Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32957
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 11 май 2024 12:06

Защитник №1 в България за 2023 г. – Хосе Кордоба, е все по-близо до изходящ трансфер от Левски. Панамският бранител е силно желан от няколко клуба, като най-настоятелен сред тях е шотландският гранд Глазгоу Рейнджърс.

Шотландското издание „RangersReview“ твърди, че Кордоба дори е посетил мач на тима, като е бил на трибуните на „Айброкс“ на 5 май, когато Рейнджърс победи Килмарнък с 4:1 в мач от шотландската Висша лига.

Очаква се Левски да получи между 2 и 3 милиона паунда за услугите на Кордоба, според изданието „Thescottishsun.co.uk“.

Интерес към футболиста има още от Бешикташ, от клубове от Лига 1, от Белгия и от английски тим от Чемпиъншип, но към момента най-близо до подписа му изглежда 55-кратният шампион на Шотландия.

През този сезон Кордоба има 32 мача за „сините“ във всички турнири, в които се е отчел с 1 асистенция.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4307
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 11 май 2024 12:24

Ако всеки отбор , който "следи" Кордоба прати по един представител в неделя :lol: :lol: в сектор А няма да останат места

vlong
Мнения: 4694
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 11 май 2024 13:03

TristaNNN написа:Ей го и БГЛ в цялата му ракиена прелест и шимпазиодна първичност.
Има ли кИбапи и ракия на масата? Има!
Значи всичко е точно.
Който се възмущава и осъжда лайнарщините в България, да бяга в гората и - "Хó‎ди пеша, бе!"
”Вие сте прости и аз съм прост, затова се разбираме”


Ултра турбо дийпблу възмущение и отрицание ,пък накрая :Ама ,ако може само козирката да ни построят и да ни оставят намира!??
Е,за козирката ще откраднат по-малко ,ама може да се прежали.По логиката на революционера се краде навсякъде и от всичко,което определено е така.Държавата,чрез общината дава едни 100 млн.за стадион,ако не ги вземе никой ще ги даде на някой друг играч и пак ще ги откраднат.Пък бай Тристан ще си развява девизите и призивите и няма да има стадион,може би само честна козирка.
Щом има пари за крадене ,те ще се откраднат,схеми колкото искаш.
Като се съберем в селската кръчма на шльокавица и трюфели и с бай Тристю Трътката винаги заформяме вечния спор -Ако ти вкарат само главичката това цяло абане ли е?Бай Тристю твърди ,че не е,ама той има една история около прякора му и е пряко заинтересован.
Не на кражбите!
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12421
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 11 май 2024 17:49

Редуцираните от пукница мозъчни клетчици на Мунчо явно не могат да схванат, че по-големият проблем не е толкова в кражбАта на милионите, а в лай*ото, което герберасто-депесарите традиционно изакват след и по време на далаверите. Пак се питам, не видяхме ли "прелестите" на Лаута? Знам, че такива индивиди не сте никак начетени, ама чак пък толкова ли?
И разбира се, че след като герберастките мекерета се осраха със сектор А (За сметка на Левски, Мунчо!), е редно да си избършат **за поне с една козирка. Поне да иде зян секторът (Герберастка далавера за сметка на Левски, Мунчо!), ако вече не е безвъзвратно късно.
Иначе сте ми ясни с тоя светоглед - щом другите крадат, няма проблем и ние да крадем. Утре ще сте първите, де ще кажат - няма никаъв проблем в тирето, те нали и другите слагат. Такива сте срам и позор за Левски и левскарството!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4694
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 11 май 2024 18:03

Това ,че някой евентуално щял да краде е хипотеза.Тоеа ,че някъде така било станало не означава ,че и при нас ще стане.И ние нищо не сме откраднали.
Какво ти е мнението за взетото от държавата игрище на Левски?
Ако ни е длъжник държавата не трябва ли да си избърше г*за с един нов стадион?
За който пак ще плащаме наем.
САМО ЛЕВСКИ!

vlong
Мнения: 4694
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 11 май 2024 20:44

Цонко това ли му беше мечтата,да седи на пейката?
За някой евро повече
САМО ЛЕВСКИ!

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 11 май 2024 20:56

Гледам Лц и Тирето, два омразни и противни отбора, и си мисля, че ловчанлии поне имаха мъжеството да се сбият с кренвиршите, а нашите нямаха топки дори да им скочат.
От последните 5 мача единствено второто полувреме срещу тирето показаха някакъв живец, иначе умряла работа. Да видим утре срещу Морето дали ще гледаме как се бият живи със умрели :))

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 11 май 2024 20:56

Реален резултат на Лудогорец-Тирето 6:0 до 50 минута. Вие чакайте на Бат Кольо.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23245
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 11 май 2024 20:57

vvessel написа:Гледам Лц и Тирето, два омразни и противни отбора, и си мисля, че ловчанлии поне имаха мъжеството да се сбият с кренвиршите, а нашите нямаха топки дори да им скочат.
От последните 5 мача единствено второто полувреме срещу тирето показаха някакъв живец, иначе умряла работа. Да видим утре срещу Морето дали ще гледаме как се бият живи със умрели :))

Това не е мъжество, а селяндурщина.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

vlong
Мнения: 4694
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 11 май 2024 21:08

vvessel написа:Гледам Лц и Тирето, два омразни и противни отбора, и си мисля, че ловчанлии поне имаха мъжеството да се сбият с кренвиршите, а нашите нямаха топки дори да им скочат.
От последните 5 мача единствено второто полувреме срещу тирето показаха някакъв живец, иначе умряла работа. Да видим утре срещу Морето дали ще гледаме как се бият живи със умрели :))

Какви ги дрънкаш,първо полувреме по статистика бяхме равни.
Единствената разлика е вратаря,Бузато пак ги извади от ада
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта