Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33342
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2024 16:42

Aronaks написа:
1914.1902 написа:Този rane ме разписва от смях всеки път като тръгне да говори за контузените в ПФК Левски. Добре, че не е фен на Юнайтед или Реал, които през този сезон се скъсваха от травми. Сигурно там щеше да направи бунт срещу Анчелоти и Тен Хаг. :lol: :lol:

И аз бих го попитал - ти гледал ли си някога футбол, че така тръгваш на всеки да обясняваш смело теориите си?

Костов обърка само мачовете в Разград, Варна, двата с ЦСКА-София, както и този с Хебър. Никой друг.

Но никой нямаше да акцентира толкова много на т.нар. дербита в Първа лига, ако Костов си беше взел повече точки от мачовете с Берое, Локо Сф и Крумовград.

В плейофите сме 3-1-1, а някои очакваха да имаме общо 2 точки.


Да ви пикам на статистиките, които вадите и с тях се опитвате да покажете, че Костов ставал за треньор. Какви 3-1-1 те гонят. Печелим точки единствено в мачове, в които противника или играе с резервите или не играе за нищо. Преди плейофите ни бият като тупан, противниково публики ни скандират още още, ти ми говориш за някакви точки. Кога се е случвало подобно нещо? Вземете си го тоя мишок Костов вкъщи, след като толкова много си го харесвате и си живейте с него романтично колкото искате, но не искам да го виждам и на километър от Герена.


Не виждаш ли, че съм написал в кои мачове Костов е сбъркал? :lol: Точно в тях викаха още. Тича и Станимир биха като тъпан във Велико Търново, ама късмет, че отмениха два/три гола на варненци. Много му върза тогава. Всеки си играе за нещо, мачовете през годините в плейофите си го доказаха. Разград примерно два пъти си ни биха на Герена в края на сезона, макар да бяха шампиони вече.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33342
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2024 16:43

vvessel написа:
1914.1902 написа: ...

Смешно ми беше когато някои казваха , че си на заплата я при Палмите, я при Раева, но след глупостите които пишеш напоследък започвам и аз да се чудя.
То бива, то може да се защитава някой симпатичен несретник, но ти честно казано минаваш всякакви граници на обективността и даже не виждам смисъл да го правиш освен да поддържаш някаква партийна линия зададена от семейството.
Повече няма смисъл да те коментирам, защото се коментират мнения, а не опорки.


Няма смисъл всеки ден да коментирам една и съща глупост за заплатата ми при Палмите. Хубав ден! Игнорираш ме и готово, наистина не ми пука.

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 27 май 2024 16:45

Aronaks написа:
Да ви пикам на статистиките, които вадите и с тях се опитвате да покажете, че Костов ставал за треньор. Какви 3-1-1 те гонят. Печелим точки единствено в мачове, в които противника или играе с резервите или не играе за нищо. Преди плейофите ни бият като тупан, противниково публики ни скандират още още, ти ми говориш за някакви точки. Кога се е случвало подобно нещо? Вземете си го тоя мишок Костов вкъщи, след като толкова много си го харесвате и си живейте с него романтично колкото искате, но не искам да го виждам и на километър от Герена.

Забрави също, че освен "Още, още"(от три стадиона, а не от един), доживяхме и гаврата тирейци да скандират името на Лъжоритаря и да добавят Президент, Президент.

Ама някои "левскари" удобно ги забравят подобни неща.

Пък и дъното на всички дъна. Освиркваха Мъри многократно, без изобщо да се замислят, че без него Левски напълно реално можеше да го няма или да играе по В група.

Имаше и още. Същите тези "левскари" аплодираха полицията, когато навлезе на терена в мача с Черно море.

СРАМ след СРАМ, ДЪНО след ДЪНО.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33342
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2024 16:47

Освиркаха Станимир заради хората, с които се е събрал в последните 2 години. Поради тази причина вече и той не ми се вижда като обединителна фигура, макар други да не се съгласят с подобно мнение.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 27 май 2024 16:51

Г-н Божков онзи ден на срещата с феновете е казал,че не иска да чува за Мъри.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4357
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 27 май 2024 16:53

Баце ББ може би един единствен път в жалкия си животец е бил прав и това беше когато каза - Матряла е скапан в тая държава!
Вчера един момък ми обясняваше как Станимир Стоилов ходел да преговаря с Шолак без Сираков , защото искал да саботира сделката и да си договори хубава заплата в турския му клуб.
Толкова убедено вярваше в това , колкото че след нощта следва деня.

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 27 май 2024 16:56

LoveAndPeace написа:Баце ББ може би един единствен път в жалкия си животец е бил прав и това беше когато каза - Матряла е скапан в тая държава!
Вчера един момък ми обясняваше как Станимир Стоилов ходел да преговаря с Шолак без Сираков , защото искал да саботира сделката и да си договори хубава заплата в турския му клуб.
Толкова убедено вярваше в това , колкото че след нощта следва деня.

Е ти какво очакваш от подобни индивиди.
Вчера журналистът, който гостува в студиото на Диема Спорт и съвсем обективно описа и оцени физкултурника Костов, веднагически е обявен за сдруженец из фейсбоклука.

Мисъл при такива НЯ-МА!

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33342
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2024 17:00

То и разни като Пифа, Милко, Ангел и Деян се подиграваха брутално със Станимир, ама не помня тогава да си се пенил така.

https://www.vbox7.com/play:e742dc9aaa - ето този да те гаври, смях :oops:

scooool
Мнения: 783
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 27 май 2024 18:14

Мъри,в момента в който реши да става знаме на хора който ще го използват и захвърлят за секунда, сам си отряза пътя за връщане....за мен лично той повече няма да ни води, не мисля, че има шанс, интересното е, че тези от сдружението освен количка в супермаркет не са ръководели нищо друго в живота си, но го излъгаха нещо и спеца си повярва. Костов има неприложима идея за развитие на отбора,но поне платихме част от дълга и до скоро той не мрънка по въпроса... До-скоро поне не. Сега като се замислих леко, може и да стане с бити кучета от нашето първенство+ 2-3 наистина класни и ние имаме 3-4 в отбора, може и да стане интересно първенство ще видим, винаги е имало тръпка като почне трансферния период.

Вълчан
Мнения: 4327
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 27 май 2024 19:45

Не искам и да си помисля какво ще се излее върху новият треньор само след 5-6 кръга. При всяка вероятност ще си тръгнат 3ма 4ма от добрите играчи и да видим тогава. Ох да забравих....той ще има нужда от време и обиграване.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта