Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

tmanolov
Мнения: 4288
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 май 2024 15:18

NOMER14 написа:Манолов,
почти всички велики победи на националния отбор и на ФК Левски са си калитарски в различна степен. Зависи от гледната точка, очакванията и изходната база.

Ми не, например ПАОК (за мен това е велика победа - най-великата от 15 години насам) - вярно, имахме късмет да ги хванем в добър за нас и лош за тях период (предсезонна подготовка), но си ги разцепихме от игра и в нито един момент не се чувствах на тръни, че ще ни бият. За Шкупитата и жидовете не бих могъл да кажа същото - всеки момент чаках да ни напълнят кошарата, а за Айнтрахт си бяхме излезли насрани и обречени, като на късмет хиксирахме в първия мач. А че късметът е част от играта - факт, така е, има си хора с късмет и хора без късмет - чичо Митко и пеТ Костов са абсолютен представител на първия тип, примерно, докато Мъри е по-скоро от втория тип, да не кажа, че изцяло си е в него
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 27 май 2024 15:39

futbolqga написа:
groti написа:
futbolqga написа:Все ми се струва, че Костов заслужава малко повече уважение от това, което част от публиката ни демонстрира към него. В сезон, в който си тръгна половин отбор основни играчи, обстановката беше отровена от Сираков и наркосите, а на скамейката ни имаше само голобради юноши, резултатите ни хич не са толкова черни, колкото някои се опитват да ги изкарат. Да, имаше много срамни представяния в единични мачове, но голямата картинка показва, че са се случили и позитивни неща.

Средно на мач през този сезон имаме 1.83 точки в първенството. Ако погледнем кога сме имали повече от това, ще трябва да се върнем повече от десетилетие назад до сезон 2012-2013, когато останахме на 1 точка от титлата.
Сезон - средно точки на мач
23/24 – 1.83
22/23 – 1.74
21/22 – 1.68
20/21 – 1.28
19/20 – 1.71
18/19 – 1.83
17/18 – 1.78
16/17 – 1.75
15/16 – 1.75
14/15 – 1.75
13/14 – 1.63
12/13 – 2.37


Ако погледнем представянето в Европа, трябва да се върнем даже още по-назад, за да стигнем време, когато сме отстранили два съперника и сме играли бараж за влизане в групите (сезон 2010/2011).

За мен, големите минуси на Костов са свързани с отпадането за купата и представянето срещу Лудогорец и тирето. Доколкото е имал пръст в селекцията, тя също е трагична (макар той сам да критикува модела на работа по трансфери още през зимата).

За мен Костов трябва да си тръгне, не защото е слаб треньор, а защото не успя да убеди никого в идеите си. Нито публиката, нито футболистите.
Статистически положението е видимо над "нормалното" за Левски (тъжно) в последните 12 години.
За мен проблемите на Костов са следните :
-той май не разбра в какъв отбор идва и какви са идеите на тоя отбор (или пък му бяха говорени глупости от Сираков), иначе следваше да знае, че на нас в момента ни трябват резултати, а не красота. Не разбра, че въпреки славизацията в последните години всяка загуба тук е драма, а тези с разлика 3 и повече гола - скандал.
-подходи много наивно/инатливо/неправилно с тактиката. Дори Тухел като отиде в отбор си съобразява схемата с наличните футболисти. Костов реши, че може да ги научи да играят неговата игра и от там дойдоха тия безобразни мачове в последните месеци.
-схемите с врътката вратарите беше глупаво.
Той обаче наследи един разбит отбор, публика, която войюва с мажоритаря и боготвори бившия треньор.
От стария отбор бяха изпуснати/продадени едни от най-добрите футболисти, а други просто спряха да играят в един момент и въпреки това до мачът с Хебър положението беше както казах - над средното за тъжното ни ниво в последните години.
Сигурен съм, че селекцията му е натрапена. Той казва искам футболист с еди какъв си профил и му го водят. Проблемът е, че доведените се оказаха доста бледи копия на напусналите.
Сигурен съм също, че с 1 вратар + 3 полеви избрани и селектирани от него щяхме да сме в битката за първото място.
Ако отиде в Лудогорец с футболистите там ще играят красиво и печелившо.

Абсолютно съм съгласен с теб по отношение на проблемите му. Според мен непрестанното недоволство от него може би го е мотивирало да преследва това, което феновете искат да виждат - атакуващ и доминиращ Левски, без да се съобрази с реалното качество на играчите, както ти каза. Без значение от причините, истината е, че доверието в него е свалено и е редно нов треньор да опита да постигне това, което Костов не успя.

И все пак, моята мисъл беше, че Костов работи професионално и даде това, на което е способен (било то малко или много). Не тръгна да ни вади кирливите ризи (а такива има в изобилие), което му прави чест и заслужава едно "Благодаря и успех занапред".

Стига сте го жалили този откровен физкултурник!
Какво е постигнал досега в кариерата си този "специалист"? Една спечелена купа има в Кипър.
Това е.
Даже и Кокала има повече от него. Кокала също наследи готов отбор, но не игра 50% от времето с пасове назад, като често топката стигаше до вратаря. 30% се подаваше по ширина на терена, а тук някои пишат за красив футбол... Вие гледали ли сте някога футбол, бре?

Човечецът измъкна 7-8 мача на магия с голове в последните 10-а минути, а доста от тези мачове бяха взети и с голове в продълженията.

Отборът игра красиво в 3-4 мача под ръководството на Костов.
Локо Сф, Арда, Айнтрахт в София...
А тези с анти-футбол бяха сигурно 3-но повече.
Даже на искам да си спомням как игра Левски във Франкфурт. СРАМ! СРАМ! СРААААААМ!!! 3-13? 3 поредни загуби у нас, което само сбирщайна от началото на управлението на Лъжеца се случи, ама тогава и подготовка нямаше.

Кои и колко играчи разви?
Кои играчи се привлякоха?

Стоилов наследи отбор с 4 загуби в първите 6 кръга(след първите 3 мача даже бяхме в изпадащите, начело с Живко).
В отбора имаше играчи като Найденов, Горанов, Борко, Радко и още много шматковци. Стабилизира Левски, а на полусезона привлече играчи, които паснаха идеално, разви ги, спечели и купа.

Костов наследи готов и обигран отбор. Разсипа го, разсипа психиката му, играчите се целеха един друг по терена(спомнете си за нокаута на Петри, на изцепката между Кр. Димитров и Каап мисля).
Отпадна от почти фалиралият Хебър.
Обвиняваше всичко и всички, само не и себе си.
Този човечец живееше в собствен измислен свят, където Левски играел красиво и силно.
Този човек потроши от контузии играчите и през есента, и през пролетта (след митичната и лелеяна от някои подготовка).

Човекът просто не го умее занаята...

Aronaks
Мнения: 905
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 27 май 2024 16:13

rane написа:
futbolqga написа:
groti написа:
futbolqga написа:Все ми се струва, че Костов заслужава малко повече уважение от това, което част от публиката ни демонстрира към него. В сезон, в който си тръгна половин отбор основни играчи, обстановката беше отровена от Сираков и наркосите, а на скамейката ни имаше само голобради юноши, резултатите ни хич не са толкова черни, колкото някои се опитват да ги изкарат. Да, имаше много срамни представяния в единични мачове, но голямата картинка показва, че са се случили и позитивни неща.

Средно на мач през този сезон имаме 1.83 точки в първенството. Ако погледнем кога сме имали повече от това, ще трябва да се върнем повече от десетилетие назад до сезон 2012-2013, когато останахме на 1 точка от титлата.
Сезон - средно точки на мач
23/24 – 1.83
22/23 – 1.74
21/22 – 1.68
20/21 – 1.28
19/20 – 1.71
18/19 – 1.83
17/18 – 1.78
16/17 – 1.75
15/16 – 1.75
14/15 – 1.75
13/14 – 1.63
12/13 – 2.37


Ако погледнем представянето в Европа, трябва да се върнем даже още по-назад, за да стигнем време, когато сме отстранили два съперника и сме играли бараж за влизане в групите (сезон 2010/2011).

За мен, големите минуси на Костов са свързани с отпадането за купата и представянето срещу Лудогорец и тирето. Доколкото е имал пръст в селекцията, тя също е трагична (макар той сам да критикува модела на работа по трансфери още през зимата).

За мен Костов трябва да си тръгне, не защото е слаб треньор, а защото не успя да убеди никого в идеите си. Нито публиката, нито футболистите.
Статистически положението е видимо над "нормалното" за Левски (тъжно) в последните 12 години.
За мен проблемите на Костов са следните :
-той май не разбра в какъв отбор идва и какви са идеите на тоя отбор (или пък му бяха говорени глупости от Сираков), иначе следваше да знае, че на нас в момента ни трябват резултати, а не красота. Не разбра, че въпреки славизацията в последните години всяка загуба тук е драма, а тези с разлика 3 и повече гола - скандал.
-подходи много наивно/инатливо/неправилно с тактиката. Дори Тухел като отиде в отбор си съобразява схемата с наличните футболисти. Костов реши, че може да ги научи да играят неговата игра и от там дойдоха тия безобразни мачове в последните месеци.
-схемите с врътката вратарите беше глупаво.
Той обаче наследи един разбит отбор, публика, която войюва с мажоритаря и боготвори бившия треньор.
От стария отбор бяха изпуснати/продадени едни от най-добрите футболисти, а други просто спряха да играят в един момент и въпреки това до мачът с Хебър положението беше както казах - над средното за тъжното ни ниво в последните години.
Сигурен съм, че селекцията му е натрапена. Той казва искам футболист с еди какъв си профил и му го водят. Проблемът е, че доведените се оказаха доста бледи копия на напусналите.
Сигурен съм също, че с 1 вратар + 3 полеви избрани и селектирани от него щяхме да сме в битката за първото място.
Ако отиде в Лудогорец с футболистите там ще играят красиво и печелившо.

Абсолютно съм съгласен с теб по отношение на проблемите му. Според мен непрестанното недоволство от него може би го е мотивирало да преследва това, което феновете искат да виждат - атакуващ и доминиращ Левски, без да се съобрази с реалното качество на играчите, както ти каза. Без значение от причините, истината е, че доверието в него е свалено и е редно нов треньор да опита да постигне това, което Костов не успя.

И все пак, моята мисъл беше, че Костов работи професионално и даде това, на което е способен (било то малко или много). Не тръгна да ни вади кирливите ризи (а такива има в изобилие), което му прави чест и заслужава едно "Благодаря и успех занапред".

Стига сте го жалили този откровен физкултурник!
Какво е постигнал досега в кариерата си този "специалист"? Една спечелена купа има в Кипър.
Това е.
Даже и Кокала има повече от него. Кокала също наследи готов отбор, но не игра 50% от времето с пасове назад, като често топката стигаше до вратаря. 30% се подаваше по ширина на терена, а тук някои пишат за красив футбол... Вие гледали ли сте някога футбол, бре?

Човечецът измъкна 7-8 мача на магия с голове в последните 10-а минути, а доста от тези мачове бяха взети и с голове в продълженията.

Отборът игра красиво в 3-4 мача под ръководството на Костов.
Локо Сф, Арда, Айнтрахт в София...
А тези с анти-футбол бяха сигурно 3-но повече.
Даже на искам да си спомням как игра Левски във Франкфурт. СРАМ! СРАМ! СРААААААМ!!! 3-13? 3 поредни загуби у нас, което само сбирщайна от началото на управлението на Лъжеца се случи, ама тогава и подготовка нямаше.

Кои и колко играчи разви?
Кои играчи се привлякоха?

Стоилов наследи отбор с 4 загуби в първите 6 кръга(след първите 3 мача даже бяхме в изпадащите, начело с Живко).
В отбора имаше играчи като Найденов, Горанов, Борко, Радко и още много шматковци. Стабилизира Левски, а на полусезона привлече играчи, които паснаха идеално, разви ги, спечели и купа.

Костов наследи готов и обигран отбор. Разсипа го, разсипа психиката му, играчите се целеха един друг по терена(спомнете си за нокаута на Петри, на изцепката между Кр. Димитров и Каап мисля).
Отпадна от почти фалиралият Хебър.
Обвиняваше всичко и всички, само не и себе си.
Този човечец живееше в собствен измислен свят, където Левски играел красиво и силно.
Този човек потроши от контузии играчите и през есента, и през пролетта (след митичната и лелеяна от някои подготовка).

Човекът просто не го умее занаята...


+10000000

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33343
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2024 16:22

Този rane ме разписва от смях всеки път като тръгне да говори за контузените в ПФК Левски. Добре, че не е фен на Юнайтед или Реал, които през този сезон се скъсваха от травми. Сигурно там щеше да направи бунт срещу Анчелоти и Тен Хаг. :lol: :lol:

И аз бих го попитал - ти гледал ли си някога футбол, че така тръгваш на всеки да обясняваш смело теориите си?

Костов обърка само мачовете в Разград, Варна, двата с ЦСКА-София, както и този с Хебър. Никой друг.

Но никой нямаше да акцентира толкова много на т.нар. дербита в Първа лига, ако Костов си беше взел повече точки от мачовете с Берое, Локо Сф и Крумовград.

В плейофите сме 3-1-1, а някои очакваха да имаме общо 2 точки.

vvessel
Мнения: 4399
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 27 май 2024 16:29

futbolqga написа:
Средно на мач през този сезон имаме 1.83 точки в първенството. Ако погледнем кога сме имали повече от това, ще трябва да се върнем повече от десетилетие назад до сезон 2012-2013, когато останахме на 1 точка от титлата.

Ако погледнем представянето в Европа, трябва да се върнем даже още по-назад, за да стигнем време, когато сме отстранили два съперника и сме играли бараж за влизане в групите (сезон 2010/2011).

Много хора са ти отговорили и с много от тях съм съгласен частично, а с последния напълно, но ще ти кажа и аз нещо което писах вече по-рано. Ако се гледа статистиката, то Бербатов е най-добрият български футболист за всички времена. Това е достатъчно за да не се облягаме на никакви статистики, ами да си вярваме повече на очите. Всеки видя какво се случи с отбора ни от октомври месец насам и никаква статистика не може да ме убеди, че това е хубаво или правилно. Според статистиката също, Костов е първият треньор за последните седем години, който успява да победи Лц в шампионатен мач. Фактите са, че бихме измъчено втория отбор на Разград в протоколен мач. Толкова за статистиката.

rane
Мнения: 1812
Регистриран на: 13 дек 2015 22:39
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rane » 27 май 2024 16:31

Aronaks написа:
rane написа:
futbolqga написа:
groti написа:
futbolqga написа:Все ми се струва, че Костов заслужава малко повече уважение от това, което част от публиката ни демонстрира към него. В сезон, в който си тръгна половин отбор основни играчи, обстановката беше отровена от Сираков и наркосите, а на скамейката ни имаше само голобради юноши, резултатите ни хич не са толкова черни, колкото някои се опитват да ги изкарат. Да, имаше много срамни представяния в единични мачове, но голямата картинка показва, че са се случили и позитивни неща.

Средно на мач през този сезон имаме 1.83 точки в първенството. Ако погледнем кога сме имали повече от това, ще трябва да се върнем повече от десетилетие назад до сезон 2012-2013, когато останахме на 1 точка от титлата.
Сезон - средно точки на мач
23/24 – 1.83
22/23 – 1.74
21/22 – 1.68
20/21 – 1.28
19/20 – 1.71
18/19 – 1.83
17/18 – 1.78
16/17 – 1.75
15/16 – 1.75
14/15 – 1.75
13/14 – 1.63
12/13 – 2.37


Ако погледнем представянето в Европа, трябва да се върнем даже още по-назад, за да стигнем време, когато сме отстранили два съперника и сме играли бараж за влизане в групите (сезон 2010/2011).

За мен, големите минуси на Костов са свързани с отпадането за купата и представянето срещу Лудогорец и тирето. Доколкото е имал пръст в селекцията, тя също е трагична (макар той сам да критикува модела на работа по трансфери още през зимата).

За мен Костов трябва да си тръгне, не защото е слаб треньор, а защото не успя да убеди никого в идеите си. Нито публиката, нито футболистите.
Статистически положението е видимо над "нормалното" за Левски (тъжно) в последните 12 години.
За мен проблемите на Костов са следните :
-той май не разбра в какъв отбор идва и какви са идеите на тоя отбор (или пък му бяха говорени глупости от Сираков), иначе следваше да знае, че на нас в момента ни трябват резултати, а не красота. Не разбра, че въпреки славизацията в последните години всяка загуба тук е драма, а тези с разлика 3 и повече гола - скандал.
-подходи много наивно/инатливо/неправилно с тактиката. Дори Тухел като отиде в отбор си съобразява схемата с наличните футболисти. Костов реши, че може да ги научи да играят неговата игра и от там дойдоха тия безобразни мачове в последните месеци.
-схемите с врътката вратарите беше глупаво.
Той обаче наследи един разбит отбор, публика, която войюва с мажоритаря и боготвори бившия треньор.
От стария отбор бяха изпуснати/продадени едни от най-добрите футболисти, а други просто спряха да играят в един момент и въпреки това до мачът с Хебър положението беше както казах - над средното за тъжното ни ниво в последните години.
Сигурен съм, че селекцията му е натрапена. Той казва искам футболист с еди какъв си профил и му го водят. Проблемът е, че доведените се оказаха доста бледи копия на напусналите.
Сигурен съм също, че с 1 вратар + 3 полеви избрани и селектирани от него щяхме да сме в битката за първото място.
Ако отиде в Лудогорец с футболистите там ще играят красиво и печелившо.

Абсолютно съм съгласен с теб по отношение на проблемите му. Според мен непрестанното недоволство от него може би го е мотивирало да преследва това, което феновете искат да виждат - атакуващ и доминиращ Левски, без да се съобрази с реалното качество на играчите, както ти каза. Без значение от причините, истината е, че доверието в него е свалено и е редно нов треньор да опита да постигне това, което Костов не успя.

И все пак, моята мисъл беше, че Костов работи професионално и даде това, на което е способен (било то малко или много). Не тръгна да ни вади кирливите ризи (а такива има в изобилие), което му прави чест и заслужава едно "Благодаря и успех занапред".

Стига сте го жалили този откровен физкултурник!
Какво е постигнал досега в кариерата си този "специалист"? Една спечелена купа има в Кипър.
Това е.
Даже и Кокала има повече от него. Кокала също наследи готов отбор, но не игра 50% от времето с пасове назад, като често топката стигаше до вратаря. 30% се подаваше по ширина на терена, а тук някои пишат за красив футбол... Вие гледали ли сте някога футбол, бре?

Човечецът измъкна 7-8 мача на магия с голове в последните 10-а минути, а доста от тези мачове бяха взети и с голове в продълженията.

Отборът игра красиво в 3-4 мача под ръководството на Костов.
Локо Сф, Арда, Айнтрахт в София...
А тези с анти-футбол бяха сигурно 3-но повече.
Даже на искам да си спомням как игра Левски във Франкфурт. СРАМ! СРАМ! СРААААААМ!!! 3-13? 3 поредни загуби у нас, което само сбирщайна от началото на управлението на Лъжеца се случи, ама тогава и подготовка нямаше.

Кои и колко играчи разви?
Кои играчи се привлякоха?

Стоилов наследи отбор с 4 загуби в първите 6 кръга(след първите 3 мача даже бяхме в изпадащите, начело с Живко).
В отбора имаше играчи като Найденов, Горанов, Борко, Радко и още много шматковци. Стабилизира Левски, а на полусезона привлече играчи, които паснаха идеално, разви ги, спечели и купа.

Костов наследи готов и обигран отбор. Разсипа го, разсипа психиката му, играчите се целеха един друг по терена(спомнете си за нокаута на Петри, на изцепката между Кр. Димитров и Каап мисля).
Отпадна от почти фалиралият Хебър.
Обвиняваше всичко и всички, само не и себе си.
Този човечец живееше в собствен измислен свят, където Левски играел красиво и силно.
Този човек потроши от контузии играчите и през есента, и през пролетта (след митичната и лелеяна от някои подготовка).

Човекът просто не го умее занаята...


+10000000

Забравих да напиша, че при вторият период на Стоилов, след като се върна и спаси Левски от фалит отбора е спечелил 1,82 точки средно, ама за 45 мача, а не за 35. Отделно от това 12 от тези мача в състава са ритнитопковци като Найденов, Горанов, Цоневите и пр, като 3 от общо 10-те загуби са именно с тези симпатяги.
12 мача до края на есента с един нов тогава - Д. Костадинов.
За купата имаше общо 8 мача от които 7 победи и 1 загуба.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33343
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2024 16:33

И с тези му точки пак не събра повече от Костов и не завърши трети примерно. :oops: :oops:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33343
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 27 май 2024 16:36

tmanolov написа:Андонов никога не е ставал за вратар - то се видя колко бързо го разкараха от Италия. Пацо, ако беше останал Мъри и защиатата пред него, щеше да се продаде за добра цена, не защото става нещо от него, а защото е млад и влизаше в доста статистики за минути без гол и чисти мрежи (за което нямаше никаква заслуга, но нейсе). Неведнъж съм казвал, че Мъри имаше две огромни кусура, които тъпо и упорито не пожела да изчисти - вратар и дузпаджия. макар че дузпаджия намери - Рики е повече от перфектен по този показател - ако беше в отбора 6 месеца по-рано, ехееее


Той и сега е с най-много чисти мрежи в първенството, въпреки некадърния му треньор с романтичния футбол.

Aronaks
Мнения: 905
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 27 май 2024 16:36

1914.1902 написа:Този rane ме разписва от смях всеки път като тръгне да говори за контузените в ПФК Левски. Добре, че не е фен на Юнайтед или Реал, които през този сезон се скъсваха от травми. Сигурно там щеше да направи бунт срещу Анчелоти и Тен Хаг. :lol: :lol:

И аз бих го попитал - ти гледал ли си някога футбол, че така тръгваш на всеки да обясняваш смело теориите си?

Костов обърка само мачовете в Разград, Варна, двата с ЦСКА-София, както и този с Хебър. Никой друг.

Но никой нямаше да акцентира толкова много на т.нар. дербита в Първа лига, ако Костов си беше взел повече точки от мачовете с Берое, Локо Сф и Крумовград.

В плейофите сме 3-1-1, а някои очакваха да имаме общо 2 точки.


Да ви пикам на статистиките, които вадите и с тях се опитвате да покажете, че Костов ставал за треньор. Какви 3-1-1 те гонят. Печелим точки единствено в мачове, в които противника или играе с резервите или не играе за нищо. Преди плейофите ни бият като тупан, противниково публики ни скандират още още, ти ми говориш за някакви точки. Кога се е случвало подобно нещо? Вземете си го тоя мишок Костов вкъщи, след като толкова много си го харесвате и си живейте с него романтично колкото искате, но не искам да го виждам и на километър от Герена.

vvessel
Мнения: 4399
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 27 май 2024 16:40

1914.1902 написа: ...

Смешно ми беше когато някои казваха , че си на заплата я при Палмите, я при Раева, но след глупостите които пишеш напоследък започвам и аз да се чудя.
То бива, то може да се защитава някой симпатичен несретник, но ти честно казано минаваш всякакви граници на обективността и даже не виждам смисъл да го правиш освен да поддържаш някаква партийна линия зададена от семейството.
Повече няма смисъл да те коментирам, защото се коментират мнения, а не опорки.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта