efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот W84me » 18 апр 2023 13:05

На свежа глава, мисля че Рикардиньо трябваше да бие тази дузпа. Не че не можеше и той да пропусне, но...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
I_Tuk_Froid_Pobedi
Мнения: 513
Регистриран на: 11 мар 2014 17:59
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот I_Tuk_Froid_Pobedi » 18 апр 2023 13:09

DoSomethingDifferent написа:
TristaNNN написа:
DoSomethingDifferent написа:.....
Разбирам, че това е мачът на живота ви, но коментирайте малко повече Левски а не ЦСКА-София (София) .

И такова припошко прозрение доживях да прочета - мачът на живота ни бил срещу Тирето. На тия им връчихме калъфката и съвсем изтрещяха. :)))


Срещу кой е най-посетеният ви мач?

Срещу когото и на вас, само дето на всички останали (домакински) мачове ходим по 10 000 и нагоре, а при вас средната посещаемост до много скоро извън мача с Левски беше 1000 души. Но да, нека това да е мачът на живота ни :D

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот W84me » 18 апр 2023 13:21

I_Tuk_Froid_Pobedi написа:
DoSomethingDifferent написа:
TristaNNN написа:
DoSomethingDifferent написа:.....
Разбирам, че това е мачът на живота ви, но коментирайте малко повече Левски а не ЦСКА-София (София) .

И такова припошко прозрение доживях да прочета - мачът на живота ни бил срещу Тирето. На тия им връчихме калъфката и съвсем изтрещяха. :)))


Срещу кой е най-посетеният ви мач?

Срещу когото и на вас, само дето на всички останали (домакински) мачове ходим по 10 000 и нагоре, а при вас средната посещаемост до много скоро извън мача с Левски беше 1000 души. Но да, нека това да е мачът на живота ни :D

Тя средната им още е 1000, просто в някои мачове, като са 200 ги пишат 2000.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3263
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот alexdb » 18 апр 2023 13:39

vvessel написа:За Европата само през седмо място имаме шанс. И той не е голям. Очаквах да се прояви ефекта на новия треньор, ама първия мач го няма. Ако не дойде следващите два, хич да не го чакаме.
Трябва да излъжем Славия за седмо място и после едно баражче с който дойде. В един мач всичко е възможно.
Иначе четвъртото място с този треньор ми изглежда мираж. Следващите мачове ако играем така най много още няколко хикса да заформим.


Още е рано да се мисли за Европа. Има много мачове до края, а и третото място не е мираж, като гледам програмата на Числото.

tmanolov
Мнения: 4184
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот tmanolov » 18 апр 2023 14:47

W84me написа:На свежа глава, мисля че Рикардиньо трябваше да бие тази дузпа. Не че не можеше и той да пропусне, но...

На свежа глава следва да си видял как Попето си взе топката и не я даваше на никое от бразилетата, че да не се развали заверата. Сега всички са доволни и няма драми. как беше - раев, ковро от 5000 човека, пардон - наскоооо сиракоооов, пляс, пляс от 5 човека.

Алексдб, винаги си бил интелигентен събеседник - наистина ли го мислиш това за 3-тото място? Имаш една почерпка от мен с какъвто искаш алкохол до 200 кинта, ако това се случи. Хеле пък с тренер Топчо, който поне винаги е имал топки, за разлика от пазителя на акциите, пардон "собственика"
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот NOMER14 » 18 апр 2023 16:26

alexdb написа:
Още е рано да се мисли за Европа. Има много мачове до края, а и третото място не е мираж, като гледам програмата на Числото.

Ако в оставащите 4 мача, бием в 3, а те не бият в нито един, шансовете остават.
Само, дето Морето има лесна програма.

Вълчан
Мнения: 4299
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот Вълчан » 18 апр 2023 17:31

И за какво ни е Европа. До втория кръг и сме аут. Ще се продадат 2ма 3ма и може даже и до там да не стигне. Мисля план 2025год трябва да се начертае.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32959
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот 1914.1902 » 18 апр 2023 18:02

Без Европа не виждам от къде ще дойдат свежи пари - пълен стадион, артикули, картите бяха свързани с участието ни в ЛК през лятото, отделно и пари от участие.

В А група какво точно ще вземем? Едно голямо нищо. Някои фенове вече не искат да дават пари .... знаете защо.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот W84me » 18 апр 2023 19:28

tmanolov написа:
W84me написа:На свежа глава, мисля че Рикардиньо трябваше да бие тази дузпа. Не че не можеше и той да пропусне, но...

На свежа глава следва да си видял как Попето си взе топката и не я даваше на никое от бразилетата, че да не се развали заверата. Сега всички са доволни и няма драми. как беше - раев, ковро от 5000 човека, пардон - наскоооо сиракоооов, пляс, пляс от 5 човека.

Алексдб, винаги си бил интелигентен събеседник - наистина ли го мислиш това за 3-тото място? Имаш една почерпка от мен с какъвто искаш алкохол до 200 кинта, ако това се случи. Хеле пък с тренер Топчо, който поне винаги е имал топки, за разлика от пазителя на акциите, пардон "собственика"

Само не знам защо Тирето да се съгласяват на това. За тях хикса е равносилен на загуба.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: ЦСКА - София (София) - Левски (София), Понеделник от 17:30

Мнениеот Serafim » 18 апр 2023 19:48

На някой направи ли му впечатление, че Илич въобще не изглеждаше в час? Приличаше на човек, който не е спал два дни :D И само седеше със скръстени ръце, а неговия помощник сякаш по-скоро водеше мача. Много странно поведение. Макар, че като цяло не съм им гледал много мачове, за да знам как води отбора си. Може и това да е нормалното му поведение.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], kamilata3 и 38 госта