Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vlong
Мнения: 4679
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 02 май 2024 19:46

groti написа:Много хора хулят Костов За казаното за Пацо вчера. Младото момче, детето.. Ми, пичове.. Не е дете. Само в бълхария ги чакаме до 25 преди да спрат да са млади надежди. За вратар е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно да има силен характер и манталитет. Ако не може да носи На критика няма да стане вратар. Ми Петков? Години наред беше урсула. Години наред го псувахме и хулихме, но има характер и за мен е сред най-добрите бг вратари в последните 15 години. Ами Мартинес? Дето го хвърляха от отбор в отбор.. Сигурно е сред най-мразените, хулените и псуваните вратари в момента. Пука ли му? Не.. И за това е добър вратар. Чилаверт? Мога да продължавам. Сега е моментът Пацо да покаже дали ще си остане Пацо или ще покаже топки и ще използва критиките в негова полза.

+1
И аз това исках да пиша,вратарят трябва да е нагъл ,безпардонен,перде,трябва да използва и огромния плюс,че е с предимство в наказателното,трябва да направи така ,че нападателите да ги е страх да влизат в обсега му,мутрата му трябва да е свирепа ,да вика ,крещи,това има го олям психологически ефект ,за секунда да се стреснат и ето той печели.
И да на 18 г. вече трябва да се възмъжава,ако си в къщи при мама може да се лигавиш,но щом искаш да си добър вратар,мамино синче трябва да го забравиш.
САМО ЛЕВСКИ!

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот THE G.A.M.E » 02 май 2024 19:55

groti написа:Много хора хулят Костов За казаното за Пацо вчера. Младото момче, детето.. Ми, пичове.. Не е дете. Само в България ги чакаме до 25 преди да спрат да са млади надежди. За вратар е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО важно да има силен характер и манталитет.
Мда... нЕкои хора тук са си лицемери.
Само виж в политическите теми как плюят младите... Били "джендър поколение", "трябвало да се върне казармата", че да видят отношение / демек - гавра / ... Нямат връзка с реалноста !
В съвременният свят няма кой да те чака ! Особено па във феномена в последните 2 века - Футболчето.
Не само вратарите... Всеки с психика на 12 годишен травестит, трябва да е АУТ от отбора !!
Искаме ли да правим нещо ГОЛЯМО, или ??
КолЮ може и да е романтик в спортно-техническата част, но в психическата, явно си е д'Рът комунист !
И тука върли комунета го плюят... Наистина се забавлявам... С нЕкои образи. :)

П.С.

Явно малцина помнят какво каза Стоилов след фиаското с Беверен ...
Перифразирам, нещо от сорта - "Резултатите не са важни, играем ли правилно, те рано или късно ще дойдат" !
Мда ...
Когато Бай КолЮ го казва, но с различни думи, стана лош ... :)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

vlong
Мнения: 4679
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 02 май 2024 20:19

Спомням си на 18 в казармата.Шок ужас,месец си като надрусан,не осъзнаваш какво ти се е случило,и след още два месеца започваш да даваш наряд ,занятия ,стрелби,гонки,чанч,психически стрес отвсякъде.Е ,оцеляхме и някакви хора станахме,на Ошаф ипопара от сухари със зрънца сирене,боб с лук и т.н.
А сегашните да ги пазим ,да ги чакаме.
Две години Андреев го чакаме,кога ще дава наряд,а марш на скок?
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4293
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 02 май 2024 20:22

THE G.A.M.E написа:[
П.С.

Явно малцина помнят какво каза Стоилов след фиаското с Беверен ...
Перифразирам, нещо от сорта - "Резултатите не са важни, играем ли правилно, те рано или късно ще дойдат" !
Мда ...
Когато Бай КолЮ го казва, но с различни думи, стана лош ... :)

Демек , Левска ахаа и ще тръгне да блести :lol:
Стига , стига :lol: :lol:

tmanolov
Мнения: 4150
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот tmanolov » 02 май 2024 20:24

И като се замисля колко от хората тук ми скачаха, като казах, че кашкавалчето е неможач. Дали някой ще се извини?
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

vlong
Мнения: 4679
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 02 май 2024 20:29

:) Извинявай,Манолов!
САМО ЛЕВСКИ!

kostko
Мнения: 123
Регистриран на: 03 авг 2019 20:09
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот kostko » 02 май 2024 21:10

tmanolov написа:И като се замисля колко от хората тук ми скачаха, като казах, че кашкавалчето е неможач. Дали някой ще се извини?

НЕ ИЗВЕНЯВАЙ tmanolov, ако имаше малко памет ще се сетиш за Здравков и Попов. Единият стана ЛЕГЕНДА другия избяга, а физически беше по надарен, беше закопан от великата синя публика.
Относно собственика, няма начин да не е от ъндърграунда, не е важно кой ще е треньора след като разни с прякори му се бъркат в правенето на отбор.
Един за всички, всички за ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
terata
Мнения: 4550
Регистриран на: 25 май 2009 14:49
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот terata » 02 май 2024 21:28

THE G.A.M.E написа:Явно малцина помнят какво каза Стоилов след фиаското с Беверен ...
Перифразирам, нещо от сорта - "Резултатите не са важни, играем ли правилно, те рано или късно ще дойдат" !
Мда ...
Когато Бай КолЮ го казва, но с различни думи, стана лош ... :)


Само дето резултатите при Мъри рано или късно са налице, а при Кольо не! 60-годишен треньор с 1 единствена купа зад гърба си и където равенството с Айнтрахт му беше най-големия успех в Европа! Треньор, който в 90% от клубовете където е работил е било максимум за 1 сезон! Толкоз добър, че никой не иска да си го държи! Ама забравих, то и там Пацо Андреев му е пазил та го е провалял тоя гений. Или Йовов и Гаджев са го бойкотирали.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21457
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот metodito » 02 май 2024 21:30

Абе, безумни ли сте хора, какви сте??? Като ви чета все повече разбирам "феномена" Пеевски-Борисов. Във всяка държава има малоумници, но в малко от тях те са т.нар. "Каймак". У нас за последните 20 години някакви маргинали и хора с гранични състояния овладяха всичко. Че и като някакви хунвейбини повтаряте малоумщината за Андреев. Абе, демокрачичи големи, не ли бяхте различни от комсомолите? А? Па май сте същите. Спуснат ви нещо от централата и ръката над главата, прегъната в лакътя. Учудвам се, че не намесвате "международното положение", деца на Чан Кайши. Къде останаха нормалните представи за реалността въобще?

Ето, аз казвам, че съм Мъри-амбразурчик и в същото време две неща не му прощавам. Едното от тях е девятката. И как той вижда деветката на "Левски" като мултифункционален офанзивен футболист. Ми не, бе Мъри. Деветка в почти всички случаи е консуматор! Неговата роля е да "муши". Бахти. Другото е за Гонзо. Това, че не е харесвал Гонзо и е направил нужното да го разкара. А за мен Гонзо е икона. Ако беше дошъл след Стоилов НОРМАЛЕН треньор, ок. Но умишлено или не, не дойде. Нормален треньор щеше да си е тръгнал преди плейофите. Само един гьонсурат като този седи и се назландисва. Някакъв изкуфял пергиш смачква психиката на един 18-годишен. Бе, вие нормални ли сте, ве? 14--4! голова разлика. Алооооу!!!! Бахти малоумниците с червени връзки.
П.С. Освен, ако не сте платени, някои от вас. Все пак този сайт е на Шиши.

vlong
Мнения: 4679
Регистриран на: 08 фев 2020 14:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vlong » 02 май 2024 21:53

А Вуцов вратар като започна в Славия пак е бил на 18,ама направи фурор,беше като пантера,ама си е перде,няма лесно нараняема психика.
САМО ЛЕВСКИ!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта