efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот W84me » 07 авг 2023 00:49

NOMER14 написа:Някои наистина ли мислят, че тирето пак ще е второ?

Не знам, имат да връщат много вересии от миналата година.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22933
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот NOMER14 » 07 авг 2023 00:53

Бакеро защо не им даде. Нали са джиджи-биджи с акционера Ицо.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5204
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот koisa » 07 авг 2023 01:01

alexdb написа:
koisa написа:
alexdb написа:
Абе какви контри. Тия в последните 15 мин. не можеха вече да дишат и лежаха да добутат някак мача докрая. Второто полувреме очаквах нашите да окапят, а то стана обратното. От 48 мин. игрово време я се е играло 25 я не. И причината определено не беше в нас.

Мда, във филанкишията беше причината...


Ако на Чинката му викаш филанкишията прав си. Съдийството също даде своя принос.

Чинката г*за си да съдере нямаше да има какво да направи, ако от тези 10 положения бяха влезли 3-4. Дори няма нужда да си вкарваме 50% от положенията и съдиите няма да са фактор.
Не виждам как ще са ни виновни Чинката, Кабака, Попов, Пластмасов и т.н. като ние от две години не сме взели мерки да си оправим проблема с пропускането на 100%-вите положения всеки мач. Трима треньори - един и същ проблем!
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3273
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот alexdb » 07 авг 2023 01:14

koisa написа:
alexdb написа:
koisa написа:
alexdb написа:
Абе какви контри. Тия в последните 15 мин. не можеха вече да дишат и лежаха да добутат някак мача докрая. Второто полувреме очаквах нашите да окапят, а то стана обратното. От 48 мин. игрово време я се е играло 25 я не. И причината определено не беше в нас.

Мда, във филанкишията беше причината...


Ако на Чинката му викаш филанкишията прав си. Съдийството също даде своя принос.

Чинката г*за си да съдере нямаше да има какво да направи, ако от тези 10 положения бяха влезли 3-4. Дори няма нужда да си вкарваме 50% от положенията и съдиите няма да са фактор.
Не виждам как ще са ни виновни Чинката, Кабака, Попов, Пластмасов и т.н. като ние от две години не сме взели мерки да си оправим проблема с пропускането на 100%-вите положения всеки мач. Трима треньори - един и същ проблем!


Ти зарежи тая. Видяхме в мача с Числото как се свири дузпа за нарушение срещу нашия нападател. И ВАР не видя. Днес ВАР не видя, че преди втория гол на Буферите имаше две поредни нарушения срещу Дарлан. То именно в закучени мачове съдиите могат да ти помогнат или да те заколят. А такива има не само при нас, а и при най-силните отбори.
Второто полувреме предполагам и ти видя какво се случи и как положенията рязко секнаха ;)

Plovdiv_1926
Мнения: 1236
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот Plovdiv_1926 » 07 авг 2023 03:27

Голяма драма е станала тука, щом даже до обсъждане на качествата на играч като Динко се е стигнало :)

Надиграхте ни особено второто, ама обсъжданията на Чинков си бяха скандални и доста от тях имаше и в наш ущърб, за тези във ваш такъв не съм много сигурен още, трябва да изгледам повторението, понеже едно знаме ми пречеше здраво. На първо място, почваме от гола ви- има корнер, Джовани центрира и топката с доста сила се забива в главата на Сегура/ централния ни защитник/. При удар с топка в глава е редно да се спре играта и да се окаже медицинска помощ, обаче това не се случва, понеже Сегура беше на аутлинията, Андреев си изпълнява аута и голът ви става точно от зоната на липсващия и лежащия на земята Сегура. Второто полувреме Кордоба избута Митко, което според мен беше достойно за картон, нито фаул се даде, нито картон, а беше в опасна зона. Още няколко такива нарушения при контраатаки бяха спестени, имаше и едно на Цунами срещу Дион. Така че Чинков просто беше несдекватен за пореден път.

Така че толкова с бутането, за което говорите, чисто футболно: нямаме дефанзивен халф и си пролича, губехме всяка първа топка. Ние също имахме резерва на бека и това също си пролича, за мен беше грешка, че Роналдо не ви беше титуляр, а беше Марин. Бразилските сблъсъци по терена бяха доста интересни особено директния на Матеуш и Уелтън. Кондиционно ни превъзхождахте, ама предвид мачовете в Европа за мен е нормално да има разлика в идеята кога трябва да си в пикова форма. Като цяло, класата на Динко ни спаси и донесе победата, второто просто не знам дали само силите не стигнаха за надиграване освен указанията, ама май и от първото имаше.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Svilen
Мнения: 290
Регистриран на: 29 сеп 2008 17:13
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот Svilen » 07 авг 2023 06:41

Баси кривия мач… точно Петрис да се контузи… после Джовани направи шашаф два-три пъти Патрик и то замина… да палим свещи, да търсим конски плаценти и кръв от две годишно петле, само и само Жереми да се вдигне за мача с Апоел. Отделно Пламен след добър мач пак леко напълни гащите (не за головете де, но за гредата…) . Това момче има нужда от кураж и та**ци. Примерно вратаря на Локото ги има и извади поне ДВА гола ( на Рикардиньо и на Камп).
Абе, запазили сме се головете за пустинята.

realno
Мнения: 6592
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот realno » 07 авг 2023 07:35

Хубав футбол от Левски. Надиграхме ги по всички показатели, но резултата е негативен. Имаме потенциал. Продължаваме напред, че нивата е дълга. Неприятно е, че за губихме 6 т незаслужено, но това е футбола. По някога печелиш без да заслужаваш, друг път падаш така.
Последна промяна от realno на 07 авг 2023 11:39, променено общо 1 път.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4330
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот LoveAndPeace » 07 авг 2023 08:20

Plovdiv_1926 написа:Голяма драма е станала тука, щом даже до обсъждане на качествата на играч като Динко се е стигнало :)

Надиграхте ни особено второто, ама обсъжданията на Чинков си бяха скандални и доста от тях имаше и в наш ущърб, за тези във ваш такъв не съм много сигурен още, трябва да изгледам повторението, понеже едно знаме ми пречеше здраво. На първо място, почваме от гола ви- има корнер, Джовани центрира и топката с доста сила се забива в главата на Сегура/ централния ни защитник/. При удар с топка в глава е редно да се спре играта и да се окаже медицинска помощ, обаче това не се случва, понеже Сегура беше на аутлинията, Андреев си изпълнява аута и голът ви става точно от зоната на липсващия и лежащия на земята Сегура. Второто полувреме Кордоба избута Митко, което според мен беше достойно за картон, нито фаул се даде, нито картон, а беше в опасна зона. Още няколко такива нарушения при контраатаки бяха спестени, имаше и едно на Цунами срещу Дион. Така че Чинков просто беше несдекватен за пореден път.

Така че толкова с бутането, за което говорите, чисто футболно: нямаме дефанзивен халф и си пролича, губехме всяка първа топка. Ние също имахме резерва на бека и това също си пролича, за мен беше грешка, че Роналдо не ви беше титуляр, а беше Марин. Бразилските сблъсъци по терена бяха доста интересни особено директния на Матеуш и Уелтън. Кондиционно ни превъзхождахте, ама предвид мачовете в Европа за мен е нормално да има разлика в идеята кога трябва да си в пикова форма. Като цяло, класата на Динко ни спаси и донесе победата, второто просто не знам дали само силите не стигнаха за надиграване освен указанията, ама май и от първото имаше.

Тц , не лежеше на земята при изпълнението на аута.
Нещо за волейболното отиграване на вашия защитник след корнера , когато Илиев и Кордоба се сритаха ?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4439
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот Kotooshu » 07 авг 2023 08:49

Има и такива мачове :(
Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9404
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига 4-ти кръг: Локо (Пд) - Левски

Мнениеот mikata » 07 авг 2023 08:54

NOMER14 написа:
mikata написа:Някой дали сериозно си мисли че ще сме по напред от 4 място.

Аз.


Дано, тепърва ще започват мутренските врътки,а ние пари за странични дейности нямаме.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: futbolqga, Plamen_i00, TristaNNN и 30 госта