Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4375
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 10 май 2024 19:58

metodito написа:Щях да напиша Кокала, но е преди повече от десет години. Аз мисля, че не е вярно. Испанците не дойдоха ли по време на Пепе Мурсия? Кой е гледал испанци от второто и трето ниво на Испания. А се оказаха страхотни попадения. Стоев също мисля, че привлече свои трансфери. Ма той Мурсия беше преди десет години.
Погледнато по-общо, да. Стоилов е единственият, на когото му беше позволено да прави такива радикални промени. Не знам сегашните трансфери дело на Костов ли са, но той и преди е показвал, че разчита на вече научени футболисти. Лично аз Лима, Куршума и Фадига ги пиша на негова сметка. Той далеч преди Анди да откаже официално да преподпише си го беше нарочил.

Стоилов правеше селекция щото нямаше футболисти и ги събираше от тук от там. Имаше няколко несретници които трябваше да се разкарат, като изключим Цоневи разбира се, но реално при другите треньори е имало що годе окомплектован състав и те са правили някои промени. Кой как е участвал не е ясно, само си спомням за Роси, че той искаше конкретен тип играч и каквото му доведат - това е. Лошото е, че нямаме скаутско звено, което да върши тая работа, та се разчита на клипчета и агенти. Според мен всеки треньор трябва да има думата за даден футболист защото, ако е добър треньор, той трябва да има визия за отбора и да знае какво точно търси. Ако клуба има претенции за развитие в дългосрочна перспектива, трябва да се довери на неговия избор и да му даде поне година картбланш да си развие идеите. Така е редно по принцип, но в България това е почти невъзможно, защото се търсят резултати веднага. А който постига веднага резултати обикновено в дългосрочен план се дъни.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12421
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 10 май 2024 21:37

Dust написа:Стадионите на Левски и ЦСКА-София ще бъдат финансирани от държавата по схемата с Ботев и Локо. Аз съм ЗА. За това е и това голямо тупкане на топката при ЦСКА-София с това разрешение за строеж.

Ти може и да си против, но това не е важно.
Важното е какво смятат повечето левскари, а то е, че държавата не ни е длъжна с нищо, хеле пък да ни строи стадиони!
Да не говорим, че въпросната държава няма да строи абсолютно нищо, а просто ще засили едни милиони към герберастки и депесарски фирми и ще настана една невиждана кражба!
Малко ли ви е примера със стадиона в Лаута, на който вече му се пукат плочите и мазилките, а парапетите и перилата ръждясаха, нищо че нямат и една година експлоатация.
Да видим "Христо Ботев" колко ще изкара...
Предпочитам "Георги Аспарухов" в този си вид, отколкото да го думнат и да го строят цяла вечност с нови и нови повишения на цената, политически финтове покрай избори и всякакви други герберастко-депесарски мръсни и гнусни лайнарщини. И накрая да изсерат едно голямо лайн*, като всичко останало, де "построиха" тия коп*елета мръсни.
Да ви построят стадион в Градешница и му се радвайте колкото искате, да сте живи и здрави! Но да не пипат нищо на Герена тия боклуци, да се отчетат най-много с една козирка на А и да не припарват никога!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4694
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 10 май 2024 22:12

Ами не използвай пътищата щото се е крало от тях,не използвай институциите щото те са най-големите паразити ,не използвай комунални услуги ,страшни кражби,откажи се от пенсията,от здравните осигуровки детски градини,училища.
Отиваш в планината ,пасеш козите и правиш Козия рог 3
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12421
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 10 май 2024 23:17

Ей го и БГЛ в цялата му ракиена прелест и шимпазиодна първичност.
Има ли кИбапи и ракия на масата? Има!
Значи всичко е точно.
Който се възмущава и осъжда лайнарщините в България, да бяга в гората и - "Хó‎ди пеша, бе!"
”Вие сте прости и аз съм прост, затова се разбираме”
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2188
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 10 май 2024 23:19

1914.1902 написа:Общинският съветник Симеон Ставрев съобщи, че Столичният общински съвет е направил първа стъпка за отпушване на процеса по модернизацията на стадион “Георги Аспарухов“.

Иначе казано – Столична община е решила, че иска да придобие стадиона и прилежащите му терени, като дали това ще се случи, завити от държавата.

Ако държавата приеме и собствеността отиде в общината, тогава тя ще може да си партнира с Левски в процеса по изграждане на модерен стадион за отбора.

Ето какво написа Ставрев по въпроса със стадиона на „сините“:

„Столичен общински съвет направи първа стъпка за отпушване на процеса по модернизацията на стадион “Георги Аспарухов“ - взе решение, че иска да придобие стадиона и прилежащите терени. На ход е държавата. Ако Министерски съвет не иска да прехвърли „Герена“ на Столична община, то е редно да каже как държавата си представя „Левски“ да получи нов стадион. В интервю за Капитал Наско Сираков изрази готовност клубът да намери инвеститор за строителство на стадиона при възмездно право на строеж и ползване. Така градът ще запази земята и самото съоръжение като собственост и няма да се случи схема като Пловдивския панаир, а общината ще има възможността да предложи на софиянци модерно съоръжение“.




И какво излиза,че ще направим свръх модеран стадион преди кенефа на припоците.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32957
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 10 май 2024 23:49

1914.1902 написа:
W84me написа:
Kotooshu написа:Това момче в тубата закри бибочето 8-)

Къде може да се види?


https://www.youtube.com/watch?v=mNYDx0EJfiA


https://www.youtube.com/watch?v=6r0xqsF4AFQ - Сега нахрани и Борис.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22842
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот NOMER14 » 11 май 2024 00:08

Нормално е журналята мисирки да пишат, че Генчев ще идва в Левски.
Кого друг могат да "спрягат" за Левски? Томаш ли, Любо ли, Стамен ли? Чичо Гошо и Илиан са заети.

icemanbg33
Мнения: 1596
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 11 май 2024 02:07

Генчев ще излезе голям тактик.

Знае как да говори за да си заслужи треньорското място и направо си се моли за него във всяко интервю. Давайте му го вече и да видим.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21487
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 11 май 2024 03:00

1914.1902 написа:
1914.1902 написа:
W84me написа:
Kotooshu написа:Това момче в тубата закри бибочето 8-)

Къде може да се види?


https://www.youtube.com/watch?v=mNYDx0EJfiA


https://www.youtube.com/watch?v=6r0xqsF4AFQ - Сега нахрани и Борис.

Аз така, като гледам се опита да нахрани и Мъри, но вместо да му избоде очите, му изписа веждите, нареждайки го до Витлачил и Вуцов. Борето, когато... Всъщност няма смисъл да се коментира. Но пичът съм го гледал и мога да похваля уменията му за видеоредакция и доста развита футболна култура. Но притежава характерното за един младеж виждане само в черно и бяло. И песента му за Бари беше готина. Но по-добре да не коментира такива като Борето.

Serafim
Мнения: 5248
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 11 май 2024 08:09

За селекцията Костов имаше едно интервю, в което каза, че нещата не се правят така.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 49 госта