Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Вълчан » 03 май 2024 20:46

Няма лошо свободен футболист да иска пари на ръка. Те и затова не искат да преподписват. Изтърват сухото. Лошото е ,че иска и много голяма заплата освен парите на ръка , че и къс договор. Аи сиктир. Да ходи във 2ра дивизия някъде.А нашето вратарче просто няма кои да го чака. 2 години го пазеха и мълчаха за левашките му изпълнения. Колко точки загуби отбора заради него. Да го продават и това е. Какво развитие направи той за тези години.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9354
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 03 май 2024 20:46

Доста вратари направихме последните години с нашата игра.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12407
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 03 май 2024 22:38

Онзи ден мръднах до магазинО, понеже след думите на ЛъжоритарО (за тиретата и препинателните знаци там) се бях зарекъл все пак да оставя някой лев и да попременя дечорО. Пък и дълги години мрънках, че деЦката линия стоки е але-мале в сравнение с магазините на големите западни отбори, а синята публика е жадна за такива артикули, и би било лицемерно като погледна образа в огледалото да продължа да мрънкам, или пък още по-лицемерно да не закупя туй онуй от конфекцията.
Ами, браво на хората в магазинО!
Има тенисчици с баща и дъщеря за ръка и надпис "От поколение на поколение". Има с баща и син. Има бебешки бодита с Л-то, с къс ръкав, с дълъг, с лъвчета и т. н. свежи деЦки картинки и умилителни за мен послания.
Отново казвам Браво!
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 03 май 2024 23:10

Борис Касабов тотално изплискал легена, трудно му търпя дитирамбите. Що Попов не бил в Левски, ами щото е нещастник, затова.
Последна промяна от W84me на 03 май 2024 23:20, променено общо 1 път.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 03 май 2024 23:11

Тоя Хоркаш, голям вратар ама никой не го взема. Само аз ли не го харесвам чак толкова?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3435
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 03 май 2024 23:14

metodito написа:Човек, едно е критика, друго е гнъсене. Да си загубил три мача с един гол разлика и трите гола, с които си загубил да са на вратаря, ок. Но не е такъв случая. Когато не си отправил удар към вратата на противника и да виниш вратаря си... Наистина ли? В налагането на малкия има смисъл и той е бъдещето на клуба. "Левски" се идентифицира с вратарите си, "Левски" се идентифицира с деветката си. По-назад olimpi спомена Иванков. Е, не си ли спомняш Митко и излизанията му. Той и с далечните не се справяше.
Хубаво, че спомена Донарума, понеже и двата клуба са ми на сърцето. Помня, когато започнаха да налагат Донарума. На възрастта на Андреев. Помня и рефлекса и грешките му. Ами, той по всякакви класации го изкарват най-най, но не е такъв. Помня

Роси, помня и Дида. Не мога да го наредя до тях. Донарума правеше същите кьопави грешки и на 18 и сега. Просто си имаше силни и слаби страни. Аз помня как е вдигал Милан след негови спасявания. И той беше чистокръвен миланиста преди мениджъра да му замъти главата. Милан след Донарума нямат вратар. И лидера в негово лице изчезна. А той беше същото бледо неуверено дете като Пацо.
Трето. Вратарят не играе сам. Вратарят и двамата защитници пред него са едно звено. И е неписан закон! Не рутираш и менкаш това звено. А този... не знам колко пъти ги менка. Ти наистина ли не виждаш неувереността и спада в качеството на играта на Кордоба и Цунами? И те ли са слаби и да ги хвърляме?

Добре де. Аз отново си пуснах интерюто на Костов и не мога да разбера какво толкова подскачаш? Реално Костов каза : Пламен Андреев е време вече да възмъжее. Голям мъж е и трябва да пази по мъжки. Трябва да поеме отговорностите стига сме го оправдавали. Ние изживяхме всички негови грешки. После това за статистиката и слабото представяне на вратарите като вратарски грешки. Кое е лъжа? Кое е "гнъсенето"? Едно и също интервю ли сме слушали? За Пламен е хубаво да чуе тия критики и да се стегне. И да... Стига сме го оправдавали. Или да възмъжава и да показва топки, или ще му мине кариерата в някакви отборчета от Молдова и Армения. Няма нужда да му се реже главата, но е време да си поеме отговорността.
Друг е въпросът колко Костов поема отговорностите и че изключително слабото представяне на вратарите е и вина на треньорския щаб.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

icemanbg33
Мнения: 1592
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 03 май 2024 23:15

W84me написа:Тоя Хоркаш, голям вратар ама никой не го взема. Само аз ли не го харесвам чак толкова?


Малко е рисков, но е в пъти по-добър от Пацо тигъра.

Потребителски аватар
groti
Мнения: 3435
Регистриран на: 30 апр 2009 13:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот groti » 03 май 2024 23:21

vvessel написа:За мен всички тия изказвания по отношение на вратарите са груба грешка. Това си е за вътрешна консумация и не трябва да се разправя по интервюта и пресконференции. Когато Ники Михайлов провали мача с Вердер и това не му беше първият провален мач, никой от клуба не го оплю публично. Той се покри, тати му уреди трансфер и всичко приключи.
А сега Костов хем е натакован да налага Андреев (по твоите думи) хем иска да се оправдае с него, вместо с този който му е наредил да го налага.
Ами като се е хванал да бърше задника на Сираков, да не се оплаква, че целият е в лайна. Никак не е мъжко, въпреки че ми изглеждаше мъж на място в началото. Сега и с това мазнене на ръководството съвсем ми падна в очите.
Що се отнася до вратарите, аз не разбирам много, но от това което видях , мисля че Андонов е по-добрият от двамата и не знам защо решиха да налагат Андреев. А Стоилов чак капитан го направи, което го отчитам като грешка. Не може едно 18 годишно момче без особени лидерски качества да е капитан. Май пренатегнаха пружината и може да се скъса скоро. Дано го продадат някъде това лято и да се развие правилно, че тук нищо хубаво не го очаква.


Аз и на теб ще кажа. Не мисля, че Костов толкова нахока Пацо. Нищо страшно не каза. За мен Пацо може само позитиви да извлече. Или да излезе и да докаже, че Костов не е прав да го критикува или да мишува и да потвърди мнението на всички критици. На Пламен му трябва спортна злоба и без нея ще се провали. Костов му хвърли топката в полето. Пак ще кажа според мен за добро.
Оттам нататък съм съгласен с нещата които казваш. Смешно е да се оправдава с играчите за слабата им форма, след като те носят пряка отговорност за нея. Той каза, че поема отговорност, но реално доста лековато спомена мача с Лудогорец и може би каква грешка бил направил. За друго не чух да пое отговорност.
Светата троица на предателите - Сираков, Стоилов, Ивков

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот W84me » 03 май 2024 23:23

groti написа:
metodito написа:Човек, едно е критика, друго е гнъсене. Да си загубил три мача с един гол разлика и трите гола, с които си загубил да са на вратаря, ок. Но не е такъв случая. Когато не си отправил удар към вратата на противника и да виниш вратаря си... Наистина ли? В налагането на малкия има смисъл и той е бъдещето на клуба. "Левски" се идентифицира с вратарите си, "Левски" се идентифицира с деветката си. По-назад olimpi спомена Иванков. Е, не си ли спомняш Митко и излизанията му. Той и с далечните не се справяше.
Хубаво, че спомена Донарума, понеже и двата клуба са ми на сърцето. Помня, когато започнаха да налагат Донарума. На възрастта на Андреев. Помня и рефлекса и грешките му. Ами, той по всякакви класации го изкарват най-най, но не е такъв. Помня

Роси, помня и Дида. Не мога да го наредя до тях. Донарума правеше същите кьопави грешки и на 18 и сега. Просто си имаше силни и слаби страни. Аз помня как е вдигал Милан след негови спасявания. И той беше чистокръвен миланиста преди мениджъра да му замъти главата. Милан след Донарума нямат вратар. И лидера в негово лице изчезна. А той беше същото бледо неуверено дете като Пацо.
Трето. Вратарят не играе сам. Вратарят и двамата защитници пред него са едно звено. И е неписан закон! Не рутираш и менкаш това звено. А този... не знам колко пъти ги менка. Ти наистина ли не виждаш неувереността и спада в качеството на играта на Кордоба и Цунами? И те ли са слаби и да ги хвърляме?

Добре де. Аз отново си пуснах интерюто на Костов и не мога да разбера какво толкова подскачаш? Реално Костов каза : Пламен Андреев е време вече да възмъжее. Голям мъж е и трябва да пази по мъжки. Трябва да поеме отговорностите стига сме го оправдавали. Ние изживяхме всички негови грешки. После това за статистиката и слабото представяне на вратарите като вратарски грешки. Кое е лъжа? Кое е "гнъсенето"? Едно и също интервю ли сме слушали? За Пламен е хубаво да чуе тия критики и да се стегне. И да... Стига сме го оправдавали. Или да възмъжава и да показва топки, или ще му мине кариерата в някакви отборчета от Молдова и Армения. Няма нужда да му се реже главата, но е време да си поеме отговорността.
Друг е въпросът колко Костов поема отговорностите и че изключително слабото представяне на вратарите е и вина на треньорския щаб.

Казал бил, че получените голове от Андреев били от вратарски грешки, сякаш не го знаем всички :D
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21456
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 04 май 2024 01:17

groti написа:
metodito написа:Човек, едно е критика, друго е гнъсене. Да си загубил три мача с един гол разлика и трите гола, с които си загубил да са на вратаря, ок. Но не е такъв случая. Когато не си отправил удар към вратата на противника и да виниш вратаря си... Наистина ли? В налагането на малкия има смисъл и той е бъдещето на клуба. "Левски" се идентифицира с вратарите си, "Левски" се идентифицира с деветката си. По-назад olimpi спомена Иванков. Е, не си ли спомняш Митко и излизанията му. Той и с далечните не се справяше.
Хубаво, че спомена Донарума, понеже и двата клуба са ми на сърцето. Помня, когато започнаха да налагат Донарума. На възрастта на Андреев. Помня и рефлекса и грешките му. Ами, той по всякакви класации го изкарват най-най, но не е такъв. Помня

Роси, помня и Дида. Не мога да го наредя до тях. Донарума правеше същите кьопави грешки и на 18 и сега. Просто си имаше силни и слаби страни. Аз помня как е вдигал Милан след негови спасявания. И той беше чистокръвен миланиста преди мениджъра да му замъти главата. Милан след Донарума нямат вратар. И лидера в негово лице изчезна. А той беше същото бледо неуверено дете като Пацо.
Трето. Вратарят не играе сам. Вратарят и двамата защитници пред него са едно звено. И е неписан закон! Не рутираш и менкаш това звено. А този... не знам колко пъти ги менка. Ти наистина ли не виждаш неувереността и спада в качеството на играта на Кордоба и Цунами? И те ли са слаби и да ги хвърляме?

Добре де. Аз отново си пуснах интерюто на Костов и не мога да разбера какво толкова подскачаш? Реално Костов каза : Пламен Андреев е време вече да възмъжее. Голям мъж е и трябва да пази по мъжки. Трябва да поеме отговорностите стига сме го оправдавали. Ние изживяхме всички негови грешки. После това за статистиката и слабото представяне на вратарите като вратарски грешки. Кое е лъжа? Кое е "гнъсенето"? Едно и също интервю ли сме слушали? За Пламен е хубаво да чуе тия критики и да се стегне. И да... Стига сме го оправдавали. Или да възмъжава и да показва топки, или ще му мине кариерата в някакви отборчета от Молдова и Армения. Няма нужда да му се реже главата, но е време да си поеме отговорността.
Друг е въпросът колко Костов поема отговорностите и че изключително слабото представяне на вратарите е и вина на треньорския щаб.

Добре де, groti, да те питам: Какъв процент от головете във вратата на "Левски" са от тактически и техническа грешки на тези пред него? Още преди плейофите иначе сигурно поне два пъти писах: трябва да се вземе десен бек и вратар.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта