Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 21 май 2024 21:03

realno написа:
metodito написа:
realno написа:Проблема не са Палмите, а липсата на рибаря, който смени локвата и отиде там където има повече рибки и е щастлив. Сега когато се прекратява спорния договор за управление и се удвояват парите за клуба би трябвало да нямат претенции към тях, но се вижда, че претенциите не намаляват. Защо? Защото са издигнали в култ Рибаря на мечтите си и няма да мирясат докато избягалия въдичар не се върне. Когато ви говорят глупости и ви носят вода през девет планини в десетата трябва да знаете, че всичко опира до въгларовския специалист, който заряза отбора си.

Що гнъсиш бе, човек? Явно си някакъв младеж. Да ти го кажа, оправяй се. Тези, които те карат да обичаш да мразиш се възползват от теб. И не ти мислят доброто. Омразата е жлъчка, която ще ти повлияе на здравето един ден. Замисли се струва ли си да следваш фалшиви идоли, желаещи ти злото.

Явно истината боли. Не се интересувате от Левски, а от рибаря антирекордьор. Би било добре да бъдете еднакво взискателни към всеки треньор по един и същи начин както по отношение на играта на отбора така и по отношение на коректността. Мога да си представя какво ще напишете, ако Кольо си беше зарязал отбора по никое време, НО Рибаря е богопомазан и той е невинен, дори когато си зареже отбора въпреки, че на всеки мач скандират името ми. Той е мъж дори когато обещае да каже цялата истина, но след това мрънка безсмислени неща.
Така, че какво мислиш не ме интересува. Няма по голям от клуба та дори да се казва Станимир Стоилов. Ако толкова ви липсва, припознавайте Гьозтепе за Левски и мирясайте. Клуба няма нужда от вашето злобеене, а от подкрепа.

Колко си повреден, добре, че си нямаш понятие. Успех на националното външно оценяване.

danon
Мнения: 246
Регистриран на: 28 авг 2019 21:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот danon » 21 май 2024 21:30

1914.1902 написа:Адекватният, още ли се чудиш какво точно да отговориш на въпрос дали е трябвало да разчитаме на Разград и ЦСКА 1948 да бият Тича и Локо Сф? Не е толкова труден според мен.

Ти така може да почнеш от първия кръг за купата да пишеш, че разчиташ на другите. То се гледа финала, това е нрмално ... а някакви болни може да почнат да гледат и целия турнир за купата. Защо точно си почнал да гледаш от полуфиналите, а не от осминафинала ?

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33167
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 21 май 2024 21:33

danon написа:
1914.1902 написа:Адекватният, още ли се чудиш какво точно да отговориш на въпрос дали е трябвало да разчитаме на Разград и ЦСКА 1948 да бият Тича и Локо Сф? Не е толкова труден според мен.

Ти така може да почнеш от първия кръг за купата да пишеш, че разчиташ на другите. То се гледа финала, това е нрмално ... а някакви болни може да почнат да гледат и целия турнир за купата. Защо точно си почнал да гледаш от полуфиналите, а не от осминафинала ?


Ами защото тогава се прецени реално на кое място е Левски, тъй като по времето на осминафиналите ни устройваше да сме седми, ако си спомняш класирането.

В полуфиналите разбрахме, че четвъртото място е реална опция и беше нормално да разчитаме на Лудогорец и ЦСКА 1948. Даже Разград имаха сериозна битка за титлата тогава и нямаха кой знае каква нужда да се напъват за тази купичка, но го направиха.

Aronaks
Мнения: 883
Регистриран на: 11 фев 2020 09:25
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Aronaks » 21 май 2024 23:15

realno написа:
metodito написа:
realno написа:Проблема не са Палмите, а липсата на рибаря, който смени локвата и отиде там където има повече рибки и е щастлив. Сега когато се прекратява спорния договор за управление и се удвояват парите за клуба би трябвало да нямат претенции към тях, но се вижда, че претенциите не намаляват. Защо? Защото са издигнали в култ Рибаря на мечтите си и няма да мирясат докато избягалия въдичар не се върне. Когато ви говорят глупости и ви носят вода през девет планини в десетата трябва да знаете, че всичко опира до въгларовския специалист, който заряза отбора си.

Що гнъсиш бе, човек? Явно си някакъв младеж. Да ти го кажа, оправяй се. Тези, които те карат да обичаш да мразиш се възползват от теб. И не ти мислят доброто. Омразата е жлъчка, която ще ти повлияе на здравето един ден. Замисли се струва ли си да следваш фалшиви идоли, желаещи ти злото.

Явно истината боли. Не се интересувате от Левски, а от рибаря антирекордьор. Би било добре да бъдете еднакво взискателни към всеки треньор по един и същи начин както по отношение на играта на отбора така и по отношение на коректността. Мога да си представя какво ще напишете, ако Кольо си беше зарязал отбора по никое време, НО Рибаря е богопомазан и той е невинен, дори когато си зареже отбора въпреки, че на всеки мач скандират името ми. Той е мъж дори когато обещае да каже цялата истина, но след това мрънка безсмислени неща.
Така, че какво мислиш не ме интересува. Няма по голям от клуба та дори да се казва Станимир Стоилов. Ако толкова ви липсва, припознавайте Гьозтепе за Левски и мирясайте. Клуба няма нужда от вашето злобеене, а от подкрепа.


Рибаря та рибаря. Едно и също си знаете. Не ми пука дали Стоилов ще ни е треньор. Не искам Левски да е в сегашното положение. Не искам да ни бият с по 5 гола било то и отбор с 10 пъти по-голям бюджет. Не искам некви умреляци, които падат от всеки друг отбор да ни бият на ходом по два пъти през седмица. Не искам жалки публики да викат Още още. Не искам Хебър да бие Левски за купата. На теб това харесва ли ти? Кефиш ли се, че рибарят не е вече в Левски. При рибаря може и да имахме 11 мача без победа ама никой не смееше да гъкне когато излезе срещу нас. Искам да излизаме без страх и да се надиграваме с всеки отбор в скапаното ни първенство. Ако Костов беше постигнал това никой нямаше да му иска оставката. Не ми пука как ще се казва треньора на Левски. Пука ми как ще играе Левски.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 22 май 2024 00:34

metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 22 май 2024 00:35

metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21526
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 22 май 2024 00:36

Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.

Абрамчик, Йока, Костов?
Технически Генчев е поредният треньор след Костов, който не изпълява критериите за треньор на "Левски" - титулуван треньор с евроопит. Макар че и Мъри не изпълняваше тези критерии, де. При първия му треньор. Моят фаворит съм го казвал кой е - настоящият треньор на българския младежки национален отбор. Този пич прави чудеса.
Последна промяна от metodito на 22 май 2024 00:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 22 май 2024 00:44

realno написа:Проблема не са Палмите, а липсата на рибаря, който смени локвата и отиде там където има повече рибки и е щастлив. Сега когато се прекратява спорния договор за управление и се удвояват парите за клуба би трябвало да нямат претенции към тях, но се вижда, че претенциите не намаляват. Защо? Защото са издигнали в култ Рибаря на мечтите си и няма да мирясат докато избягалия въдичар не се върне. Когато ви говорят глупости и ви носят вода през девет планини в десетата трябва да знаете, че всичко опира до въгларовския специалист, който заряза отбора си.


Рибаря е стръвта (червив) на СЗ. Глупав и наивен специалист използван от малоумни наркоси.Все се.питам Кой Е по наивен от тези(СЛУГИ)тиквешки.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 22 май 2024 00:51

metodito написа:
Kris_men2000 написа:
metodito написа:
Kris_men2000 написа:Направо нямам думи. Каквото и да направи Сираков за Левски все е зло.Това ако не е целенасочена платена злоба към Сираков здраве му кажи.

Крис, той откак пое клуба почти няма верен ход. Още с освобождаването на Хубчев. Бях с две ръце да се маха Хубчев, ама да имаше нещо повече от него под ръка.
Сега примерно, ако вместо Генчев идваше Сухото или Краси Петров, щях да съм сигурно и срещу смяната му. Генчев ми се струва интересен вариант.


Генчев е Мъри в по разтеглен вариант. Вярвам на господин Сираков. Грешен ход при треньори никога няма. Факт. Исторически е доказано. Там няма празен ход никога.Фямкт. Исторически проверено.

Абрамчик, Йока, Костов?
Технически Генчев е поредният треньор след Костов, който не изпълява критериите за треньор на "Левски" - титулуван треньор с евроопит. Макар че и Мъри не изпълняваше тези критерии, де. При първия му треньор. Моят фаворит съм го казвал кой е - настоящият треньор на българския младежки национален отбор. Този пич прави чудеса.


Замисли се ако на Костов му бяха оставели отбора от Айнтрахт за още 2 години како щеше да се случи. Никой от враговете няма полза от това..


ще
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

scooool
Мнения: 770
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот scooool » 22 май 2024 00:52

Тотално се обърках, предлагам да запишем новия договор на сметката на Мъри и Ивков и да пазим Сирака, че все някой който работи в клуба- бушон някъв, но има и позитив ако в следващите 2-3 г направим добър отбор той очевидно ще има инерцията от 11 мача без победа на Мъри.... За мен, треньор, избягал преди най-важния мач, без значение минали заслуги е приключил за мен лично, жалко,че бяхме еталон интелигентност!!!! Сега се изпокарахме за хипотетични неща и теории.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kabaka, Muaddib и 44 госта