Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот teerr » 02 сеп 2022 13:35

TristaNNN написа:Първо е редно да честитя купата на победителите и да поздравя двата отбора за качествения, на фона на нивото в прогнилата Дриша лига, и вълнуващ мач, който изиграха.
Не бих бил толкова критичен към момчетата, особено към единия, който преди три месеца след тренировка трябваше набързо да облича костюма и да ходи на абитуриентския си бал, и другия, който напролет ще брои от 1 до 12.
Радвам се, че в пореден мач срещу Разград Левски на проф. Стоилов играе като равен с равен, а допреди година се надявахме просто да не отнесем повече от три парцала срещу тия.
Също така искам да поздравя и рефера, колкото и странно да прозвуча за мнозина. Привърженик съм на това, картоните да се вадят винаги, когато ги има - само така топкоритачите у нас ще спрат с катърските изпълнения и ще се научат да не крещят и псуват като припоци, изпълнени с чувство за безнаказаност. А тия ВАР линии, ъгли, проекции и засадите много са дъвкани, но докато лично не видя как работи тая пущина в буса, ще се въздържам от коментар. И в тоя ред на мисли не разбирам целия рев, все едно чета форума на варненските новоприпоци.
Иначе много тежко се гледа такъв мач по телевизора, сърцето може да ти се скъса, че не си на стадиона да подкрепяш любимия, горд Левски. Сега разбирам що диван-припоците са опростели и озверели.


За Всичко +1914,но за Кабака НЕ,НЕ и НЕ,не и за ВАРА.Кабака още в 3-4минута, вдигна жълт на Кордоба в центъра за едно единоборство,Лудогорец постоянно бяха по 4-5 зад Кабака и спореха с него,Вердон дори посегна и удари един от тяхните.Шушумигата,не спря цял мач,след 2:1 за Лудогорец,Кабака накъса колкото можа играта само и само да не се играе,На Петрис положението мина и замина,ВАРА пас.............мога и още да пиша ама ме мързи.....
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 02 сеп 2022 13:53

rebelheartous написа:
glarus_ds написа:П.с. Смешно е отборът доминант (11 поредни титли и нищо преди г-н Домусчиев) в българския футбол да не може да събере 100 човека да ги подкрепят, но явно такава ни е държавата, такъв ни е манталитета, че да се случват такива аномалии (това в Сърбия например е невъзможно да се случи)


Смешно е мач за суперкупата или каквато и да е купа да се играе в града на един от финалистите на има-няма 5-10 км от стадиона му. Преди няколко години уж се бяха нормализирали нещата, примерно помня финала ви с Берое, където публиката беше разделена на две. Нека го направят така, пък да видим дали от Разград няма да дойдат фенове. Аз съм учуден, че дори не са го повдигнали на въпрос от Лудогорец, но локацията е скандална.

Защо мислиш че в Търново щеше да е друго? Нали имаше финал в Бургас, каква беше ситуацията там?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот NOMER14 » 02 сеп 2022 14:13

Стига глупости.
Да разкарваш 15 000 човека при световна енергийна криза само и само да са равнопоставени със 150 фена на другия отбор, е лукс и извратеност. Кой провинциален стадион щеше да ги побере?
Апропо: оня простак по диемата няколко пъти нарече футболистите ни "гостите". Левски не може да бъде гост на националния стадион "Васил Левски".
Напълниха диемите с боклуци, че взеха и от максовете, а и от държавната телевизия.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22951
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот NOMER14 » 02 сеп 2022 14:33

glarus_ds написа:П.с. Смешно е отборът доминант (11 поредни титли и нищо преди г-н Домусчиев) в българския футбол да не може да събере 100 човека да ги подкрепят, но явно такава ни е държавата, такъв ни е манталитета, че да се случват такива аномалии (това в Сърбия например е невъзможно да се случи)

Да...
Сръбският Обилич стана само един път шампион. Сега не знам дали съществува.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12482
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 02 сеп 2022 14:52

teerr написа:... .Кабака още в 3-4минута, вдигна жълт на Кордоба в центъра за едно единоборство... ..

Според мене би било добре да спрем да повтаряме избирателните глупости на оранжевите профани от студиата на Припок ТВ.
Какво като минутата е трета или четвърта? При това единоборство Кордоба плесна ли с ръка зеления в лицето? Плесна го. Ама не било умишлено, ама не го бил видял, ама той само малко... Има ли удар с ръка в лицето/главата на противника? Има. Картон. Точка.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот teerr » 02 сеп 2022 15:04

TristaNNN написа:
teerr написа:... .Кабака още в 3-4минута, вдигна жълт на Кордоба в центъра за едно единоборство... ..

Според мене би било добре да спрем да повтаряме избирателните глупости на оранжевите профани от студиата на Припок ТВ.
Какво като минутата е трета или четвърта? При това единоборство Кордоба плесна ли с ръка зеления в лицето? Плесна го. Ама не било умишлено, ама не го бил видял, ама той само малко... Има ли удар с ръка в лицето/главата на противника? Има. Картон. Точка.

Да бяха изгонели и Бари затова ,че Пластун си разби носа в него,нали удари търсим......Нищо ,че Кирчо стана и се отърка човката и му мина,толкова за ударите..........а за влизането на Спаско с/у Марин ,не ми се пише.....
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3543
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот rebelheartous » 02 сеп 2022 15:49

W84me написа:Защо мислиш че в Търново щеше да е друго? Нали имаше финал в Бургас, каква беше ситуацията там?


А защо не на Хювефарма Арена с 10 хиляди разградчани и 50 фена на Левски? Да обърнем ситуацията от снощи.

NOMER14 написа:Стига глупости.
Да разкарваш 15 000 човека при световна енергийна криза само и само да са равнопоставени със 150 фена на другия отбор, е лукс и извратеност. Кой провинциален стадион щеше да ги побере?
Апропо: оня простак по диемата няколко пъти нарече футболистите ни "гостите". Левски не може да бъде гост на националния стадион "Васил Левски".
Напълниха диемите с боклуци, че взеха и от максовете, а и от държавната телевизия.


Ще ги разкарвам и още как. Тези финални мачове се играят на неутрален терен, а не на домашната арена. Естествено, че никой няма да ви даде 15к, да не са луди. Има си квоти и като си я попълниш седиш и си траеш освен ако не се договориш нещо с феновете на противника.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот W84me » 02 сеп 2022 16:08

rebelheartous написа:А защо не на Хювефарма Арена с 10 хиляди разградчани и 50 фена на Левски? Да обърнем ситуацията от снощи.

Щото и там сме гледали мачове, същата работа е.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12482
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот TristaNNN » 02 сеп 2022 16:47

rebelheartous написа:
А защо не на Хювефарма Арена с 10 хиляди разградчани и 50 фена на Левски? Да обърнем ситуацията от снощи.

Защо 50 фена на Левски на Хювефарма във финал за Суперкупата, бе, припок? Вие съвсем изтрещяхте! Надува ли се жлъчката като гледаш уроците по любов на великата синя публика, а?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
teerr
Мнения: 1273
Регистриран на: 14 май 2011 20:14
Контакти:

Re: Суперкупа на България: Лудогорец (Разград) - Левски (София), Четвъртък от 20:00

Мнениеот teerr » 02 сеп 2022 16:59

rebelheartous написа:
W84me написа:Защо мислиш че в Търново щеше да е друго? Нали имаше финал в Бургас, каква беше ситуацията там?


А защо не на Хювефарма Арена с 10 хиляди разградчани и 50 фена на Левски? Да обърнем ситуацията от снощи.

NOMER14 написа:Стига глупости.
Да разкарваш 15 000 човека при световна енергийна криза само и само да са равнопоставени със 150 фена на другия отбор, е лукс и извратеност. Кой провинциален стадион щеше да ги побере?
Апропо: оня простак по диемата няколко пъти нарече футболистите ни "гостите". Левски не може да бъде гост на националния стадион "Васил Левски".
Напълниха диемите с боклуци, че взеха и от максовете, а и от държавната телевизия.


Ще ги разкарвам и още как. Тези финални мачове се играят на неутрален терен, а не на домашната арена. Естествено, че никой няма да ви даде 15к, да не са луди. Има си квоти и като си я попълниш седиш и си траеш освен ако не се договориш нещо с феновете на противника.


При първия мач за купата,2:3 да не би да бяхте повече от нас или си мислиш ,че не знаем че ви раздават билетчета без пари по фабричките на Домуса.......................А най добре да не играем,та да не се вижда колко сте жалки,тази година,имахте едни 5-10 минути ,второто полувреме......
Г.Ганчев:Душата ми е люлякова,сърцето оранжево.......- Никога няма да напусна Литекс......

https://www.youtube.com/watch?v=BLd0kDXPuHI


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта