efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5231
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот koisa » 27 май 2024 09:53

vvessel написа:Като чета коментарите разделението е толкова сериозно, че само с махането на Сираков и идването на читав треньор могат да се оправят нещата. Но трябва и двете да станат, само едното не върши работа. Сираков е крайно компрометирана личност и трябва да си ходи, а трябва читав треньор да изведе Левски на победният път. Това е начинът за обединение на феновете. Не виждам друг начин.

Не е нужно толкова Сираков да се маха, колкото да се назначат читави ИД и СТД + качествен треньор. Сираков само да си пуши пуричките в ложите и да остави всичко на хората, които наистина разбират как се управлява клуб и как се селектира и тренира силен отбор. И като дойдат резултатите хората ще се успокоят! Не е толкова сложно...
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 23006
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот NOMER14 » 27 май 2024 10:41

Няма разделение в отбора и около отбора.
Има разделение в секторите на част от софийските фенове. Предполагам заради интереси.
В глухата провинция няма такова нещо. Как да има разделение в достолепните провинциални привърженици, които са видели в живота си и обединението със Спартак, и смяната на името с наказанията на половината ти отбор. Изтърпяха титлата и купата на Славия, ще изтърпят и ренесанса на мафията. Привържениците в провинцията не се стригат, не се татуират, не си слагат качулки, не ходят с черни фанелки. Защото са пораснали, а не хлапетии.
Почвам на колеги, приятели да обяснявам вижданията на феновете, които са в тоя форум и произтичащите от това действия на трибуните на стадиона, защото хората питат. Слушат, слушат и им става безинтересно и отвръщат глава. Част от тях, по-младите, редовно ходят на международните мачове на отбора.
Привържениците на Левски не са само тия, които ходят на Герена. Специално аз съм бил само 1 път (Левски-Берое 2:2, 1987). Присъствието ми пред Банята, когато ни смениха името, замества всички пропуснати мачове. Милиционерка на кон около Цум - грозна комунистическа картинка, как се отървах!
Защо употребих и двата термина - фенове и привърженици, а?

Иначе шампионатът се позна от първия кръг - измислена дузпа на Герена срещу нас. Не да ми се фръцкат с мускули и плакати, а един багажник решаваше проблема.

realno
Мнения: 6609
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот realno » 27 май 2024 12:15

metodito написа:Пак ще го напиша. Ако беше след Стоилов назначен малко от малко кадърен треньор, нещата щяха да са различни. Компромисните решения винаги са грешни. Такъв беше Роси (вместо Мъри/Грант), такъв беше Костов (Милошевич) и тъ нъ. Има и изключения, де. Компромис беше и Кокала на времето. За съжаление, свърши времето, когато ще поканиш някой като Муслин или Грозни и той ще дойде.


Зеления олигархичен клуб също правиха компромиси с треньорите (освен когато вземаха скъпи и доказани чужденци, които се проваляха), и сега имат компромисен треньор, но това не пречи да побеждават. Разликата е в материала, който разполагат треньорите на Левски и тях. С пари всеки може.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

filcolins
Мнения: 515
Регистриран на: 05 ное 2014 11:06
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот filcolins » 27 май 2024 12:46

Kris_men2000 написа:БОЖЕ,БОЖЕ опази ЛЕВСКИ от такива фенове. С какво съгреши Левски БОЖЕ ?Каквито са играчите такива са и феновете.


Съгреши със собственик скъсаняк

vvessel
Мнения: 4399
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот vvessel » 27 май 2024 16:16

koisa написа:
vvessel написа:Като чета коментарите разделението е толкова сериозно, че само с махането на Сираков и идването на читав треньор могат да се оправят нещата. Но трябва и двете да станат, само едното не върши работа. Сираков е крайно компрометирана личност и трябва да си ходи, а трябва читав треньор да изведе Левски на победният път. Това е начинът за обединение на феновете. Не виждам друг начин.

Не е нужно толкова Сираков да се маха, колкото да се назначат читави ИД и СТД + качествен треньор. Сираков само да си пуши пуричките в ложите и да остави всичко на хората, които наистина разбират как се управлява клуб и как се селектира и тренира силен отбор. И като дойдат резултатите хората ще се успокоят! Не е толкова сложно...

На теория е така, но на практика Сираков винаги ще иска да бръкне в кацата с меда и да си оближе пръстите. Едно такова почетно положение не го устройва финансово. Това е големият проблем.

Aronaks
Мнения: 905
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот Aronaks » 27 май 2024 16:26

Sstefanov написа:
Aronaks написа:
Sstefanov написа:
icemanbg33 написа:
alexdb написа:E, завършекът на сезона е брилянтен. Мъчим се срещу средяка в Б група. Определено не сме надградили нищо. Да се надяваме, че Раев поне наистина е покрил задълженията към НАП защото иначе сме тотал щета.


22-3 удара и 1 недадена дузпа. Какво трябва да се случи, че да надиграем някого?

Трябва да се върне Стоилов и да падне от Тампере и малтиици отново, като ги надиграе, но все пак отпаднем позорно за пореден път :)
Хората, които казват, че заради играта на отбора няма публика са в много голяма заблуда. Няма публика, защото контрола на наркосите и биенето на фенове е дошло до гуша на всички. Всички, с които ходехме по мачове от деца през 80-те и 90-те не ходят точно заради всичките глупости сътворени от наркосите и сс-дружениците и то не е от сега ами от години.


Когато не биехме 11 мача на стадиона имаше по 10 000 всеки мач. В Европейските мачове миналото лято също беше пълен стадиона. Явно тогава твоите приятели не са страхували да не ги бият лошите наркоси. Тези наркоси са на стадиона от много време, но това не пречеше стадиона да се пълни прилично много за българските стандарти. Къде са феновете, които харесват романтичния и прекрасен футбол, който играе Левски вече месеци наред? Нещо не ги виждам на стадиона, или те всички се страхувате от лошите наркоси.

Какво да обяснявам на 20 годишен слепец, 10 хиляди човека си виждал само на картинка, знам, че обичате да лъжете като Томислав и Мигача, ама хайде да се спре с лъжите, ти ако си чорбар - защото явно имаш тяхното мислене, че като се напише една лъжа 1000 пъти става истина. Знам, че обичате да лъжете ама яко, но това не променя фатка, че средната посещаемост дори и след купата, не надвишаваше 7 хиляди и то с 1000 зора и то срещу силен съперник. Пълен стадион значи - наистина пълен, а не 7 хиляди човека. Никой не е го е страх от наркосите, никой не иска да бъде свързван с тях.


И как разбра, че съм 20 годишен слепец, умнико? Да нямаш някаква дарба случайно? Виждал съм много повече от 10 000 и то не картинка, а на живо. Бил съм на всеки един мач от великия европоход на Левски, когато стигнахме до 1/4. Да не говорим, че след като се върнахме на Герена в края на 90-те редовно играехме срещу отбори като Спартак Варна пред 7-8-9 хиляда, та учудващо за теб знам какво е да има публика.
И питам отново, защо след като никой не иска да бъде свързван с наркосите, стадионът е пълен когато играем хубав футбол, бием, имаме шансове за трофеи и т.н.?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1944
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот Sstefanov » 27 май 2024 17:08

Aronaks написа:
Sstefanov написа:
Aronaks написа:
Sstefanov написа:
icemanbg33 написа:
alexdb написа:E, завършекът на сезона е брилянтен. Мъчим се срещу средяка в Б група. Определено не сме надградили нищо. Да се надяваме, че Раев поне наистина е покрил задълженията към НАП защото иначе сме тотал щета.


22-3 удара и 1 недадена дузпа. Какво трябва да се случи, че да надиграем някого?

Трябва да се върне Стоилов и да падне от Тампере и малтиици отново, като ги надиграе, но все пак отпаднем позорно за пореден път :)
Хората, които казват, че заради играта на отбора няма публика са в много голяма заблуда. Няма публика, защото контрола на наркосите и биенето на фенове е дошло до гуша на всички. Всички, с които ходехме по мачове от деца през 80-те и 90-те не ходят точно заради всичките глупости сътворени от наркосите и сс-дружениците и то не е от сега ами от години.


Когато не биехме 11 мача на стадиона имаше по 10 000 всеки мач. В Европейските мачове миналото лято също беше пълен стадиона. Явно тогава твоите приятели не са страхували да не ги бият лошите наркоси. Тези наркоси са на стадиона от много време, но това не пречеше стадиона да се пълни прилично много за българските стандарти. Къде са феновете, които харесват романтичния и прекрасен футбол, който играе Левски вече месеци наред? Нещо не ги виждам на стадиона, или те всички се страхувате от лошите наркоси.

Какво да обяснявам на 20 годишен слепец, 10 хиляди човека си виждал само на картинка, знам, че обичате да лъжете като Томислав и Мигача, ама хайде да се спре с лъжите, ти ако си чорбар - защото явно имаш тяхното мислене, че като се напише една лъжа 1000 пъти става истина. Знам, че обичате да лъжете ама яко, но това не променя фатка, че средната посещаемост дори и след купата, не надвишаваше 7 хиляди и то с 1000 зора и то срещу силен съперник. Пълен стадион значи - наистина пълен, а не 7 хиляди човека. Никой не е го е страх от наркосите, никой не иска да бъде свързван с тях.


И как разбра, че съм 20 годишен слепец, умнико? Да нямаш някаква дарба случайно? Виждал съм много повече от 10 000 и то не картинка, а на живо. Бил съм на всеки един мач от великия европоход на Левски, когато стигнахме до 1/4. Да не говорим, че след като се върнахме на Герена в края на 90-те редовно играехме срещу отбори като Спартак Варна пред 7-8-9 хиляда, та учудващо за теб знам какво е да има публика.
И питам отново, защо след като никой не иска да бъде свързван с наркосите, стадионът е пълен когато играем хубав футбол, бием, имаме шансове за трофеи и т.н.?

Не се засягай, това за 20 годишен слепец - беше от една книга, която четох миналата седмица (на датски звучи по добре) :D.
Стадион се пълни, защото хората искат да гледат титли и купи, искаат да са част от успеха и да не са част от неуспеха. Това е манталитета на българския редови фен. От както влязоха мутрите в ефбемти лига или по старото А група, хората спряха масово да се интересуваат от футбол. За теб ако да съберем 7хиляди човека или 15 хиляди или 25 хиляди, при това, че се водим отбора на народа и да кажем, че според журналистите лъжци в България има 2 мил. Левскари, значи сме си едно малко отборче от към посещаемост. Левски - трябва да има пълен стадион всеки мач, който се играе на Герена, за да може да излезе от дупката. Но когато отбора се проваля, феновете се отписват и почват да не ходят. Наркосите от 2010 станаха още един фактор за нормалните фенове да не ходят по стадионите.

THE G.A.M.E
Мнения: 50053
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 май 2024 20:26

koisa написа:Не е нужно толкова Сираков да се маха, колкото да се назначат читави ИД и СТД + качествен треньор. Сираков само да си пуши пуричките в ложите и да остави всичко на хората, които наистина разбират как се управлява клуб и как се селектира и тренира силен отбор. И като дойдат резултатите хората ще се успокоят! Не е толкова сложно...
Добър спортно-технически щаб винаги може да се намери. Проблем обаче са, съответните играчи, които да отговарят на амбициите на Клуба и въпросните специалисти ...
Няма какво да се лъжем... Силен-качествен футбол се прави с много кинти. Лудогорец го показват и доказват вече 10-на г.
Да, в определени моменти в тези години и ние, и онея от Ловеч, че и пловдивските "грандове', разполагаха с пари, но това беше колкото да затвърди правилото.
1-2 сезона не стигат, за да се изгради една стабилна основа, със съответните качествени играчи и треньорски щаб.
При нас, например, всичко се срутваше, след неуспешен сезон.
Така си отиде Мъри при първият си престой ( макар да беше тръгнал да прави нов отбор с бразилците и Дарко... Отбор, чиито плодове обра "КокЪла" ) ... Преди това натирихме Люпко, малко по късно Стоев, Роси, Ясен... Всички те се провалиха в сезон-два, и никой не ги изчака.

2 примера от световният футбол ...
Сити започнаха да жънат трофеите едва след 3-тият сезон на "Шейховете".
А Арсенал изтърпяха Артета дори по-дълго ...
Ние, обаче в България сме "спецове" и гоним треньорите след 10-на мача, в най-добрият случай след полусезон, или цял такъв.
Тъй де... Направил цяла една подготовка и една селекция и завършил 4-ти... ВЪН бе, некадърника му с некадърник !! :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот TristaNNN » 28 май 2024 00:13

NOMER14 написа:....
Привържениците на Левски не са само тия, които ходят на Герена. Специално аз съм бил само 1 път (Левски-Берое 2:2, 1987). Присъствието ми пред Банята, когато ни смениха името, замества всички пропуснати мачове. Милиционерка на кон около Цум - грозна комунистическа картинка, как се отървах......

Започвам да се замислям как да те поканя в София и да те заведа на мач. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот TristaNNN » 28 май 2024 00:23

Добър спортно-технически щаб винаги може да се намери.

А дали този добър щаб ще иска в Левски, хм?
1-2 сезона не стигат, за да се изгради една стабилна основа, със съответните качествени играчи и треньорски щаб.

Алчния рибарИН не е съвсем съгласен с тази теория.
При нас, например, всичко се срутваше, след неуспешен сезон.

Нормално, все пак още не сме със статута на Депортиво(Лисичери).
Така си отиде Мъри при първият си престой ( макар да беше тръгнал да прави нов отбор с бразилците и Дарко... Отбор, чиито плодове обра "КокЪла" )

Добре, тогава Кольо що не обра плодовете на Мъри, ако е толкова лесно?
... Преди това натирихме Люпко, малко по късно Стоев, Роси, Ясен... Всички те се провалиха в сезон-два, и никой не ги изчака.

Тогава Левски все още имаше високи стандарти. През призмата на времето сега това изглежда направо смехотворно.
Ние, обаче в България сме "спецове" и гоним треньорите след 10-на мача, в най-добрият случай след полусезон, или цял такъв.
Тъй де... Направил цяла една подготовка и една селекция и завършил 4-ти... ВЪН бе, некадърника му с некадърник !! :)

Некадърниците лъсват бързо. Всъщност МажоритарО е прав за нещо - треньорската работа си личи ежедневно. На база на това, а не на резултатите, се преценява кой да се уволнява.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar и 39 госта