Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12472
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 07 май 2024 19:05

W84me написа:
TristaNNN написа:Миналата година имахме готов и боеспособен отбор за ЕКТ, на който обаче Кольо вече еВа мамата за следващото издание. Що за сравнение?!

Я изброй какво точно е ЕВАЛ, отбора беше разпродаден + липсата на капитанчето. Отделно готовия отбор падна от ХАРПУН доста готови сме били явно.

Например ева мамата на защитата, или това не е толкова важно, а? :lol:
И преди да изкарате Жеремито Кайл Уокър, ще напомня мача на Галчев срещу ПАОК. Значи, с правилна подготовка, с правилна мотивация, които обаче да идват от можещ треньор, момчето може, нали?
Ще махнем и Цонко, разбира се, но дори и без него Ван Дайк и Хосето се справяха доста добре преди + Димитров.
А понеже сте любители на статистиката, особено що касае поредни мачове без победа, ще сметнете ли, моля, колко голове допускаше Гордия Левски тогава, особено в т.нар. дербита, и колко допуска при най-интелигентния тактически професор на Републиката? Колко ситуации създаваха противниците пред нашата врата, колко удара имаха по посока и в синята врата тогава и колко сега?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Serafim
Мнения: 5262
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 07 май 2024 19:10

Testa_di_Legno написа:
W84me написа:
drvasko98 написа:Аз ги помня грешките на Иванков, част от тях, във важни мачове. Срещу Ювентус (бяха с човек по-малко), срещу Слован и в двата мача и Любляна. В националния Дарио Сърна му вкара фаул от тъча, а Снайдер от над 30 метра. Тия се сещам веднага.

В Шумен от центъра :mrgreen:

С чорбалан на "Армия"-та през 2002 г. - Иванков изтърва топката в краката на Мукаси за 0:1, после продължи с "геройствата" и ни биха с 0:3, а той в последна сметка напусна терена оплют и разплакан. Реваншът му дойде няколко месеца по-късно - пак на същия стадион, - когато пък извади половин дузина чисти положения, а ние взехме победата в 95-ата минута при едно от общо трите ни минавания на центъра и гол на 160-сантиметровия Мануел Мендоса с... глава. Изображение

За честта на Митко ми се ще да спомена още един изключително силен мач, с който съм го запомнил: срещу "Славия" (Прага) в София през есента на 2003 г. Обаче като цяло Петков, който му беше резерва дълго време, винаги ми се е струвал по-добър вратар в чисто техническо отношение.


Тоя мач, дето Мендоса вкара го помня, беше голямо кюскане и борене. От дистанцията на времето някои може да помнят такива мачове много романтично, обаче Левски игра страшно ботушарски. През цялото време Иванков бомбеше топката напред, където имаше само по един син в полето на ЦСКА. Така и стана гола след избита топка от защитата, после върната напред, опит за прехвърляне на вратаря и "ръстовия" Мендоса вкара с глава.

Потребителски аватар
Kris_men2000
Мнения: 2197
Регистриран на: 24 мар 2008 17:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kris_men2000 » 07 май 2024 19:13

Костов си отива. Сега кой ще плюят марковите? Дайте пре дложение.
Левски е като заспал вулкан.Стои си там горе на върха величествен,кротък и заспал.Но изригне ли всички горещо се молят на Господ да ги пощади. БОГ ПРОЩАВА НО ЛЕВСКИ НЕ.

Serafim
Мнения: 5262
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 07 май 2024 19:16

А за Костов - явно това му е тавана - няколко силни месеца, с нелоша игра, но не мисля, че може да ръководи отбор, той не е мениджър, а просто треньор. Не е и психолог сигурно. Но това са само спекулации. Дойде, направи каквото можа според възможностите си и ситуацията. Не бе идеална средата, играчите и тн., но и той не постигна много. Успех му желая.

Serafim
Мнения: 5262
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Serafim » 07 май 2024 19:16

Дано следващия треньор не е някой сърбин или черногорец. Направо ще спра да гледам мачове на Левски.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12472
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 07 май 2024 19:34

Mного мило ми става, когато се коментират момчета като Иванков, но те трябва най-вече да служат за пример на сегашните татуирани момченца с бръснати краченца. А за да служат за пример, трябва да са в клуба, или поне много близо до клуба.
Макар че в годините, когато прохождаше и все още караше Вартбург комби, Иванков започна малко да се големее (тогавашния треньор на вратарите Георги Тиханов бе близък на семейството ми и след няколко ракии е разправял това-онова), овреме беше приземен от старите кучета в отбора и треньорите.
А защо е толкова голям в моите очи? Защото, когато ритахме за здраве в долната шестица, или осмица да беше, не помня, и когато на Герена бяхме едно ядро от 400-500 мазохиста на всеки безсмислен мач срещу Дупница, Хасково и други разни пълнежи, Митко не пропускаше домакинство (във В, откъм Б) в компанията на Мариян Христов, понякога и близнаците Цоневи покрай тях. Докато всичките професори "оправяха" отбора по вестници и предавания, Иванков бе на стадиона. Никой друг! Нито легенди, нито експерти, нито никой! Лепкав дъжд, мазна мъгла, вятър-сополообразувател - все там, с шубучката с качулка и шапка.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

На линия
Киро Пора
Мнения: 349
Регистриран на: 10 окт 2013 18:59
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Киро Пора » 07 май 2024 19:35

В нашето финансово състояние си е направо задължително да се класираме за Европа - миналата година изкарахме около 5 милиона лева, само от награден фонд, ТВ права и билети.

Да не говорим, за емоцията покрай тези мачове, продажби на мърч, плюс че ЕКТ са чудесна платформа за продажба на футболисти при добро представяне. Да не говорим за клубния коефициент, който трябва да се трупа методично, за можем да имаме по-добри шансове, някой ден и за участие в групова фаза.

Неприятно впечатление прави, че някои легенди почнаха с глупостите, как нямало смисъл да ходим в Европа, щото сме нямали място там и прочее тъпотии. Напротив, трябва да драпаме със зъби и нокти за 4-тото място и да се надяваме, то да дава право на бараж.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12472
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 07 май 2024 19:47

Обаче ако не друго, тая пролет оставащите мачове от еВем ти и лигата, барабар с финала за купичката, ще са най-гледаните от мноооого години насам. Всеки, освен Разград и Крумовград (ама всъщност и те са кренвирши) има за какво да играе към този момент и на практика нищо не е решено. Катърите и припоците ще стискат палци за второто място и ще вдигат кръвно на финала, ние и майните ще се сборим за баража. Абе, добре е, няма да е скучно. Тая година кукловодите го изпипаха доста майсторски дотук. :)
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

vlong
Мнения: 4761
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 07 май 2024 19:54

Ами щом за състоянието на отбора е виновен Костов,като се махне има предпоставки отборът да се вдигне ,особено ,ако уцелим добър треньор,така че Европа е задължителна.Слаби ,силни ,там трябва да сме.
Кой си мисли ,че морето ще направят нещо там,ама самото им участие е гордост за тях.
Клубни нихилисти плюят наляво и надясно,само тяхната негативна преценка трябва да бъде истина.
Да,ама Не!
САМО ЛЕВСКИ!

Вълчан
Мнения: 4308
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 07 май 2024 20:50

TristaNNN ...... 2 загуби ,един равен и с една победа ще се случат ли предсказанията ти за Европа определен от кукловодите.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], ikar, Киро Пора и 18 госта