Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

realno
Мнения: 6538
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 12 май 2024 14:59

tmanolov написа:
SANSIRO7 написа:
realno написа:
vlong написа:
realno написа:
vlong написа:Това ,че някой евентуално щял да краде е хипотеза.Тоеа ,че някъде така било станало не означава ,че и при нас ще стане.И ние нищо не сме откраднали.
Какво ти е мнението за взетото от държавата игрище на Левски?
Ако ни е длъжник държавата не трябва ли да си избърше г*за с един нов стадион?
За който пак ще плащаме наем.

От къде не са крали герберастите? От стадиони, магистрали, язовири, от саниране, от суджуци, от сребърния фонд, от ......списъка е дълъг. Тия са патологични мушеници. От това се издържа крадливата им политическа машина.

Само герберасти?
Всички,до един!
Последните Харвард и и те,даже са и ебливи[/quote
Тия младежи са най- доброто, което се е случвало на страната си през последните 80 г., а банкянския мафиот е най - лошото. И накрая ще ти кажа, че не всички са маскари, защото едните са маскари, а другите омаскарени. Но нали сме с манталитет на бай Ганьо затова ни харесва всички да сме маскари.
Само заблудени и промити мозъци не виждат разлика между банкянския тарикат и шайката му разбойници и образованите младежите, които искат да променят страната си към по - добро. Банкянския жертва нас заради себе си, а другите жертват себе си заради хората.



По-големи тъпотии не бях чел. Тук нивото продължава да пада стремглаво. Един иска смърт на собственик, друг му се привидели Кирчо, Кокорчо и еугЛена почтени. Баси драмата.

Реалното не е лошо момче, но живее в свой собствен свят, в който кирцата е преродения Левски, а кокорката е Ботев…..


Пак си се припознал. Има футболни припоци, а ти си от политическите припоци. Покажи къде съм казал нещо подобно или дори намекнал. :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

realno
Мнения: 6538
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 12 май 2024 15:12

Eminem написа:
realno написа:Когато пишеш във форума гледай да си трезвен. За простите хора, някой завършил в Харвард е недостатък, затова банкянския крадец им е критерия за политик. Както каза самия той: аз съм прост и вие сте прости, затова се разбираме.
Тия младежи са най- доброто, което се е случвало на страната си през последните 80 г., а банкянския мафиот е най - лошото. И накрая ще ти кажа, че не всички са маскари, защото едните са маскари, а другите омаскарени. Но нали сме с манталитет на бай Ганьо затова ни харесва всички да сме маскари.
Само заблудени и промити мозъци не виждат разлика между банкянския тарикат и шайката му разбойници и образованите младежите, които искат да променят страната си към по - добро. Банкянския жертва нас заради себе си, а другите жертват себе си заради хората.

Тази година ще акостирате ли на Росенец да борите Доган или мазното турско кафе ви хареса и ще продължите да управлявате с тях?


Не. Тази година ще строим частната болница "Мама и аз" и ще я захранваме с газ от Турски поток, но ако от там газта свърши ще преминем на Боташ за по"евтино", все пак плащаме наем по 1 мил лв на ден за това удоволствие. Гарантирано от ваш Румен Методиев Пеевски. Нещо друго?
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 12 май 2024 15:19

gihuelo написа:
metodito написа:Недейте се обляга на тая кълка - че ще излязат да паднат срещу нас. Домус-ага мрази "Левски" в червата и ще им даде петорни премии. И си спомнете преди доста години един такъв "безсмислен" мач. Не помня 1-3 ли, колко завърши на Герена. И двата отбора се раздадоха. В един дъжд в София.


Лудогорец ще пусне титулярите си в почивка след мача с Локо ПД и награждаването след него.
Демек на 22.05.
Така пишеше някъде.

Нормално. Аз не се страхувам толкова от мача с "морето", колкото от едно подценяване на Л. Звучи смешно за подценяване, ама помня "тренировките" при Роси и Славия. Имам чувството, че всички бяха толко уверени, че стана белята.

realno
Мнения: 6538
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 12 май 2024 15:52

Започват да се пишат глупости и да се правят сметки без кръчмар. Гледайте мач за мач. Все едно сме победили ЧМ, че вече мислим за Лудогоец, мача с които е след цели три срещи. До тогава може да се случат толкова много неща, че този мач да няма кой знае колко голямо значение. Както би казал един рибар: рибата в морето, а вие слагате тигана.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

tmanolov
Мнения: 4186
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 12 май 2024 19:00

realno написа:
tmanolov написа:
SANSIRO7 написа:
realno написа:
vlong написа:
realno написа:От къде не са крали герберастите? От стадиони, магистрали, язовири, от саниране, от суджуци, от сребърния фонд, от ......списъка е дълъг. Тия са патологични мушеници. От това се издържа крадливата им политическа машина.

Само герберасти?
Всички,до един!
Последните Харвард и и те,даже са и ебливи[/quote
Тия младежи са най- доброто, което се е случвало на страната си през последните 80 г., а банкянския мафиот е най - лошото. И накрая ще ти кажа, че не всички са маскари, защото едните са маскари, а другите омаскарени. Но нали сме с манталитет на бай Ганьо затова ни харесва всички да сме маскари.
Само заблудени и промити мозъци не виждат разлика между банкянския тарикат и шайката му разбойници и образованите младежите, които искат да променят страната си към по - добро. Банкянския жертва нас заради себе си, а другите жертват себе си заради хората.



По-големи тъпотии не бях чел. Тук нивото продължава да пада стремглаво. Един иска смърт на собственик, друг му се привидели Кирчо, Кокорчо и еугЛена почтени. Баси драмата.

Реалното не е лошо момче, но живее в свой собствен свят, в който кирцата е преродения Левски, а кокорката е Ботев…..


Пак си се припознал. Има футболни припоци, а ти си от политическите припоци. Покажи къде съм казал нещо подобно или дори намекнал. :)

Ти си нереален на тази тема - ми в цитираният по-горе твой пост пишеш как кирцата или кокорка, все тая, някой пупудейбъ педал, се бил жертвал за народа. Е, това ако не е тип Левски, не знам кое е!
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

realno
Мнения: 6538
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 12 май 2024 19:29

Манолов, не се излагай. Като кон с капаци си. Не е нужно някой да се жертва за другите за да е Левски или Ботев. Толкова са ти промили мозъка, че когато някой жертва нещо от себе си заради другите започвате да го сравнявате с национални герои, а това трябва да е нещо нормално за всеки нормален човек, за всеки един от нас. А когато за първи път подобни хора искат да управляват ви се струва, че са измамници, защото са различни от вашите схемаджии и мошеници. От мислене като вашето още много безвремие ни чака и загубени години за нас и поколението след нас.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32987
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 12 май 2024 20:22

Това е било във времената, когато сме били ''обединени''. :oops: :oops:

Изображение

ikar
Мнения: 1299
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот ikar » 12 май 2024 20:35

С оглед на всичко случващо се през последните няколко години, най добре е да дойде чужд инвеститор и всички минали, сегашни и бъдещи легенди се държат далеч от клуба.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23246
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 12 май 2024 20:36

ikar написа:С оглед на всичко случващо се през последните няколко години, най добре е да дойде чужд инвеститор и всички минали, сегашни и бъдещи легенди се държат далеч от клуба.

Брата на Младежа дали ще позволи?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12433
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 12 май 2024 23:32

1914.1902 написа:Това е било във времената, когато сме били ''обединени''. :oops: :oops:

Изображение

Я, сектор Б е пълен. Следвайки логиката, че се разпродава последен (впрочем това е вярно), може ли да видим и снимки от останалите сектори?
Хубави времена бяха, може би едни от най-хубавите в последните няколко десетилетия, що касае обединението на целокупната левскарска общност в момент на ръба на пропастта.
Снимки от другите сектори, за сравнение със сегашната тъга, моля!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: groti, vlong и 41 госта