Сектор Б

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот specter » 11 дек 2018 14:28

Warped написа:Като цяло декларация с истини, но и непредлага решение, не се дават отговори на въпросите, повтарят се едни и същи проблеми от 10 год. и въобще авторите на тоя пасквил не казват нищо което не се знае, и опрделено от тия "писания се вижда, че за 10 години и те с нищо непомагат.


Като цяло, какво очакваш да ти предложат като решение? Решение на кое? Наясно ли си със ситуацията между нкпсз и тия момчета и кой за какво се бори? Тия "писания", както казваш, се пишат според мен основно, за да може широката левскарска общност да разбере за едни проблеми, които остават встрани от прожекторите, а са доста значими и освен че влияят пряко на клуба, са отдръпнали от стадиона не малък брой хора.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Warped » 11 дек 2018 14:40

90% от левскарската общественост знае за тия проблеми и без тая декларация, която се повтаря всяка година. Решение очквам на проблемите които те поставят, а колкото до ситуацията нкп и тия момчета, знам само от медийните им участия, който преди бяха доста дори. Бих ги попитал когато бяха в УС и тн. защо не се справиха с нито един от тия проблеми. И щом очкват и спас да не се справи, какво искат за вбъдещее? Това е малко като с глупавите фейбук партии, дето говорели само истината ама само във фейса и като слави трифунов, които се пъне, но когато му иде накрака боку се напикава пред него.
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот specter » 11 дек 2018 14:48

Warped написа:90% от левскарската общественост знае за тия проблеми и без тая декларация, която се повтаря всяка година. Решение очквам на проблемите които те поставят, а колкото до ситуацията нкп и тия момчета, знам само от медийните им участия, който преди бяха доста дори. Бих ги попитал когато бяха в УС и тн. защо не се справиха с нито един от тия проблеми. И щом очкват и спас да не се справи, какво искат за вбъдещее? Това е малко като с глупавите фейбук партии, дето говорели само истината ама само във фейса и като слави трифунов, които се пъне, но когато му иде накрака боку се напикава пред него.


Струва ми се, че се бъркаш нещо. Кой по-точно от тези момчета, които в момента стоят в 5-ти блок в А сектор е бил някога в УС на Левски? И с кои проблеми трябва да се справят те и в качеството си на какви по-точно? :roll: И не, напротив, точно там е работата, че сигурно 90% от левскарската общност НЕ ЗНАЕ за проблемите, които съществуват.
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12285
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот TristaNNN » 11 дек 2018 14:59

Eminem написа:Искам само един единствен пример за нормален клуб, който е дал правото на "фенове"(да се чете наркопласьори), да управляват маркетинга и да продават официални фен артикули! Та това е едно от най-важните средства за печелене на пари за един клуб! А има потенциал, клубът да изкарва много добри пари от това, но сега ще взима някакво мижаво процентче, а дори и това е съмнително.
Никой нормален фен на Левски, няма да дава пари за фен артикули, които да отиват в джоба на сз, които от години съсипват публиката и отбора. Който го прави, ще е пряк участник в убиването на клуба! :!: :!: :!:

За съжаление, с Ганьовските нрави на голяма част от привържениците в България, не само на Левски, а и по принцип, клубът няма потенциал за нищо такова, засега. :oops: Щото, падаме в един мач - "Нема им стъпим на тия". Ето ти сума пропуснати пари от билети и сезонни карти. Има нов екип - "Скъп е. Няма 33% памук. Емблемата е под ъгъл с 2 градуса. Синьото е много бледо. Синьото е много тъмно. Има кант. Няма кант. Шит е на оверлог. Не знам си какво още...". "Нема им стъпим, нема им купим, нема им дам нищо на тия". Ето то сума изпуснати пари от продажба на артикули. Показателно за думите ми са мижавите продажби на официалните екипи през отминалите сезони, да не говорим за останалите артикули. Клубът ще има потенциал за сериозни печалби (както постоянно се сравняват с тези на европейските клубове) от маркетингова дейност едва когато Ганьо разчупи българските си фенски нрави и добие фенска култура на европеец. Дотогава потенциалът за сериозен маркетинг е обвит в паяжина. Съжалявам да го кажа, но това е горчивата истина. И като ще е така, предпочитам поне и малкото неща, които се продават да бъдат налични, нови, интересни, да има размери, да има цветове, да има оригинални и интересни модели.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Сектор Б

Мнениеот t0bl3ro_bg » 11 дек 2018 15:07

TristaNNN написа:
Eminem написа:Искам само един единствен пример за нормален клуб, който е дал правото на "фенове"(да се чете наркопласьори), да управляват маркетинга и да продават официални фен артикули! Та това е едно от най-важните средства за печелене на пари за един клуб! А има потенциал, клубът да изкарва много добри пари от това, но сега ще взима някакво мижаво процентче, а дори и това е съмнително.
Никой нормален фен на Левски, няма да дава пари за фен артикули, които да отиват в джоба на сз, които от години съсипват публиката и отбора. Който го прави, ще е пряк участник в убиването на клуба! :!: :!: :!:

За съжаление, с Ганьовските нрави на голяма част от привържениците в България, не само на Левски, а и по принцип, клубът няма потенциал за нищо такова, засега. :oops: Щото, падаме в един мач - "Нема им стъпим на тия". Ето ти сума пропуснати пари от билети и сезонни карти. Има нов екип - "Скъп е. Няма 33% памук. Емблемата е под ъгъл с 2 градуса. Синьото е много бледо. Синьото е много тъмно. Има кант. Няма кант. Шит е на оверлог. Не знам си какво още...". "Нема им стъпим, нема им купим, нема им дам нищо на тия". Ето то сума изпуснати пари от продажба на артикули. Показателно за думите ми са мижавите продажби на официалните екипи през отминалите сезони, да не говорим за останалите артикули. Клубът ще има потенциал за сериозни печалби (както постоянно се сравняват с тези на европейските клубове) от маркетингова дейност едва когато Ганьо разчупи българските си фенски нрави и добие фенска култура на европеец. Дотогава потенциалът за сериозен маркетинг е обвит в паяжина. Съжалявам да го кажа, но това е горчивата истина. И като ще е така, предпочитам поне и малкото неща, които се продават да бъдат налични, нови, интересни, да има размери, да има цветове, да има оригинални и интересни модели.



Момчето изобщо нямаше предвид развитата от теб тема :roll:

Ето малко повече материал да се запознаеш https://www.facebook.com/UltrasLevski19 ... 8841773986

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Warped » 11 дек 2018 15:08

specter написа:? И с кои проблеми трябва да се справят те и в качеството си на какви по-точно? :roll: И не, напротив, точно там е работата, че сигурно 90% от левскарската общност НЕ ЗНАЕ за проблемите, които съществуват.

Ае що се правите на луди. Кликата на Степан Хиндилиян, Колев и тн. бяха в УС на Левски. Аз пък ти казвам, че знаят и най вече ги интересува отбора от спортна гледна точка. Довечера ще чуят в спорта за тая декларация ще цъкат с уста и след 5 минути ще мислят отново за мача Берое. И ако не ФЕНОВЕТе и ръководствота, кой друг трябва да се "справя и да мисли за проблемите? С по една декларация на година нестава
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
specter
Мнения: 1680
Регистриран на: 17 апр 2015 21:43
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот specter » 11 дек 2018 15:23

Warped написа:
specter написа:? И с кои проблеми трябва да се справят те и в качеството си на какви по-точно? :roll: И не, напротив, точно там е работата, че сигурно 90% от левскарската общност НЕ ЗНАЕ за проблемите, които съществуват.

Ае що се правите на луди. Кликата на Степан Хиндилиян, Колев и тн. бяха в УС на Левски. Аз пък ти казвам, че знаят и най вече ги интересува отбора от спортна гледна точка. Довечера ще чуят в спорта за тая декларация ще цъкат с уста и след 5 минути ще мислят отново за мача Берое. И ако не ФЕНОВЕТе и ръководствота, кой друг трябва да се "справя и да мисли за проблемите? С по една декларация на година нестава


Осъзнаваш ли, че тези хора, които са писали това нещо, нямат нищо общо с Хиндлиян, Колев и т. н.? :mrgreen: Аз ти казах, че се бъркаш. Тук става въпрос за съвсем различни неща, но спирам, защото явно няма да се разберем...
И ЗАВИНАГИ С ТЕБ, И НАВСЯКЪДЕ С ТЕБ!

Elliah
Мнения: 480
Регистриран на: 15 юни 2008 15:49
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Elliah » 11 дек 2018 16:51

Драмите със и между фенските организации не са проблем, а следствие на друг проблем, който дори не засяга само Левски. Следствие на години безхаберие на клубове и държава. Те са и единствените, които могат да решат тези проблеми. Но... както винаги "искат, ама нямат желание".
Редовият фен може само да изрази отношение.

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12799
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот Eminem » 11 дек 2018 16:57

TristaNNN написа:За съжаление, с Ганьовските нрави на голяма част от привържениците в България, не само на Левски, а и по принцип, клубът няма потенциал за нищо такова, засега. :oops: Щото, падаме в един мач - "Нема им стъпим на тия". Ето ти сума пропуснати пари от билети и сезонни карти. Има нов екип - "Скъп е. Няма 33% памук. Емблемата е под ъгъл с 2 градуса. Синьото е много бледо. Синьото е много тъмно. Има кант. Няма кант. Шит е на оверлог. Не знам си какво още...". "Нема им стъпим, нема им купим, нема им дам нищо на тия". Ето то сума изпуснати пари от продажба на артикули. Показателно за думите ми са мижавите продажби на официалните екипи през отминалите сезони, да не говорим за останалите артикули. Клубът ще има потенциал за сериозни печалби (както постоянно се сравняват с тези на европейските клубове) от маркетингова дейност едва когато Ганьо разчупи българските си фенски нрави и добие фенска култура на европеец. Дотогава потенциалът за сериозен маркетинг е обвит в паяжина. Съжалявам да го кажа, но това е горчивата истина. И като ще е така, предпочитам поне и малкото неща, които се продават да бъдат налични, нови, интересни, да има размери, да има цветове, да има оригинални и интересни модели.

Нали осъзнаваш кои са СЗ ? Кой съсипа сектор Б ? Кой разби и закри фонд сектор Б ? Кой изгони дивизията и десетки други от сектора ? Кой пребива левскари на и около стадиона ? Кой заявява чрез декларация, че има право да пребие всеки, защото не ги кефи? Кой превърна НКП в мрежа за разпространение на наркотици ? Нали знаеш, че белото, което продават, не е пудра захар за мекици ? Кой беше на крачка да изхвърли Левски от ШЛ срещу Сиони, защото иска да покаже на Батков какво може ? Кой намаза лицето на жена с фекалии ? Кой унищожава левскарските ценности и идеали, чрез споменатите действия ?
Сега се сети, че тези вече управляват И маркетинга на Левски. Осъзнаваш ли, че това им дава още повече власт и завземат още повече клуба ? Сега се сети къде отиват парите ти като си купиш фен артикул.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Сектор Б

Мнениеот NOMER14 » 11 дек 2018 17:46

В глухата провинция никой не знае какво става по трибуните. Само злорадството на някоя мръснишка телевизийка стига до ушите им. Дори момчета-колеги, пътуващи за някои международни или близки нам мачове на Левски, трябва да ги информирам, че има "дрязки" в агитките ни.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта