Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2024 21:25

Това го написах преди месец в друга тема:
И какво прави Левски, ако жълтурите вземат купичката, което в нашия некорумпиран и честно оспорван футбол е напълно възможно, особено ако някои пълни и мазни политически лидери са си наумили да покажат на Юропата какви прекрасни стадиони строят, та я да докопат някое финансиране за още кражба, я да подемат демагогията - направихме им стадион и взеха купата, продължаваме с другите?

Тия дни да им е яка дупарката на палмсбрикчийските тролчета с числа, ако си помислят да заработват надника с език на макарите на господарите!
Левски официално стана Славия, духом!
Благодарим на Пръв орденоносец на ордена на тъпотията и медала на срама!
Очко беше прав, и пак го е набил право #fostata на палмсбрикчийчетата.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5252
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 15 май 2024 21:26

Пичове, познавам един човек, дето преди бе във футбола активно, а сега често гостува в Диема (няма да казвам дали и днес е в студиото или не..). Казвал ми е, че за уговаряне на мачове в последните около 10 години е абсурдно да се говори. То и мачове не се уговарят, като 22ма + съдиите седнат на маса, а се хващат отделни играчи. Но в днешния футбол санкциите са огромни и никой не рискува. Виждате, че световни звезди им приключват кариерите за допинг или залози, какво остава за някакви селски клубове (визирам ефбет лигата).
Но ако някои хора спят по-спокойно, мислейки си, че всички са срещу Левски има някаква скрита конспирация, от която клуба е изключен и съответно е жертва... добре, нека така им е по-леко. Или пък само за да затвърдят някаква позиция и кажат "аз ви казах"


А иначе за Левски, изглежда това лято ще се продаде всичко, де що става и има интерес към него - Кордоба, Джава, Петков, Андреев и ще се разкара пълнеж. Та освен нов треньор, ще имаме и нов отбор.
Последна промяна от Serafim на 15 май 2024 21:27, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33085
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 май 2024 21:27

И това мнение да си беше споделил, нека бъдеш обективен : ))

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 09:10

Мяркат се тук-там шеги кой на кого ще дава и как ще ни добутат до баражчето, но ако прогнозите за уйдурми на някои колеги се сбъднат, то следващия сезон ще трябва да връщаме вересиите.
Та в този ред на мисли е хубаво да погледнем малко по-далеч от нослетата си.
Ако ни интересува и вълнува Левски, де, а не малките страсти на Господарката и джуджетата ѝ.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4431
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 15 май 2024 21:28

groti написа:
realno написа:Един политически припок да обясни защо не се случи уж сигурното ни участие в ЕКТ. А друг да обясни за сметките, които правеше за последния ни мач с Лудогорец преди да са се изиграли предстоящите срещи. А уж другите били БГЛ.


Карикатурки :))) ма те наредиха всичко, ма то така да се случи еееее... Ма ние само се майтапехме бе.. БГЛ-та сте.. Мрън :)))


Нарочно или не, участват в разделението с опорките на накосите.
Сега ще има малко затишие и пак ще обясняват как митичния ганьо е виновен за сегашното ни състояние и накоса е по малкото зло :o
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Вълчан
Мнения: 4303
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 15 май 2024 21:28

Ще се мине и през такъв период. Няма отбор Левски за нещо повече от 4-5 място. Това е.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2024 21:29

1914.1902 написа:На кой трябва да връщаме вересия другия сезон, за да подготвя сумата за залозите?

На тия, де ще разцъкваме с тях в долната шестица на изпадащите - Пирин, Хебър или който там остане долу при нас по това време догодина. ;)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 33085
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 15 май 2024 21:29

TristaNNN написа:Това го написах преди месец в друга тема:
И какво прави Левски, ако жълтурите вземат купичката, което в нашия некорумпиран и честно оспорван футбол е напълно възможно, особено ако някои пълни и мазни политически лидери са си наумили да покажат на Юропата какви прекрасни стадиони строят, та я да докопат някое финансиране за още кражба, я да подемат демагогията - направихме им стадион и взеха купата, продължаваме с другите?

Тия дни да им е яка дупарката на палмсбрикчийските тролчета с числа, ако си помислят да заработват надника с език на макарите на господарите!
Левски официално стана Славия, духом!
Благодарим на Пръв орденоносец на ордена на тъпотията и медала на срама!
Очко беше прав, и пак го е набил право #fostata на палмсбрикчийчетата.


Левски са станали официално Славия, защото Ботев победи Лудогорец на финал за Купата. Страхотна логика.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12450
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 15 май 2024 21:31

1914.1902 написа:И това мнение да си беше споделил, нека бъдеш обективен : ))

Мнениеот TristaNNN » 13 май 2024 09:10

Мяркат се тук-там шеги кой на кого ще дава и как ще ни добутат до баражчето, но ако прогнозите за уйдурми на някои колеги се сбъднат, то следващия сезон ще трябва да връщаме вересиите.
Та в този ред на мисли е хубаво да погледнем малко по-далеч от нослетата си.
Ако ни интересува и вълнува Левски, де, а не малките страсти на Господарката и джуджетата ѝ.

Треперим и не успяваме да четем от умопомрачение ли?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4303
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 15 май 2024 21:31

Колкото и да не се вярва догодина Левски ще изглежда коренно различно от сега. С половин нов отбор и други виждания за играта тренера ще поеме към по добри времена.

На линия
tmanolov
Мнения: 4196
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 15 май 2024 21:32

groti написа:
realno написа:Един политически припок да обясни защо не се случи уж сигурното ни участие в ЕКТ. А друг да обясни за сметките, които правеше за последния ни мач с Лудогорец преди да са се изиграли предстоящите срещи. А уж другите били БГЛ.


Карикатурки :))) ма те наредиха всичко, ма то така да се случи еееее... Ма ние само се майтапехме бе.. БГЛ-та сте.. Мрън :)))

Ще го кажа директно, без значение кой ще се обиди - не е лесно да си футка, която върви след събитията и обяснява всичко следварително. Когато някой от вас има топките, за да заяви нещо предварително, заповядайте пак да говорим, а дотогава можете само умнокрасиво да лижете на г.з.!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 36 госта