Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44195
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот rhaegar » 27 май 2024 08:33

mikata написа:Без класни играчи нищо няма да направи и новия треньор.


Ми по принцип, в нормалните държави и отбори, новият треньор идва освен с екипа си и с идеи кои или поне какъв тип играчи би искал, за да може да извлече максимума от тях. При нас не знам, при положение че от треньора не зависи нищо по трансферите, как да му се сърдим после?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

vvessel
Мнения: 4399
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 27 май 2024 09:22

groti написа:Интересно ако информациите в жълтите медии са истина и наумов подпише с тирето пак ли ще се мъчим с Пацо и Андонов … Не съм оптимист за следващия сезон

Както чух от коментатора на мача , Генчев настоявал да работи с негов треньор на вратарите и това е добра новина. Значи може и с нашите юноши при правилна работа с тях. Божката Митрев може да е симпатяга, но какъвто вратар беше, явно е такъв и като треньор. Не става. А мисля че в Андонов има много хляб.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21583
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 27 май 2024 09:23

groti написа:Интересно ако информациите в жълтите медии са истина и наумов подпише с тирето пак ли ще се мъчим с Пацо и Андонов … Не съм оптимист за следващия сезон

Без отправен удар срещу вратата на ЦСКА. Не си сериозен. Имаше един показателен епизод в мача с тях. Постепенна атака. Топката отива в Лима на крилото. На десетина метра от наказателното им поле. Връща се на халф (не помня кой). Той се оглежда. Следва връщане на защитата. Романтично ми стана едно такова. Толкова за "стила" на господин Костов.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 27 май 2024 09:30

Вратар май ще е този от Пирин.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

tmanolov
Мнения: 4288
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 27 май 2024 09:40

Ако Мъри имаше късмета на Костов, сигурно щяхме да сме шампиони в групите на ЛК, ако Костов имаше късмета на Мъри, щеше да е уволнен още септември месец миналата година. Мисля, че това е достатъчно, за да онагледи представянето на двамата :oops:

П.С. Кога ще видим пост, че за 24 часа сме изкупили 11 111 фланелки за 110 годишнината? Че щом купуваме 5000 бройки от на Дани Бо ментака от 1860, що да не изкупим толкова оригинален адидас? Освен ако при предишната бройка не се е включил и Лъчката Станчев де :lol:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 27 май 2024 09:55

Чета при Слави,че Божков щял да прави стадиона :oops:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 27 май 2024 10:07

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2878
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 27 май 2024 10:08

Все ми се струва, че Костов заслужава малко повече уважение от това, което част от публиката ни демонстрира към него. В сезон, в който си тръгна половин отбор основни играчи, обстановката беше отровена от Сираков и наркосите, а на скамейката ни имаше само голобради юноши, резултатите ни хич не са толкова черни, колкото някои се опитват да ги изкарат. Да, имаше много срамни представяния в единични мачове, но голямата картинка показва, че са се случили и позитивни неща.

Средно на мач през този сезон имаме 1.83 точки в първенството. Ако погледнем кога сме имали повече от това, ще трябва да се върнем повече от десетилетие назад до сезон 2012-2013, когато останахме на 1 точка от титлата.
Сезон - средно точки на мач
23/24 – 1.83
22/23 – 1.74
21/22 – 1.68
20/21 – 1.28
19/20 – 1.71
18/19 – 1.83
17/18 – 1.78
16/17 – 1.75
15/16 – 1.75
14/15 – 1.75
13/14 – 1.63
12/13 – 2.37


Ако погледнем представянето в Европа, трябва да се върнем даже още по-назад, за да стигнем време, когато сме отстранили два съперника и сме играли бараж за влизане в групите (сезон 2010/2011).

За мен, големите минуси на Костов са свързани с отпадането за купата и представянето срещу Лудогорец и тирето. Доколкото е имал пръст в селекцията, тя също е трагична (макар той сам да критикува модела на работа по трансфери още през зимата).

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3482
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 27 май 2024 10:10

vvessel написа:
groti написа:Интересно ако информациите в жълтите медии са истина и наумов подпише с тирето пак ли ще се мъчим с Пацо и Андонов … Не съм оптимист за следващия сезон

Както чух от коментатора на мача , Генчев настоявал да работи с негов треньор на вратарите и това е добра новина. Значи може и с нашите юноши при правилна работа с тях. Божката Митрев може да е симпатяга, но какъвто вратар беше, явно е такъв и като треньор. Не става. А мисля че в Андонов има много хляб.


Нямам идея що за треньор е Божката, но моето мнение е, че Пацо и Андонов трябва да ги продадат за тяхно добро. Пацо натрупа доста негативи и му влияе на играта, която и без това не е сигурна. Андонов пък стана жертва на обстоятелствата в два мача и също ще затъне. На Левски му трябва сигурен вратар в разцвета на кариерата си, който ще може да командва защитниците пред него.
110 години любов!

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3482
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 27 май 2024 10:12

metodito написа:
groti написа:Интересно ако информациите в жълтите медии са истина и наумов подпише с тирето пак ли ще се мъчим с Пацо и Андонов … Не съм оптимист за следващия сезон

Без отправен удар срещу вратата на ЦСКА. Не си сериозен. Имаше един показателен епизод в мача с тях. Постепенна атака. Топката отива в Лима на крилото. На десетина метра от наказателното им поле. Връща се на халф (не помня кой). Той се оглежда. Следва връщане на защитата. Романтично ми стана едно такова. Толкова за "стила" на господин Костов.


Добре че са двата мача с ЦСКА-София, дето и без това никой не ги вини.. А, провалените 10ина преди това. Само този сезон...
Последна промяна от groti на 27 май 2024 10:30, променено общо 1 път.
110 години любов!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта