efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот Kris_men2000 » 12 май 2024 22:28

Единствено съжр.алявам,че затриха концлагерите. СЗ там им и е мястото до живо. Грозни безмозъчни наркоманки твари.Скапани безродници. Платени Фашисти.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3263
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот alexdb » 12 май 2024 22:31

Чичо Кольо няма какво да мрънка и да се прави на сърдита мома. Да, вярно е, че това, което му спастри Мажоритарят с изказването, че е приключен, е грозна история (макар да е точно в стил Насо), обаче той беше приел да го играе изкупителна жертва и то вероятно не зле платена.
Постигнатите от него резултати са меко казано трагични. Друг е въпросът, че когато другите купуваха, ние разпродавахме, но тогава Кольо не обели и дума, а си праскаше опорките - каквото ми дадат с това ще работя.

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4427
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот Kotooshu » 12 май 2024 22:32

Нарко-курвичите доволни, цвилят от кеф!
Сочат с малките си пръстенца митичния ганьо, а ганьовските им глави до раменете в дирника на Лайнежа!
Пепи дълбокото гърло, захапал парцала като турския флаг.
Удрите дилъри долни!!!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот metodito » 12 май 2024 22:37

alexdb написа:Чичо Кольо няма какво да мрънка и да се прави на сърдита мома. Да, вярно е, че това, което му спастри Мажоритарят с изказването, че е приключен, е грозна история (макар да е точно в стил Насо), обаче той беше приел да го играе изкупителна жертва и то вероятно не зле платена.
Постигнатите от него резултати са меко казано трагични. Друг е въпросът, че когато другите купуваха, ние разпродавахме, но тогава Кольо не обели и дума, а си праскаше опорките - каквото ми дадат с това ще работя.

Насето според мен е сламен човек, подставено лице на Пеевски. Във времената на Батков/Чорни, първо, такъв като Костов с тая визитка нямаше начин да стане тренер на "Левски", а след това още след мача с Крумовград щеше да е аут. Сираков знае стандартите на "Левски". В момента трупа много лоша карма. И вероятно много пари.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот TristaNNN » 12 май 2024 22:55

Kotooshu написа:Нарко-курвичите доволни, цвилят от кеф!
Сочат с малките си пръстенца митичния ганьо, а ганьовските им глави до раменете в дирника на Лайнежа!
Пепи дълбокото гърло, захапал парцала като турския флаг.
Удрите дилъри долни!!!

Докога ще търпим Левски да плаща хиляди мъчени левове от джобовете на левскарите на орханителна фирма, която не си върши работата и млати левскари?
Докога, питам!
Докога ще продължи лицемерието на БГЛ долния парцал и палмсбрикчия?
Има ли дъно и лимит дълбокото гърло на БГЛ-лицемерчето!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22858
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот NOMER14 » 12 май 2024 23:22

Блатерче,
Морето къде ще си играе мачовете в Европа? Като варналия трябва да си дочул. Като ги питам, ми скачат. Мислят, че се гавря, а просто искам лятоска да отида на мач във Варна.

На линия
Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23256
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот W84me » 12 май 2024 23:26

NOMER14 написа:Блатерче,
Морето къде ще си играе мачовете в Европа? Като варналия трябва да си дочул. Като ги питам, ми скачат. Мислят, че се гавря, а просто искам лятоска да отида на мач във Варна.

Хич не ми дреме, сигурно ще ходят в Разград. То ще е за 1 мач.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4427
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот Kotooshu » 12 май 2024 23:30

TristaNNN написа:
Kotooshu написа:Нарко-курвичите доволни, цвилят от кеф!
Сочат с малките си пръстенца митичния ганьо, а ганьовските им глави до раменете в дирника на Лайнежа!
Пепи дълбокото гърло, захапал парцала като турския флаг.
Удрите дилъри долни!!!

Докога ще търпим Левски да плаща хиляди мъчени левове от джобовете на левскарите на орханителна фирма, която не си върши работата и млати левскари?
Докога, питам!
Докога ще продължи лицемерието на БГЛ долния парцал и палмсбрикчия?
Има ли дъно и лимит дълбокото гърло на БГЛ-лицемерчето!


Питай твоя идол и първи-ибрик на кокосите!
Там са опорките , бгл, шипназета, джимита, секторчето и прочее... разделяй и владей .
Когато скачаш на кокосите, но преди това си ходил да му се молиш на милия Мило да ни стане собственик ..... ей, върха на лицемерието!!!
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

scooool
Мнения: 757
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот scooool » 12 май 2024 23:35

Аз имам добра памет, в началото преди да го стигнат за някъде Ивков обесняваше как магазина не е отдал един лев за над година при убавците, част от който днес стояха на вратата с надпис против Сираков....те можеха и с чинийка или шапка да излезнат днес със същия успех!!!! Внимавайте на кого вярвате и какво си пожелавате... И не съм фен на Сираков, но РЕАЛНО за първи път от 10г връщаме пари,иначе ако имахме и правилните футболисти, щяхме да играем уникален футбол, но за съжаление сме лимитирани.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: Левски (София) - Черно море (Варна), Неделя от 19:30 ч.

Мнениеот metodito » 12 май 2024 23:38

С Лима за €15к месечно - толкоз!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: krumeto, Plamen_i00, vlong, W84me и 51 госта