35 000 билета. Естествено не можаха да ги продадат, защото пълен Васил Левски за тях си остава мираж. Няма причина заради 3 автобуса фенове на Славия да не получим и ние поне 35 000 билета.
1. Наименованието "ПФК Литекс - Ловеч" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК Цска София ЕАД".

Нищо общо с Микре!!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта