Без цензура!

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

gihuelo
Мнения: 5949
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 23 май 2024 13:38

vlong написа:Това ,,пред,,зад,, доста скъпо ви излиза,или пък ви влиза.Онзи ден нежно бяхте предупредени от лошата УЕФА,да не ви виснат сополите някой ден


Абе ти сигурно си искал да станеш счетоводител като малък ама не си успял :)

gihuelo
Мнения: 5949
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 23 май 2024 13:43

TristaNNN написа:Позитивите са, че шмулят Тирето под път и над път. Всичко и всеки, който шмули еманацията с тире на всичко нефутболно, незаконно, мутренско и неспортсменско у нас, е добре дошъл в родния футбол и заслужава мястото си в него. А и по принцип всичко, което не е добре за Тирето и припоците, е прекрасно за родния футбол. 8-)


Айде да не говорим за шмулене,че оня ден пишеше че след като Бат Миша спря да дава многото пара Левски има 125 загуби за първенство ( за купата не пишеше) :)
125 пъти са ви шмулили :)

vlong
Мнения: 4777
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот vlong » 23 май 2024 13:58

gihuelo написа:
vlong написа:Това ,,пред,,зад,, доста скъпо ви излиза,или пък ви влиза.Онзи ден нежно бяхте предупредени от лошата УЕФА,да не ви виснат сополите някой ден


Абе ти сигурно си искал да станеш счетоводител като малък ама не си успял :)[/quote
Защо трябва да си счетоводител?
Всеки ,който си прави сметка в живота ще го види,взимат се всяка година скъпи чужденци,от две години нищо не сте продали,големи заплати,щото Тея чужденци много обичат цецека и са чували за нея,миналия сезон освободихте 5-6 без пари ,този се чува за 7-8 ,само ши го ям ви излезе милион евра,а насреща кво -даже и второто място не е сигурно.
Кой скоро си вдигна капитала с 15 млн.?
Това означава 15 млн. Изпапани.
Е трябва ли да си счетоводител?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
JACKO
Мнения: 4125
Регистриран на: 13 мар 2013 17:40
Skype: Лудогорец
Местоположение: ВТ
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот JACKO » 23 май 2024 14:10

krumeto написа:
dedko2022 написа:Факт е, че Мастията подчини БФС, разруши българският футбол и по този начин се самоубива, но комплексите му явно са по-силни.
Показателно е днес колко фена имаше на стадиона, за да отпразнуват поредната рекордна титла (заслужена).

Ето програмата за празничния мач:
16.30 ч. - Отваряне на стадиона
17.30 ч. - Изпълнение на танцова работилница"ЕЛБЕТИЦА"-ЦРД, Танцов клуб "АБРИТУС", Клуб по танци "КАПАНЦИ", Танцов клуб "НАШЕНСКА ШЕВИЦА"
18.30 ч. – Начало на мача
19.15 ч. – Награждаване отличниците в Академия Лудогорец
20.25 ч. - 20.45 ч. – Изпълнение на рок група John Steel & De la Bona
20.45 ч. – 21.10 ч. – Церемония по награждаване на отбора
21.10 ч. - 21.30 ч. – Изпълнения на Борис Солтарийски и Лили Стефанова
21.30 ч. – Празнична заря


Колко от пишещите тук "лугогорци" присъстваха на зарята по място? :)
Като изключим ибрикчиите му, които не са малко (включително и в този форум), колко хора виждат някакви позитиви за футбола ни от доминацията на Лудогорец и присъствието на Гела в българският футбол? :o

Маршшшш в кочината!
То пък няма и кочина вече.

Аз присъствах семейно! Беше празник преди, по време. и след мача!
Позитивите са показателни, опитай се да ги догониш, включително и така наречения "Гел"!
И не.., не съм "ибрикчия" (граматика и нещо като речник)!
Капацитети "бол", максимата им е "Я не сакам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле"!
Гледайте и се учете, "белким" попиете нещо.
[center][rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/742478.gif[/rimg]
[rimg]http://picbg.net/u/71915/55010/725666.jpg[/rimg]
http://forum.ludogorec.com/[/center]

gihuelo
Мнения: 5949
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот gihuelo » 23 май 2024 14:13

vlong написа:
gihuelo написа:
vlong написа:Това ,,пред,,зад,, доста скъпо ви излиза,или пък ви влиза.Онзи ден нежно бяхте предупредени от лошата УЕФА,да не ви виснат сополите някой ден


Абе ти сигурно си искал да станеш счетоводител като малък ама не си успял :)[/quote
Защо трябва да си счетоводител?
Всеки ,който си прави сметка в живота ще го види,взимат се всяка година скъпи чужденци,от две години нищо не сте продали,големи заплати,щото Тея чужденци много обичат цецека и са чували за нея,миналия сезон освободихте 5-6 без пари ,този се чува за 7-8 ,само ши го ям ви излезе милион евра,а насреща кво -даже и второто място не е сигурно.
Кой скоро си вдигна капитала с 15 млн.?
Това означава 15 млн. Изпапани.
Е трябва ли да си счетоводител?


Тези пари не са изкарани с някакво производство или нещо такова.
Парите в Българския футбол не са изстрадани или плод на някаква икономика или нещо такова.
Затова няма сериозна фирма която да дава пари за БГ футбол. Само букмейкъри, застраховки и т.н
Даже и мобилните оператори се дръпнаха и не дават вече.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 23 май 2024 14:39

1914.1902 написа:
peliforewer написа:Забелязвам, че 1914 от ден на ден пише все по-смислени и сериозни коментари :) . Съжалявам, че ЦСКА ти пречи, ако не беше ЦСКА можеше да играете и в евротурнирите, ама съдба :).


Пельо, не ми пречите изобщо, а просто исках да разбера какви са позитивите един собственик, който си признава публично, че урежда мачове, от каква полза би бил на футбола в елита? : )

Знаеш ли с кой отбор се състезаваха да си купуват мачовете цял пролетен сезон за да го докарат до мач за титлата с въпросния отбор на неговия стадион?

Testa_di_Legno
Мнения: 643
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот Testa_di_Legno » 23 май 2024 16:42

BRF написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:Забелязвам, че 1914 от ден на ден пише все по-смислени и сериозни коментари :) . Съжалявам, че ЦСКА ти пречи, ако не беше ЦСКА можеше да играете и в евротурнирите, ама съдба :).


Пельо, не ми пречите изобщо, а просто исках да разбера какви са позитивите един собственик, който си признава публично, че урежда мачове, от каква полза би бил на футбола в елита? : )

Знаеш ли с кой отбор се състезаваха да си купуват мачовете цял пролетен сезон за да го докарат до мач за титлата с въпросния отбор на неговия стадион?

Всички мачове - 1:0. Изображение Все пак съм длъжен да подметна, че отборът, който визираш, нея пролет би тогавашното "ЦСКА" с 3:2 на стадиона в "Овча купел". Възниква логичният въпрос: легнаха ли "армейците"?
Само "Левски"!

dedko2022
Мнения: 1138
Регистриран на: 06 ное 2022 20:02
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот dedko2022 » 23 май 2024 17:45

JACKO написа:
krumeto написа:
dedko2022 написа:Факт е, че Мастията подчини БФС, разруши българският футбол и по този начин се самоубива, но комплексите му явно са по-силни.
Показателно е днес колко фена имаше на стадиона, за да отпразнуват поредната рекордна титла (заслужена).

Ето програмата за празничния мач:
16.30 ч. - Отваряне на стадиона
17.30 ч. - Изпълнение на танцова работилница"ЕЛБЕТИЦА"-ЦРД, Танцов клуб "АБРИТУС", Клуб по танци "КАПАНЦИ", Танцов клуб "НАШЕНСКА ШЕВИЦА"
18.30 ч. – Начало на мача
19.15 ч. – Награждаване отличниците в Академия Лудогорец
20.25 ч. - 20.45 ч. – Изпълнение на рок група John Steel & De la Bona
20.45 ч. – 21.10 ч. – Церемония по награждаване на отбора
21.10 ч. - 21.30 ч. – Изпълнения на Борис Солтарийски и Лили Стефанова
21.30 ч. – Празнична заря


Колко от пишещите тук "лугогорци" присъстваха на зарята по място? :)
Като изключим ибрикчиите му, които не са малко (включително и в този форум), колко хора виждат някакви позитиви за футбола ни от доминацията на Лудогорец и присъствието на Гела в българският футбол? :o

Маршшшш в кочината!
То пък няма и кочина вече.

Аз присъствах семейно! Беше празник преди, по време. и след мача!
Позитивите са показателни, опитай се да ги догониш, включително и така наречения "Гел"!
И не.., не съм "ибрикчия" (граматика и нещо като речник)!
Капацитети "бол", максимата им е "Я не сакам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле"!
Гледайте и се учете, "белким" попиете нещо.

Похвално е, че си бил сред малцината присъствали на стадиона и станали свидетели на награждаването, но не е ли малко тъжно, че след като си станал рекордните 13 пъти подред шампион, публиката ти постоянно намалява?
Позитиви от това, че Гела подчини българският футбол (в буквалният и преносен смисъл на думата) няма и това се вижда лесно. Школа, база, привличане на най-обещаващите таланти и треньори, 13 години доминация и какво в крайна сметка - Текпетей, Дуа, Сонко, Десподов, Недялков, Спас!
Относно ибрикчиите, изобщо не съм визирал феновете на Лудогорец, та не виждам защо си се разпознал като такъв.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот BRF » 23 май 2024 18:01

Testa_di_Legno написа:
BRF написа:
1914.1902 написа:
peliforewer написа:Забелязвам, че 1914 от ден на ден пише все по-смислени и сериозни коментари :) . Съжалявам, че ЦСКА ти пречи, ако не беше ЦСКА можеше да играете и в евротурнирите, ама съдба :).


Пельо, не ми пречите изобщо, а просто исках да разбера какви са позитивите един собственик, който си признава публично, че урежда мачове, от каква полза би бил на футбола в елита? : )

Знаеш ли с кой отбор се състезаваха да си купуват мачовете цял пролетен сезон за да го докарат до мач за титлата с въпросния отбор на неговия стадион?

Всички мачове - 1:0. Изображение Все пак съм длъжен да подметна, че отборът, който визираш, нея пролет би тогавашното "ЦСКА" с 3:2 на стадиона в "Овча купел". Възниква логичният въпрос: легнаха ли "армейците"?

Беше втори преплетен кръг,даже поведохме с 1:0,даже май Букарев вкара!Бяха си по-силни говесата!

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6230
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Без цензура!

Мнениеот ugly bug » 23 май 2024 18:11

Минавам само да попитам...
-Бока, утре ли щяха да идват?
Наката ще ги посреща ли на порталЯ?
Изображение
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: honda, suni и 27 госта