efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот W84me » 12 мар 2023 00:20

NOMER14 написа:
W84me написа:Мъка за гледане си беше като цяло мача, не знам защо се превъзнася първото полувреме. В защита много грешки, в халфовата линия също.

Щото от половин година не е имало толкова лесен мач на Герена.

И аз това се замислих, не са свикнали да им е лесно и се отпуснаха. Иначе е 6 месеца и 3 дни, на последната победа и аз бях на стадиона :D
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот teerr » 12 мар 2023 02:53

Браво на Петрис и Цунами.....
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

capnclive
Мнения: 149
Регистриран на: 08 юли 2019 08:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот capnclive » 12 мар 2023 07:56

Аз не мога да разбера как един професионален футболист не може да уцели вратата от 11 метра? Нямам думи.
Представете си един баскетболист да стреля от двойката при наказателен удар и даже не уцели кошът... какво правим.
Иначе за мача... добре, но срещу този отбор...

LoveAndPeace2
Мнения: 20
Регистриран на: 06 мар 2023 12:02
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот LoveAndPeace2 » 12 мар 2023 09:04

Не лош мач. Късметът ни и покри с липсата на двамата им най -опитни в защита и висящия с картони голмайстор.
Вчера забелязах , че 4-5 пъти си ръкомахаха и се сърдеха и разправяха по терена , а сега като видях и интервюто на Попето за играч на мача.......В отбора има проблеми. Очевидно не са онзи сплотен колектив от миналата година. Мъри който е известен със своята строгост как го е допуснал това ?

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот Serafim » 12 мар 2023 09:43

LoveAndPeace2 написа:Не лош мач. Късметът ни и покри с липсата на двамата им най -опитни в защита и висящия с картони голмайстор.
Вчера забелязах , че 4-5 пъти си ръкомахаха и се сърдеха и разправяха по терена , а сега като видях и интервюто на Попето за играч на мача.......В отбора има проблеми. Очевидно не са онзи сплотен колектив от миналата година. Мъри който е известен със своята строгост как го е допуснал това ?


Няма да е изненадващо, ако е така. Лесно може да се образуват групички в отбора. Имаш 4 бразилци, а може би и Миланов бе истинския лидер в съблекалнята.
Попов на няколко пъти ръкомаше на Краев и на Уелтън. Цунами също видимо се изнерви на отиграванията на Краев през първото полувреме. Левски има нужда от много добър и опитен дефанзивен полузащитник.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 12 мар 2023 11:11

capnclive написа:Аз не мога да разбера как един професионален футболист не може да уцели вратата от 11 метра? Нямам думи.
Представете си един баскетболист да стреля от двойката при наказателен удар и даже не уцели кошът... какво правим.
Иначе за мача... добре, но срещу този отбор...

Ами, топката непослушна, тревата висока, почвата мека, обувките като цвички - футболистът е нестабилен. А, и вятъра. Оня добитък, баскетболистът е с кецове, топката тежка (не се отклонява, а и няма вятър), паркетът е стабилен.
Сравнението е неподходящо - за баскетбола вратата не е таблото, а кошът. При футбола имаме вратар и целиш ъглите, за да го елиминираш, а при добитъците в баскетбола кошът е сам-самичък. А и в НБА допингът е разрешен.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 12 мар 2023 11:19

W84me написа:
NOMER14 написа:
W84me написа:Мъка за гледане си беше като цяло мача, не знам защо се превъзнася първото полувреме. В защита много грешки, в халфовата линия също.

Щото от половин година не е имало толкова лесен мач на Герена.

И аз това се замислих, не са свикнали да им е лесно и се отпуснаха. Иначе е 6 месеца и 3 дни, на последната победа и аз бях на стадиона :D

Последната победа бе срещу канарчетата преди 5м и 3д. Сравнително лесният бе срещу Арда - 6 м и 1 седмица.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1910
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот Sstefanov » 12 мар 2023 11:58

Michael_Buble написа:
Sstefanov написа:Като го гледам/гледах този мач. Ми се преиска да спра с футбола тотално ... По скоро целия български футбол трябва да се закрие. От тези момчета на терена, дори и за средно европейски отбори няма 1... Няма защо да се мъчат, ще са по полезни за обществото в някой цех или в някой производствен завод.

Малко пресилен коментар!
Припомням, че същите тези изпълнители вече 4 мача са равностойни, а в големи периоди от срещите надиграват Лудогорец, който е с 20-30 млн. евро бюджет и играе напролет елиминации в ЕКТ(отпадайки с дузпи от Андерехт). Вероятно днес не ти е бил най-добрия ден и си сложил черно-бели очила. :-)))
Първото полувреме си беше определено добро, а второто просто тренировка в съчетание със силен вятър.

Ти или не си гледал футбол или нямаш представа какво е футбол. :) това, което беше вчера, беше всичко друго но не и футбол.
Два абсолютно аматьорски отбора, играха колкото да не заспят.
Назови 1 от 22мата, който може да се добере до 1-ва дивизия на Швейцария, да кажем? Който ще е титуляр в отбор, на средно европейско ниво?
Срам и позор, че Левски се е превънал в едно аматьорско поприще на наркомани и дебили.

tmanolov
Мнения: 4184
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски - Ботев (Враца), Събота от 17:30

Мнениеот tmanolov » 13 мар 2023 10:28

Sstefanov написа:
Michael_Buble написа:
Sstefanov написа:Като го гледам/гледах този мач. Ми се преиска да спра с футбола тотално ... По скоро целия български футбол трябва да се закрие. От тези момчета на терена, дори и за средно европейски отбори няма 1... Няма защо да се мъчат, ще са по полезни за обществото в някой цех или в някой производствен завод.

Малко пресилен коментар!
Припомням, че същите тези изпълнители вече 4 мача са равностойни, а в големи периоди от срещите надиграват Лудогорец, който е с 20-30 млн. евро бюджет и играе напролет елиминации в ЕКТ(отпадайки с дузпи от Андерехт). Вероятно днес не ти е бил най-добрия ден и си сложил черно-бели очила. :-)))
Първото полувреме си беше определено добро, а второто просто тренировка в съчетание със силен вятър.

Ти или не си гледал футбол или нямаш представа какво е футбол. :) това, което беше вчера, беше всичко друго но не и футбол.
Два абсолютно аматьорски отбора, играха колкото да не заспят.
Назови 1 от 22мата, който може да се добере до 1-ва дивизия на Швейцария, да кажем? Който ще е титуляр в отбор, на средно европейско ниво?
Срам и позор, че Левски се е превънал в едно аматьорско поприще на наркомани и дебили.

Този ти хейт е абсолютно излишен - най-искрено ти го казвам. Явно голяма част от хората, дето сте избягали в чужбина, все се чудите за какво да се хванете, за да мрънкате. Отборът игра много добре, като за този терен, количеството зрители беше уникално високо, като за отбор на 7-мо място и отвратително време, и пак има мрънкачи? Е, не го разбирам, честно!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта