Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Dust
Мнения: 8339
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот Dust » 13 мар 2021 19:04

Odessit написа:
Odessit написа:
Dust написа:Само този мач чакам в залозите и ако ме издъните бял ден да не видите :)


Залагай на обръщалка, коефициентът е много примамлив.


!!!

Както казва старозагорският корифей - колко го разбирам това добиче футбола.

Отговорих ти още тогава. Аз мача за двойка си го имах ;)
Между другото играя само българския шампионат и за сега успеваемостта ми е доста солидна
Изображение
Днес съм доволен, чакам оставащите два мача.
Последна промяна от Dust на 13 мар 2021 19:08, променено общо 1 път.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4437
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот Kotooshu » 13 мар 2021 19:08

vvessel написа:
Kotooshu написа:Това с тотото ми е най смешно като почнете да го пишете :lol:

Аз не залагам и нямам понятие от коефициенти, но такъв огромен контраст между първо и второ полувреме не съм виждал. Най-логично изглежда някаква договорка. Пари да купим мача на полувремето нямаме. Остава варианта с предварителна схема или малко чудо насред Ню Йорк.


Залагам от много години , в бг пунктовете над определена сума се обаждат в централата да питат дали ще я приемат ... онлайн е вече невъзможно да се правят "бонби" , там много следят ... дори и с малки суми да правиш добри печалби рано или късно ти лимитират акаунта , за това се играе на футболни борси като в Бетфеър . Онези приказки на Сашо Диков с китайските букита са пълен смях .
Мачове се уреждат разбира се , но повечето са клуб-клуб , или някакви кокошкарски истории ... забрави сериозни пари да се правят в клетото ни първенство , специално за този мач , ако Черепа не беше изхвърлил Бетфеър от бг пазара , щях да ти покажа , че не повече от 30-50к евро са заложени .
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Odessit
Мнения: 442
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот Odessit » 13 мар 2021 19:09

NOMER14 написа:
Odessit написа:
Kotooshu написа:Това с тотото ми е най смешно като почнете да го пишете :lol:


А какво пречи преди всеки мач Наско да пуска по един фиш за победа на отбора и да го връчва на всеки? Един вид - заплатите и премиите са ви в ръцете и краката, вземете си ги сами от Цеката.

Обяснявам ;)
Като почнем да бием наред, коефициентът ни за победа ще почне да става все по-малък. След няколко успешни мача се издънваш (защото има и странични фактори - съдия, противник, малшанс), издънва се и системата - последната загуба на пари няма да може да я покриеш с предишните печалби.


И на това има противовес - ще правят отвреме-навреме тактическо реми с някой аутсайдер , колкото да приспят букитата. Дори може да залегне предварително във фиша.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22929
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот NOMER14 » 13 мар 2021 19:10

Odessit написа:
Odessit написа:
Dust написа:Само този мач чакам в залозите и ако ме издъните бял ден да не видите :)


Залагай на обръщалка, коефициентът е много примамлив.


!!!

Както казва старозагорският корифей - колко го разбирам това добиче футбола.

Двойката стигна до 6,5.
От фатализъм не залагам на любимия си отбор.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9399
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот mikata » 13 мар 2021 19:10

От Враца
Тони Здравков подаде оставка. Футболистите ще бъдат глобени. След страхотно начало на мача и ранен гол на Ничев, допуснахме обрат до 1:3 срещу Левски. За съжаление не успяхме да се възползваме от добрия резултат в Монтана и отново сме в борбата за оцеляване.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22929
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот NOMER14 » 13 мар 2021 19:10

Odessit написа:
NOMER14 написа:
Odessit написа:
Kotooshu написа:Това с тотото ми е най смешно като почнете да го пишете :lol:


А какво пречи преди всеки мач Наско да пуска по един фиш за победа на отбора и да го връчва на всеки? Един вид - заплатите и премиите са ви в ръцете и краката, вземете си ги сами от Цеката.

Обяснявам ;)
Като почнем да бием наред, коефициентът ни за победа ще почне да става все по-малък. След няколко успешни мача се издънваш (защото има и странични фактори - съдия, противник, малшанс), издънва се и системата - последната загуба на пари няма да може да я покриеш с предишните печалби.


И на това има противовес - ще правят отвреме-навреме тактическо реми с някой аутсайдер , колкото да приспят букитата. Дори може да залегне предварително във фиша.

Ние НЕ сме Славия.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4437
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот Kotooshu » 13 мар 2021 19:12

THE G.A.M.E написа:
Kotooshu написа:И никой не е заложил , нали ? :mrgreen:
Нямам идея дали някой е залагал.
Аз лично никога не бих залагал на роден футбол към този момент.
Но пичовете, дето прогнозираха този резултат отнесоха доста псувни и подигравки.
На полувремето изчезнаха и така и не се появиха да кажат поне едно - "Ние казахме ли ви ?" :roll:


Последния ми залог при това голям на бг , беше преди 10-на години , Левски-ЛокоПд , по спомен ги бихме накрая с 1-0 :) Питай майните пък при тях какви слухове вървят от началото на седмицата за даден мач(обикновено дерби) ... накрая все некой познава ;)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4437
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот Kotooshu » 13 мар 2021 19:15

Dust, Честито :geek:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12462
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот TristaNNN » 13 мар 2021 19:17

Зарадвайте се малко пък вие, бре. :) Ей го - почивен ден е, навън времето е хубаво, кръчмите вече работят, в Билла има Ариана кенче на промоция, а по-назад в темата даже някой се похвали, че е хванал фиша от тотото.
Колкото до мача, беше си драма с малко футбол. Не знам защо съзряхте схеми точно в тази среща, при положение, че тия (кандидат за изпадане с осем поредни загуби преди мача от предния кръг) можеше да ни приключат още първото, ако не беше гредата. Впрочем, как се изпуска дузпа като тръгнеш да целиш гредата нарочно, май има колеги, които никога не са ритали топка в живота си? Врачани ни понатиснаха, свършиха им силиците (играха с Монтана през седмицата) и ги думнахме. Ще рече човек, че сме направили обръщалка на Лудогорец, страшната завера, баси. :? Наздраве и го давайте по-ведно след тоя мач! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Odessit
Мнения: 442
Регистриран на: 24 дек 2015 11:26
Контакти:

Re: Ботев (Враца) - Левски / 13.03.2021 / 16:30

Мнениеот Odessit » 13 мар 2021 19:17

NOMER14 написа:
Odessit написа:
NOMER14 написа:
Odessit написа:
Kotooshu написа:Това с тотото ми е най смешно като почнете да го пишете :lol:


А какво пречи преди всеки мач Наско да пуска по един фиш за победа на отбора и да го връчва на всеки? Един вид - заплатите и премиите са ви в ръцете и краката, вземете си ги сами от Цеката.

Обяснявам ;)
Като почнем да бием наред, коефициентът ни за победа ще почне да става все по-малък. След няколко успешни мача се издънваш (защото има и странични фактори - съдия, противник, малшанс), издънва се и системата - последната загуба на пари няма да може да я покриеш с предишните печалби.


И на това има противовес - ще правят отвреме-навреме тактическо реми с някой аутсайдер , колкото да приспят букитата. Дори може да залегне предварително във фиша.

Ние НЕ сме Славия.


В случая няма да има нищо мошеническо - просто отборът ще показва истинските си възможности срещу фаворитите и ще си взима необходимата почивка в някой мач без значение. Няма да има забавяне на заплати, никой няма да отсъства поради болно гърло, никой няма да се скатава, защото после ще яде бой от прецаканите съотборници. Колективизмът и себераздаването ще са налице, а че щяло в някой мач да има фал - без това не може, дори "Сити" понякога се издънва.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: drvasko98, ugly bug и 29 госта