efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23257
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот W84me » 09 май 2023 18:01

TristaNNN написа:
W84me написа:
TristaNNN написа:Аз продължавам да недоумявам каква селекция очакват и са очаквали преди това някои хора. Имам предвид качеството. Да не сме били взимали тоя или оня, та да сме привлякли качествен трети, че пък и за резерва? Ми бюджета, ми баланса в съблекалнята, ми борчовете, ми тоя качествения дали изобщо иска да стъпи тука в това лайняно оранжево-зелено извращение на футболно първенство, а и традиционния напоследък недоимък и нормалното през определен период забавяне на заплатите... за резерва?
Само напомням, че тука оревахте света за лагера, който дори не се плати от клуба, не ми се мисли какво ще се излее за качествената... резерва.

Бекчето, Шеху, Чандъров и Джемили правят един истински качествен халф. Да речем, че Чандъров може да влиза като резерва, но другите 3 са абсолютни провали.

Да, бе, разбира се...то тая работа с футболистите е все едно редиш кашони в мазата.
Ако пък беше станало тъкмо това, щяхте да ревете па що само една качествена резерва, вместо няколко по-невзрачни ама на повече постове. Прозрачни сте в капризите си като дантелено дамско бельо.

За нищо не рева аз, просто съм обективен. Мъри направи трансферни грешки, успехите са му много повече, но не трябва да си затваряме очите за грешките.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Plovdiv_1926
Мнения: 1235
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот Plovdiv_1926 » 09 май 2023 19:20

LoveAndPeace написа:
П.С. Каква подяволите е тази нова трибуна на която ако на някого му стане лошо трябва да се спира мача , линейката да цепи през игрището и фенове да носят носилката над главите си ???


На Здравко не му стана лошо, има епилепсия и получи епилептичен пристъп, при което припадна и си глътна езика, като щеше да се задуши. Така че спирането на мача трябваше и по-рано да се случи, ама част от бронираните господа полицаи на пистата не искаха да съдействат. Хубаво, че имаше и нормални полицейски служители горе на трибуните, които помогнаха и футболистите и клубът успяха бързо да спрат мача. Така че въобще не беше някаква прищявка на някого си, а животоспасяващо. Отново респект към вашата публика за отношението към него и това, че оказаха подкрепа, ама такива коментари, като не се знае какво точно е станало, са неуместни.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

На линия
Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4312
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот LoveAndPeace » 09 май 2023 19:34

Plovdiv_1926 написа:
LoveAndPeace написа:
П.С. Каква подяволите е тази нова трибуна на която ако на някого му стане лошо трябва да се спира мача , линейката да цепи през игрището и фенове да носят носилката над главите си ???


На Здравко не му стана лошо, има епилепсия и получи епилептичен пристъп, при което припадна и си глътна езика, като щеше да се задуши. Така че спирането на мача трябваше и по-рано да се случи, ама част от бронираните господа полицаи на пистата не искаха да съдействат. Хубаво, че имаше и нормални полицейски служители горе на трибуните, които помогнаха и футболистите и клубът успяха бързо да спрат мача. Така че въобще не беше някаква прищявка на някого си, а животоспасяващо. Отново респект към вашата публика за отношението към него и това, че оказаха подкрепа, ама такива коментари, като не знае какво точно е станало, са неуместни.

Коментара е насочен към изходите от трибуната , колко са на брой , колко лесно се стига до тях , колко лесно се излиза към главното шосе , има ли асансьор и т.н.
Това с линейката на пистата и носенето на носилката от феновете е разбираемо за стадион Георги Аспарухов , който празнува 60 годишнина , не за трибуна въведена в експлоатация преди 3 месеца.

Plovdiv_1926
Мнения: 1235
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот Plovdiv_1926 » 09 май 2023 19:41

LoveAndPeace написа:
Plovdiv_1926 написа:
LoveAndPeace написа:
П.С. Каква подяволите е тази нова трибуна на която ако на някого му стане лошо трябва да се спира мача , линейката да цепи през игрището и фенове да носят носилката над главите си ???


На Здравко не му стана лошо, има епилепсия и получи епилептичен пристъп, при което припадна и си глътна езика, като щеше да се задуши. Така че спирането на мача трябваше и по-рано да се случи, ама част от бронираните господа полицаи на пистата не искаха да съдействат. Хубаво, че имаше и нормални полицейски служители горе на трибуните, които помогнаха и футболистите и клубът успяха бързо да спрат мача. Така че въобще не беше някаква прищявка на някого си, а животоспасяващо. Отново респект към вашата публика за отношението към него и това, че оказаха подкрепа, ама такива коментари, като не знае какво точно е станало, са неуместни.

Коментара е насочен към изходите от трибуната , колко са на брой , колко лесно се стига до тях , колко лесно се излиза към главното шосе , има ли асансьор и т.н.
Това с линейката на пистата и носенето на носилката от феновете е разбираемо за стадион Георги Аспарухов , който празнува 60 годишнина , не за трибуна въведена в експлоатация преди 3 месеца.

Стадионът още няма изпълнена вертикална планировка, съответно отвън всеки си е наспрял, както си иска, включително и жандармериите, които бяха много за този уж рисков мач. Иначе входовете и изходите са нормални и се излиза лесно през тях, ама като на целият страдион единствената носилка, както и дежурен доктор се намират в линейките или на резервната скамейка на отборите, няма друг вариант за бърза реакция, но това не е проблем на съоръжението, а на организацията. Иначе в началото всеки си мислеше, че е инсулт, а там няма време за бавене.

Иначе асансьор и места за хора в неравностойно положение само Централната трибуна ще има, ама такива са и изксванията за категоризация на УЕФА.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот Вълчан » 09 май 2023 19:52

W84me написа:
TristaNNN написа:Аз продължавам да недоумявам каква селекция очакват и са очаквали преди това някои хора. Имам предвид качеството. Да не сме били взимали тоя или оня, та да сме привлякли качествен трети, че пък и за резерва? Ми бюджета, ми баланса в съблекалнята, ми борчовете, ми тоя качествения дали изобщо иска да стъпи тука в това лайняно оранжево-зелено извращение на футболно първенство, а и традиционния напоследък недоимък и нормалното през определен период забавяне на заплатите... за резерва?
Само напомням, че тука оревахте света за лагера, който дори не се плати от клуба, не ми се мисли какво ще се излее за качествената... резерва.

Бекчето, Шеху, Чандъров и Джемили правят един истински качествен халф. Да речем, че Чандъров може да влиза като резерва, но другите 3 са абсолютни провали.

Джемили не е лош никак. Трябва му игрово време.Показа много хубави неща въпреки нищожното време на терена в минали мачове.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23257
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот W84me » 09 май 2023 21:35

Вълчан написа:
W84me написа:
TristaNNN написа:Аз продължавам да недоумявам каква селекция очакват и са очаквали преди това някои хора. Имам предвид качеството. Да не сме били взимали тоя или оня, та да сме привлякли качествен трети, че пък и за резерва? Ми бюджета, ми баланса в съблекалнята, ми борчовете, ми тоя качествения дали изобщо иска да стъпи тука в това лайняно оранжево-зелено извращение на футболно първенство, а и традиционния напоследък недоимък и нормалното през определен период забавяне на заплатите... за резерва?
Само напомням, че тука оревахте света за лагера, който дори не се плати от клуба, не ми се мисли какво ще се излее за качествената... резерва.

Бекчето, Шеху, Чандъров и Джемили правят един истински качествен халф. Да речем, че Чандъров може да влиза като резерва, но другите 3 са абсолютни провали.

Джемили не е лош никак. Трябва му игрово време.Показа много хубави неща въпреки нищожното време на терена в минали мачове.

Според мен физическата му форма е потресаващо лоша. Има шкембе.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот Вълчан » 10 май 2023 17:16

Е какво е правил Мъри толкова месеци ако не са му изготвили програма. Той и Михайлов бе потресаващ но свали доста, въпреки че това не му помогна кои знае колко.

vlong
Мнения: 4724
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот vlong » 10 май 2023 21:03

Какви ли не проблеми четох на отборите от предишния кръг,за спестения жълт на Джованито -Нищоо
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
levskarcheto96
Мнения: 456
Регистриран на: 01 юни 2014 14:40
Контакти:

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот levskarcheto96 » 12 май 2023 12:43

Вълчан написа:Джемили не е лош никак. Трябва му игрово време.Показа много хубави неща въпреки нищожното време на терена в минали мачове.

Този е пълен потрес, не знам въобще за какво ги привличат такива. От последния в кипърското. Този не може да играе отборно, чисто индивидуално, а и не му се получава. Един от най-некадърните трансфери на Мъри.

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: Локомотив (Пловдив) - Левски (София), Понеделник от 17:45

Мнениеот Вълчан » 12 май 2023 17:39

Футболните качества на испанеца, с марокански корени, разкрива доскорошният му треньор Бруно Акрапович. Ето какво казва добре познатият у нас специалист:

"Това, с което най-много ще помогне, е да направи играта по-бърза. Най-доброто му качество е, че никога противникът не знае какво ще направи. Има страхотен контрол над топката, движи се много добре и много иска да работи. След всяка тренировка пита как се е справил и какво може да подобри. Голям хъс притежава. Ще направи крачка напред с трансфера си в Левски, ще зарадва феновете.

Той може след година, две, ако му се дава шанс, да направи нещо голямо с Левски или да вземат много пари за него. Все пак той идва от Испания, там беше в голям отбор. Говорих и с Цанко Цветанов, че трябва да му се дава помощ в трудни моменти, както направих аз. Сигурен съм, че ще намери правилния път. В него виждам както крило, така и офанзивен полузащитник. В 3-4-3 може да играе от някоя от двете страни. Играе повече напред, раздава се много, много добър дрибльор е. Може от нищо да направи нещо. Всеки противник ще има проблеми с него.

Егати.....толкова ли пък да е зле.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: LoveAndPeace и 26 госта