realno написа:Да не отидеш на могилата,на паметника на Апостола, или на гроба на Гунди/ Котков може да е лошо, но в пъти по - лошо е да изповядваш фасшистка идеология, да развяваш свастики, да си наркоразпространител, или последовател на банкянския тулуп и заклеймения комунистически режим и да отидеш на посочените по горе места и да се правиш на "дълбоко подчертан" левскар.
П.С. Използвайки горните метафори: Да не почетеш починалата си майка е лошо, но да го направиш със свастика или в дрогирано състояние е позор, защото майката не те е възпитала да бъдеш такъв.
Удобно пропускаш факта, че сем. Раеви и другите ни ръководители са изтривалки и подлоги на цитирания от теб банкянски тулуп. Или това няма значение?