efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33339
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 26 май 2024 22:11

alstonfild написа:
1914.1902 написа:Едва ли ще е по-зле от това някой треньор да ми обяснява, че Левски е равностоен на малтийци и не е резил да паднем от тях.

Бъди оптимист винаги може повече. например да паднеш от Хебър и да ти обясняват ,колко романтичен футбол играе отбора.


Не го е обяснил конкретно за Хебър, както направиха другите с малтийските отбори. Не е подходящо сравнението.

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5230
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот koisa » 26 май 2024 22:12

W84me написа:
koisa написа:Невероятна победа! Спукахме ги от бой... Малшансът не ни позволи да ги бием с разлика и да си върнем за онази случайна загуба с пет гола. Смятам, че Костов си заслужи нов договор и показа защо е по-добър и велик от онзи гаден рибар и предател. Ако го оставят, догодина ще мачкаме наред, особено със супер селекцията, която ни предстои. :oops:

Eдва ли е по-зле от това да треперим да не паднем от Спартак Варна.

Къде го виждаш това зле? Догодина щяхме да сме шампиони. Жалко, че преди малко клубът се сбогува с г-н Костов. Сега ще трябва да градим всичко отначало, а тъкмо започнахме да мачкаме отбори с 20-30 млн. по-голям бюджет.
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 23004
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот NOMER14 » 26 май 2024 22:12

Това не е третият отбор на Разград.
Това е нормалният отбор на Разград в нормална държава, а не в мутро-олигархична такава.

Киро Пора
Мнения: 355
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот Киро Пора » 26 май 2024 22:17

Безмислен мач, също като последните два. Реално можеше само да загубим днес - ако бяхме паднали или хискирали - "нещастници, не могат да бият резервите и децата", ако бием - "на умряло куче, нож вадят".

Хубаво беше в последните мачове повече юноши да получат шанс, ама явно беше зор да се гони четвъртото място.

Както и да е, свърши този сезон - футболно средна оценка - силно начало и после ясно, извънфутболно - добра оценка - изчистихме главницата към НАП, падна вредния за клуба "договор за управление, който не е договор за управление", най-после спонсор ще дава парите, които заслужаваме.

Имаме добра основа да изградим добър отбор, който да е в борбата за титлата, поне до към Април догодина.

Aronaks
Мнения: 905
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот Aronaks » 26 май 2024 22:22

Sstefanov написа:
icemanbg33 написа:
alexdb написа:E, завършекът на сезона е брилянтен. Мъчим се срещу средяка в Б група. Определено не сме надградили нищо. Да се надяваме, че Раев поне наистина е покрил задълженията към НАП защото иначе сме тотал щета.


22-3 удара и 1 недадена дузпа. Какво трябва да се случи, че да надиграем някого?

Трябва да се върне Стоилов и да падне от Тампере и малтиици отново, като ги надиграе, но все пак отпаднем позорно за пореден път :)
Хората, които казват, че заради играта на отбора няма публика са в много голяма заблуда. Няма публика, защото контрола на наркосите и биенето на фенове е дошло до гуша на всички. Всички, с които ходехме по мачове от деца през 80-те и 90-те не ходят точно заради всичките глупости сътворени от наркосите и сс-дружениците и то не е от сега ами от години.


Когато не биехме 11 мача на стадиона имаше по 10 000 всеки мач. В Европейските мачове миналото лято също беше пълен стадиона. Явно тогава твоите приятели не са страхували да не ги бият лошите наркоси. Тези наркоси са на стадиона от много време, но това не пречеше стадиона да се пълни прилично много за българските стандарти. Къде са феновете, които харесват романтичния и прекрасен футбол, който играе Левски вече месеци наред? Нещо не ги виждам на стадиона, или те всички се страхувате от лошите наркоси.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33339
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 26 май 2024 22:25

Тези от Б, които защитаваш така пламенно, накараха феновете в останалите сектори да освиркват Станимир. Вече и той не ми се вижда като обединителна фигура.

И наистина не знам защо изобщо си правиш труда да защитаваш хора, които нахлуха в А сектор и биха наред други фенове на ПФК Левски.

Aronaks
Мнения: 905
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот Aronaks » 26 май 2024 23:02

1914.1902 написа:Тези от Б, които защитаваш така пламенно, накараха феновете в останалите сектори да освиркват Станимир. Вече и той не ми се вижда като обединителна фигура.

И наистина не знам защо изобщо си правиш труда да защитаваш хора, които нахлуха в А сектор и биха наред други фенове на ПФК Левски.


Къде видя че съм защитавал тези от Б? Казах истината, само и единствено истината. Наркосите, които съсипаха сектор Б, не пречеха на всички други левскари да пълнят стадионите, когато Левски играеше хубав футбол. Това е факт и това е истината. Ако можеш ме обори, но нямаш никакващи аргументи. Единственото омразата ти към Стоилов те кара да драскаш глупости тук. И не ми говори, че съм фен на Мъри. Фен съм на всеки треньор, който направи така, че Левски да не е посмешище за другите отбори в скапана ни лига и който с играта си накара заспалите левскари да се върнат на стадиона. Това ще е гаранция и успех, че един треньор е добър. Не ми пука как ще се казва той.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот mikata » 26 май 2024 23:07

Тия футболисти са почти три сезона в Левски и не се научиха да си подадат топката поне три пъти без да сбъркат.
Сезона си го преебахме есента.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33339
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 26 май 2024 23:18

Aronaks написа:
1914.1902 написа:Тези от Б, които защитаваш така пламенно, накараха феновете в останалите сектори да освиркват Станимир. Вече и той не ми се вижда като обединителна фигура.

И наистина не знам защо изобщо си правиш труда да защитаваш хора, които нахлуха в А сектор и биха наред други фенове на ПФК Левски.


Къде видя че съм защитавал тези от Б? Казах истината, само и единствено истината. Наркосите, които съсипаха сектор Б, не пречеха на всички други левскари да пълнят стадионите, когато Левски играеше хубав футбол. Това е факт и това е истината. Ако можеш ме обори, но нямаш никакващи аргументи. Единственото омразата ти към Стоилов те кара да драскаш глупости тук. И не ми говори, че съм фен на Мъри. Фен съм на всеки треньор, който направи така, че Левски да не е посмешище за другите отбори в скапана ни лига и който с играта си накара заспалите левскари да се върнат на стадиона. Това ще е гаранция и успех, че един треньор е добър. Не ми пука как ще се казва той.


Достатъчно ми е да прочета, че не било страшно за еди кой си да стъпва на стадиона, макар да не знаеш кой през какво е минал и да подцениш изказаното мнение на колегата по-горе.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21581
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот metodito » 27 май 2024 00:18

Пак ще го напиша. Ако беше след Стоилов назначен малко от малко кадърен треньор, нещата щяха да са различни. Компромисните решения винаги са грешни. Такъв беше Роси (вместо Мъри/Грант), такъв беше Костов (Милошевич) и тъ нъ. Има и изключения, де. Компромис беше и Кокала на времето. За съжаление, свърши времето, когато ще поканиш някой като Муслин или Грозни и той ще дойде.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, ikar и 36 госта