efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот mikata » 26 май 2024 20:38

Няма смисъл Чандъров,Бари, Галчев,Фернандес и Бала да остават.Кордоба и Рикардиньо ще ги продадат.Михалов се отказва, Стефанов ще е готов след зимата.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3274
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот alexdb » 26 май 2024 20:56

icemanbg33 написа:
alexdb написа:E, завършекът на сезона е брилянтен. Мъчим се срещу средяка в Б група. Определено не сме надградили нищо. Да се надяваме, че Раев поне наистина е покрил задълженията към НАП защото иначе сме тотал щета.


22-3 удара и 1 недадена дузпа. Какво трябва да се случи, че да надиграем някого?


Футболът не е игра на удари, а на голове. А този отбор, с който играем, извън двама-трима играе в Б група и е в долната част на класирането.

THE G.A.M.E
Мнения: 50053
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 май 2024 20:58

Пак мрънкясване за нЕк'ъв протоколен мач.
А цял ден из нет-а чета мнения, че тия щели да ни "легнат", да ги бием "с много", че да се "бетонират Наско и Палмите" ... :lol:
А тЕя, де трябваше да ни "легнат", цял мач се бяха окопали и си покриваха, пресираха и когато трябваше, влизаха доста остро... Като цяло оставиха впечатление, че не им се падаше много-много... Пък и ми е малко странно да уговорим победа с отбор, в който играе... Делев. :lol:

И сега к'Фо стана ?
Половината левскари не признават победата, щото била срещу "третият отбор на Лудогорец", щото, ама "бихме само с 1-0" и... "Ама земята е плоска, неЙ чеснУ, Левски да бие без Мъри" !! :roll: :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 50053
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 26 май 2024 21:07

Абе междудругото, к'Фи са тЕя безчинства от "СекБтор", явно целящи наказания и глоби за Клуба ?
НалЕ "Палмите", Наско, Боримиров, Йовов и т.н. били протекция на Бо'ко-Банкския ?

НещУ се объркАх аз... Б.Б, държи хем "Б-то", хем "Палмите", хем Наско... И т.н. ?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

alstonfild
Мнения: 137
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот alstonfild » 26 май 2024 21:35

Sstefanov написа:
icemanbg33 написа:
alexdb написа:E, завършекът на сезона е брилянтен. Мъчим се срещу средяка в Б група. Определено не сме надградили нищо. Да се надяваме, че Раев поне наистина е покрил задълженията към НАП защото иначе сме тотал щета.


22-3 удара и 1 недадена дузпа. Какво трябва да се случи, че да надиграем някого?

Трябва да се върне Стоилов и да падне от Тампере и малтиици отново, като ги надиграе, но все пак отпаднем позорно за пореден път :)
Хората, които казват, че заради играта на отбора няма публика са в много голяма заблуда. Няма публика, защото контрола на наркосите и биенето на фенове е дошло до гуша на всички. Всички, с които ходехме по мачове от деца през 80-те и 90-те не ходят точно заради всичките глупости сътворени от наркосите и сс-дружениците и то не е от сега ами от години.

Колега, за този мач никъде няма споменато името на Станимир Стоилов , освен от теб . В твоя тон , да си остане Костов , да паде от от полуживия Хебър, без да сме ги надиграли , да получим 15 гола в три мача. Аз не съм на стадиона щото не ми останаха нерви , когато играеха добре ,купувах билети , фен артикули , дарявах пари и не са ме интересували "наркоси" сдруженци и т.н. това беше за Левски. Но, има едно голямо НО, кой се разпореждаше с тези средства, къде отидоха, беше ми останало единствено удоволствието от играта на отбора. И не съм защитник на никой , трудно би ме определил като "наркос" на моите 58 години. Искам да виждам добра игра, да серазвиват футболисти да се продават на висока цена, защото след Кордоба и Роналдиньо не остана нищо за продаване.
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12502
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот TristaNNN » 26 май 2024 21:38

Честита победа, братя!
Громим ... дечорО на Разград! Наздраве! 8-)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5231
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот koisa » 26 май 2024 21:58

Невероятна победа! Спукахме ги от бой... Малшансът не ни позволи да ги бием с разлика и да си върнем за онази случайна загуба с пет гола. Смятам, че Костов си заслужи нов договор и показа защо е по-добър и велик от онзи гаден рибар и предател. Ако го оставят, догодина ще мачкаме наред, особено със супер селекцията, която ни предстои. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот W84me » 26 май 2024 22:02

koisa написа:Невероятна победа! Спукахме ги от бой... Малшансът не ни позволи да ги бием с разлика и да си върнем за онази случайна загуба с пет гола. Смятам, че Костов си заслужи нов договор и показа защо е по-добър и велик от онзи гаден рибар и предател. Ако го оставят, догодина ще мачкаме наред, особено със супер селекцията, която ни предстои. :oops:

Eдва ли е по-зле от това да треперим да не паднем от Спартак Варна.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33342
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот 1914.1902 » 26 май 2024 22:05

Едва ли ще е по-зле от това някой треньор да ми обяснява, че Левски е равностоен на малтийци и не е резил да паднем от тях.

alstonfild
Мнения: 137
Регистриран на: 21 май 2017 18:11
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Лудогорец (Разград), Неделя от 18:00 ч.

Мнениеот alstonfild » 26 май 2024 22:09

1914.1902 написа:Едва ли ще е по-зле от това някой треньор да ми обяснява, че Левски е равностоен на малтийци и не е резил да паднем от тях.

Бъди оптимист винаги може повече. например да паднеш от Хебър и да ти обясняват ,колко романтичен футбол играе отбора.
Извадки от жалбата на ЦСКА-София до съда в Лозана
"ЦСКА-София е юридическо лице, РАЗЛИЧНО от това, което съществуваше в София под името ЦСКА, но което впоследствие обяви фалит и престана да съществува."


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта