efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот W84me » 18 апр 2023 20:10

Serafim написа:На някой направи ли му впечатление, че Илич въобще не изглеждаше в час? Приличаше на човек, който не е спал два дни :D И само седеше със скръстени ръце, а неговия помощник сякаш по-скоро водеше мача. Много странно поведение. Макар, че като цяло не съм им гледал много мачове, за да знам как води отбора си. Може и това да е нормалното му поведение.

Така си гледа, като препикано мушкато.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22931
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2023 20:15

W84me написа:
Serafim написа:На някой направи ли му впечатление, че Илич въобще не изглеждаше в час? Приличаше на човек, който не е спал два дни :D И само седеше със скръстени ръце, а неговия помощник сякаш по-скоро водеше мача. Много странно поведение. Макар, че като цяло не съм им гледал много мачове, за да знам как води отбора си. Може и това да е нормалното му поведение.

Така си гледа, като препикано мушкато.

Разбра в каква Зоологическа градина е попаднал.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот W84me » 18 апр 2023 20:47

NOMER14 написа:
W84me написа:
Serafim написа:На някой направи ли му впечатление, че Илич въобще не изглеждаше в час? Приличаше на човек, който не е спал два дни :D И само седеше със скръстени ръце, а неговия помощник сякаш по-скоро водеше мача. Много странно поведение. Макар, че като цяло не съм им гледал много мачове, за да знам как води отбора си. Може и това да е нормалното му поведение.

Така си гледа, като препикано мушкато.

Разбра в каква Зоологическа градина е попаднал.

Те тия верно са някакви примати, абсолютно простовати хора и публика.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vlong
Мнения: 4759
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот vlong » 18 апр 2023 21:16

Така и никой не каза според правилата играта с ръка на Сребърния гръб в наказателното ,дузпа ли беше?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22931
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2023 21:38

vlong написа:Така и никой не каза според правилата играта с ръка на Сребърния гръб в наказателното ,дузпа ли беше?

То, педалчето-коментаторче каза, че синият второто полувреме е в засада. Чудно - в спорна позиция отсамният байрактар веднага я отсъди, но на повторението се видя, че червеният я покрива. Няколко пъти каза, че синият е извършил фаул, но ... дори техният съдия не ги видя. Сконфузен, измърмори нещо. Рядко нагъл припок, надмина Врякащия.
И отново гадно излъчване на тв предаване от националния - далечна камера под голям ъгъл, като половината екран е зает от публиката.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23289
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот W84me » 18 апр 2023 22:44

NOMER14 написа:
vlong написа:Така и никой не каза според правилата играта с ръка на Сребърния гръб в наказателното ,дузпа ли беше?

То, педалчето-коментаторче каза, че синият второто полувреме е в засада. Чудно - в спорна позиция отсамният байрактар веднага я отсъди, но на повторението се видя, че червеният я покрива. Няколко пъти каза, че синият е извършил фаул, но ... дори техният съдия не ги видя. Сконфузен, измърмори нещо. Рядко нагъл припок, надмина Врякащия.
И отново гадно излъчване на тв предаване от националния - далечна камера под голям ъгъл, като половината екран е зает от публиката.

Според мен дузпа може да се търси освен в ситуацията на Юга, също и в споменатата "засада" на Уелтън.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22931
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2023 23:20

tmanolov написа:
W84me написа:На свежа глава, мисля че Рикардиньо трябваше да бие тази дузпа. Не че не можеше и той да пропусне, но...

На свежа глава следва да си видял как Попето си взе топката и не я даваше на никое от бразилетата, че да не се развали заверата.

По друг прочит може да се види друго - договорка домакините да дадат мача. Дузпата я изработи брадчедът на синия Де Ноойер. Още при центрирането на топката си мяташе ръчичките, барем да я отклони и да направи дузпа. Ако бяхме били, това щеше да пак да е основната теза на припоците. Не че не са го правили. Такава беше и при последните ни 2 победи.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22931
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2023 23:30

Забравих да напиша, че ако бяхме вкарали дузпата, съдийчето щеше да даде вместо три 6-7 минути продължение. И тогава, ах тогава - щеше да има много варове заради пльоскане на некиреч футболисти.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3167
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот wilge » 19 апр 2023 12:48

1914.1902 написа:Без Европа не виждам от къде ще дойдат свежи пари - пълен стадион, артикули, картите бяха свързани с участието ни в ЛК през лятото, отделно и пари от участие.
В А група какво точно ще вземем? Едно голямо нищо. Някои фенове вече не искат да дават пари .... знаете защо.

Каква Европа след 11 (единадесет) поредни мача без победа и "Ивков: Мъри ми каза след мача с ПАОК - "Искаш ли да си подадем оставките?"
https://topsport.bg/levski/ivkov-mari-m ... vkite.html
Завист, зависимост или кой е "по по най"? Не знам какво е, но не е в полза на Левски. Типично по български. Като в приказката за двете козлета които се срещнали на мостчето. Жалко е, че кахърите са за феновете. А онези, от които зависи успеха на синия клуб, ми изглеждат доволни.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22931
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 19 апр 2023 14:14

Чак сега гонгаджиите дадоха недадената дузпа на Юга за захлюпване на топката с ръка. Уж гледах внимателно мач без чузди ангажименти и дразнители, но това ми е убягнало.
Защо Вар 89 минути не даде едно положение на зрителите си.
С купен съдия удържаха 0-0.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта