Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50045
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 май 2024 19:23

Б.Б. беше наврян в кучи гъз в продължение на цели 3 г.
Що не излезе тогава нЕкой спонсор, различен от "Палмите" и да каже...
"Искаме Левски, и ще направим това и това-така и така" ! ??
Простичък въпрос, пък който иска да ме обявява за "палмс-ибрикчия".

Другото, което няма да го чуем по ТВ или прочетем нЕкъде... Поне не скоро.
С.С. получава оферта от турците 5 м. преди да напусне. И изведнъж започва да "ходи нещастен на работа". По-негови-собствени думи.
В негова защита... Да, отговаря на Гьозтепе, че иска да изкача "ситуацията в Левски".
Каквото и да се разбира под това ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

tmanolov
Мнения: 4278
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 22 май 2024 19:30

Кое не е вярно ;) Кольо, остани
Изображение
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот bilyaletdinov » 22 май 2024 21:48

Xaxaxa, стига сте си правили та*ак с Кольо.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2202
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 22 май 2024 22:20

Гладен шаран кълве на връзка от маратонка. Някой трябва да ми се извини публично. Получи информация седмица преди оригинала и ми се подигра и ме осмя публично. От обща култура да получа едно сори беше прав.

Сега лична прогноза. Генчев в Турция, Костов в Левски, СЗ у лево и тишина до второ нареждане от Боко.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 23 май 2024 07:21

THE G.A.M.E написа:Б.Б. беше наврян в кучи гъз в продължение на цели 3 г.
Що не излезе тогава нЕкой спонсор, различен от "Палмите" и да каже...
"Искаме Левски, и ще направим това и това-така и така" ! ??
Простичък въпрос, пък който иска да ме обявява за "палмс-ибрикчия".

Другото, което няма да го чуем по ТВ или прочетем нЕкъде... Поне не скоро.
С.С. получава оферта от турците 5 м. преди да напусне. И изведнъж започва да "ходи нещастен на работа". По-негови-собствени думи.
В негова защита... Да, отговаря на Гьозтепе, че иска да изкача "ситуацията в Левски".
Каквото и да се разбира под това ...

Това, че според теб ББПП е бил наврян в кучи гъз, не го прави факт. Нито,че хватката му над Левски е била отслабнала и видиш ли трябвало спонсорите да тичат с отворени обятия към Левски.

Колкото до Стоилов, не знам защо вярвате на приказки от 1001 нощ, спуснати от разни Семейни приказки и тролове. Пет месеца по-рано турците едва ли са имали намерение да си сменят треньора. Още по-малко да са преговаряли със Стоилов. А, след това да го чакат още месеци преди да поеме отбора. Дори онзи ден Стоилов сам си призна, че след напускането си е имал други оферти, които е обмислял.
Ама, айде, нали стана модерно да оправдаваме цялата управленска немощ и несъстоятелност на синьото ръководство със Стоилов.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33316
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 23 май 2024 07:36

Добре де, точно ти до вчера мрънкаш как те пришивали към някакви сдруженци, гьозтепари, наркомани и подобни, а в същия случай те наблюдавам, че не ти е за първи път да тръгваш да казваш, че някой вярва на Семейни приказки и разни тролове. Въобще с какво си по-различен от хората от които се оплакваш? :oops:

Не може ли човек сам да си е изградил някакво мнение без да зависи от някакви други фактори?

И също така наистина се прокламираше едно мнение дълго време, че ПФК Левски взели Купата, защото някой си Бойко не им попречил и не бил никакъв фактор.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9421
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 23 май 2024 08:41

1914.1902 написа:
mikata написа:30%са за бившия му клуб, отделно и мениджърите му ще вземат %


Как само 30% (много грешно инфо имаш)? 80% са за бившия му клуб! 10% за Милото и 10% за мениджърите на Кордоба!

За ПФК Левски нищо. Те ще изкарат милиарди от продажби на тениски, тъй като не сме започнали лятото с провал в ЕКТ.

Внимавайте с източниците си!

https://ads.novsport.bg/transferi/v-pan ... -transfera
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33316
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 23 май 2024 08:48

Пак ти казвам, че е грешно - 80% отиват за бившия му клуб.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9421
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 23 май 2024 08:51

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5222
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот koisa » 23 май 2024 09:28

1914.1902 написа:Добре де, точно ти до вчера мрънкаш как те пришивали към някакви сдруженци, гьозтепари, наркомани и подобни, а в същия случай те наблюдавам, че не ти е за първи път да тръгваш да казваш, че някой вярва на Семейни приказки и разни тролове. Въобще с какво си по-различен от хората от които се оплакваш? :oops:

Не може ли човек сам да си е изградил някакво мнение без да зависи от някакви други фактори?

И също така наистина се прокламираше едно мнение дълго време, че ПФК Левски взели Купата, защото някой си Бойко не им попречил и не бил никакъв фактор.

Естествено, че може човек сам да си изгради мнение. Но когато това мнение е 100% същото като това в писаниците на Семейната приказка, а след това навсякъде го разнасят семейните тролове, някак не изглежда да е като собствено мнение. Различавам се с това, че никой не ми спуска лъжи, които после да разнасям и повтарям навсякъде. А, ти защо се засягаш толкова, че съм споменал въпросната Семейна приказка и тролове не знам. Ако си се припознал сам като такъв, не е мой проблем.

Колкото до ББПП, аз коментирах конкретно за спонсорите. Защото ББПП се меси там, където става дума за пари. За купата дали ще я вземем или не, едва ли му пука.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: ikar, scooool и 26 госта