efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4386
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот vvessel » 16 окт 2022 23:32

Май наистина се натискат бразилците за продажба, щом въпреки яловата игра се пускат всеки мач титуляри и остават до края. Точно срещу отбори като Септември спокойно може да започнем без някой от тях и второто полувреме като влезе със свежи сили може и да направи нещо различно. А ние явно разчитаме всеки мач на ранен гол и не влезе ли, нямаме план Б. Сега се стигна до странната ситуация да се пускат Шеху и Цунами да обръщат мача, при положение, че са типични дефанзивни играчи. Този Шеху ми хареса като халф и може би трябваше да влезе по-рано, но на мястото на Кръстев. Последния заедно с Уелтън като хванат топката, докато не им я вземат или не я бият в аут не мирясват. Какво и как ги учи Мъри не знам, но този отбор няма и помен от комбинативната игра, която практикуваше оня Левски преди 15 години .

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот W84me » 16 окт 2022 23:35

olimpi написа:Млад и зелен си Варна. Моят първи мач на стадиона е преди повече от 40г., а онзи гол на Барзов дето се дискутираше тук съм го гледал по телевизията, помня последните мачове на Павката Панов, не знам защо му викаха пачата, нека Дамянката каже, он е по-дърт.

Добре де, някакви резултати ли са в основата на това да си левскар и да си с отбора?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1412
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот olimpi » 16 окт 2022 23:41

W84me написа:
olimpi написа:Млад и зелен си Варна. Моят първи мач на стадиона е преди повече от 40г., а онзи гол на Барзов дето се дискутираше тук съм го гледал по телевизията, помня последните мачове на Павката Панов, не знам защо му викаха пачата, нека Дамянката каже, он е по-дърт.

Добре де, някакви резултати ли са в основата на това да си левскар и да си с отбора?



Резултатите са последното, и в Б група или в А окръвжна да сме стига да нима ще си подкрепям отбора, аз го писах и тука такива мачове ще има, и е имало във време когато сме били хегемон, на прима виста разни мачове с Родопа и Рилуецо пак по времето на Мъри тогаца с Батков, а тези нестретници или са смъртно уморени, + немотивирани все пак играем с 14-15 играчи или има проблем пак с парите, отделно някои спират топката като бетонен стълб.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

icemanbg33
Мнения: 1604
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот icemanbg33 » 16 окт 2022 23:46

Някои хора тук явно са от женски пол и са в онази част от месеца.

Вие сериозно ли? Отбори като Лудогорец правят подобни грешки понякога, та ние ли сме богопомазаните да си вземаме всички мачове? Най-логичното се случва. Нямаме нападател който да прави от 0.5 положение 1 гол, нямаме и качествена резервна скамейка. Няма как и да ги имаме. Наистина вероятно бюджета ни е в топ 3 в Ефбет Лига, но каква част от този бюджет отива да покрива стари задължения?

Апелите, да играем с юноши защото те също могат да държат 10 място са безумни. Юношите едвам, едвам се задържат в средата на таблицата във Трета, непрофесионална лига.

Задача на футболистите е да се вдигнат ментално и да вземат каквото могат до почивката. После почивка, подготовка и пак на влака.

Нашата задача е да продължим да подкрепяме отбора си, защото е най-лесно да спрем да бъдем фенове на Левски в този момент, но аз лично не мога да си представя уикенда да не си пусна мач, да не си подновя членската карта или да не си купя екип. "Когато стане най-трудно, остават най верните" и "време за мъже" не са просто фрази които ни позволяват да се тупкаме в гърдите как няма никой друг като нас. Те са и отговорност, отговорност която носим като фенове на отбора да бъдем част от неговата история в най-трудните времена. Отговорност, но повече чест и призвание да си спасим отбора.

Само Левски, вчера, днес и утре.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5195
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот koisa » 16 окт 2022 23:53

Мъри няма какво да направи повече до зимата. Това ще е играта ни... Ако на някой от нашите му върже да вкара и не правим глупости в защита, може и да вземем точки. Ако ли не, чака ни същото каквото беше в мачовете с Числото, Славия, Локо Сф и Септември.
Надеждата е да се случи сделката с Юнайтед Груп и Мъри да има бюджет за 3-4 добри играчи, за да хванем тройката напролет.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Dust
Мнения: 8288
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот Dust » 17 окт 2022 00:07

Jordan1914 написа:[offtopic][/offtopic]
W84me написа:
RivasAmador написа:
Даването на пари , пълненето на стадиони , купуването на артикули и т.н. зависи предимно от резултатите. Така е в България. Ако не си го осъзнал още.......

Ами дайте да го променим. Дортмунд още 15 години няма да стане шампион, картите им са продадени за следващия сезон. Сигурно са по-тъпи.

Дортмунд играе ли всеки сезон в ШЛ играе,Дортмунд мачка ли в Германия мачка! А ЛЕВСКИ, кога за последно завърши втори?

Дортмунд, като ги гледам, как мачкат в Германия та чак да им завиди човек
Последна промяна от Dust на 17 окт 2022 00:10, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23271
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот W84me » 17 окт 2022 00:08

Dust написа:Дортмунд, като ги гледам, как мачкат в Германия та чак да им зависи човек

И аз това щях да пиша, ама няма смисъл. Май са тролове.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

RivasAmador
Мнения: 158
Регистриран на: 27 юли 2022 11:23
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот RivasAmador » 17 окт 2022 00:23

Трол и провокатор? Няма да ви се пречкам повече тогава.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3265
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот alexdb » 17 окт 2022 00:35

W84me написа:
olimpi написа:Млад и зелен си Варна. Моят първи мач на стадиона е преди повече от 40г., а онзи гол на Барзов дето се дискутираше тук съм го гледал по телевизията, помня последните мачове на Павката Панов, не знам защо му викаха пачата, нека Дамянката каже, он е по-дърт.

Добре де, някакви резултати ли са в основата на това да си левскар и да си с отбора?


Да. И резултати и игра със сърце и душа.
В момента такова нещо няма.
И ти се оплакваш, че се играли 60 мин. чисто. Така е, но това не е вина само на Септември. Обърни внимание как изпълнявахме статичните положения - аути, тъчове, далечни фалове - бавно, лежерно, спокойно без да се бърза. Есенцията на това пък беше смяната на Петков - вместо да излезе от най-близкото място на спринт, този от другата тъчлиния преброди целия терен на ходом. Тези дребни детайли показват за какво иде реч в отбора.
За другото вече е очевидно - Сирака и Мърито хал хабер си нямат какво да правят с този отбор. Но пък продължават да се харчат едни пари дет уж ги нямаме.
Нещата вървят от зле на още по-зле. Реално след спечелване на купата всички мачове, които можеха да дадат някакъв импулс към изплуване бяха загубени и то с бездушна игра.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3265
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Септември (София) - Левски (София), Неделя от 20:30

Мнениеот alexdb » 17 окт 2022 00:38

modor написа:
RivasAmador написа:
W84me написа:
Jordan1914 написа:Това подобие на отбор ,тази седмица се подигра с най -велииките фенове в България! Край!Стотинка няма да получат повече от мен!Това не е нормално!

Голяма логика вкарвате. Какво общо имат неможачите в отбора, че да спрете да давате пари, за да го има Левски? Като го няма Левски, по-добре ли ще ви е ?


Даването на пари , пълненето на стадиони , купуването на артикули и т.н. зависи предимно от резултатите. Така е в България. Ако не си го осъзнал още.......

С такова мислене никога няма да се оправим. Много е лесно да се каже - нема им стъпим на тия! Нема да помагам вече не клуба. Някой вече почнаха да гонят и Мъри. Нищо че ако не беше той сега нашия клуб нямаше да го има. Бай Ганя левскаря си казва "тука е така" и се предава.


А с какво мислене ще се оправят нещата?
Явно много хора не схващат най-главното - футболът е бизнес, а отборът е търговско дружество. Феновете са обикновени потребители. И за да си запазиш потребителите трябва да предлагаш качество. Не го ли правиш си отекъл в канала. Това с благотворителността е за едни други работи. Няма футболен отбор в света, който да се издържа от благотворителност. Бъди сигурен, че ние няма да сме първия. Просто не става. А този път води за никъде. Та тъй Модорче, със сбъркан модел резултатът е ясен. Не е ясно кога ще се стигне до него, но ще е скоро.

Апропо Хасковският е имал най-големият кредит на доверие сигурно в цялата сто годишна история на клуба. Но всяко доверие не е безкрайно и си има граници. И не - Левски го има бая години преди Мърито. Дали ще го има след него обаче имам много сериозни съмнения.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: TristaNNN и 36 госта