Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 28 апр 2024 09:06

За всичко е виновен БГЛ :lol:
Колко удобно :mrgreen:
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9337
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 28 апр 2024 09:23

За четири години нищо от Сираков.
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32751
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 28 апр 2024 09:42

Докато аз говорех, че Сираков трябваше да си тръгне само два месеца, след като се появи в ПФК Левски, тъй като не се класирахме в ЕКТ, други споделяха по медиите това нещо:

Степан Хиндлиян: Сираков може да е гарант за разбиване на модела "бащица" в Левски


НКП също обявява подкрепа за Наско


https://sportal.bg/news-2020053018584662280

Изображение

Кога някой от НКП, Тръстчета, Пепита и т.н. ще се извини за тази колосална грешка, която са направили?

Във форума Сираков също имаше защитници по онова време, които си разпряваха колко е уникален, въпреки провала, с който започна:

2020 - без ЕКТ
2020/21 - 8 място с 41 точки от 96 възможни
2021/22 - за първите 5 кръга имахме 4 загуби
2022/23 - антирекорд в първенството и резила на резилите в ЕКТ
2023/24 - абсолютния тъпан на първата шестица

Мненията му даже няма смисъл да ги коментирам отново, защото отдавна съм го направил.

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4260
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 28 апр 2024 09:50

Мантрата със сребролюбивия рибар мисля отиде в небитието.
Крайно време е и тази с дезертиралия рибар и тя там.
Сираков и Палмите капсулираха Левски с махането на всеки , който има мнение и глас.
Има едни фактури , които пристигат в счетоводството на Левски и се осчетоводяват. Има и едни интервюта в които има устни уверения , че тези парите по тези фактури няма да се търсят.......трупа се един дълг за когото никой не пита и не говори.
Ганев , Стоилов , Ивков щяха да го направят , Йовов , Боримиров , Лъчо Палмата , Сираков - няма.
Нещо неясно ?

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 28 апр 2024 09:55

1914.1902 написа:Докато аз говорех, че Сираков трябваше да си тръгне само два месеца, след като се появи в ПФК Левски, тъй като не се класирахме в ЕКТ, други споделяха по медиите това нещо:

Степан Хиндлиян: Сираков може да е гарант за разбиване на модела "бащица" в Левски


НКП също обявява подкрепа за Наско


https://sportal.bg/news-2020053018584662280

Изображение

Кога някой от НКП, Тръстчета, Пепита и т.н. ще се извини за тази колосална грешка, която са направили?

Във форума Сираков също имаше защитници по онова време, които си разпряваха колко е уникален, въпреки провала, с който започна:

2020 - без ЕКТ
2020/21 - 8 място с 41 точки от 96 възможни
2021/22 - за първите 5 кръга имахме 4 загуби
2022/23 - антирекорд в първенството и резила на резилите в ЕКТ
2023/24 - абсолютния тъпан на първата шестица

Мненията му даже няма смисъл да ги коментирам отново, защото отдавна съм го направил.


Тогава се бяха разбрали за "меморандум 2.0"
Изображение
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12367
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот TristaNNN » 28 апр 2024 10:11

1914.1902 написа:.....
Кога някой от НКП, Тръстчета, Пепита и т.н. ще се извини за тази колосална грешка, която са направили?... .

След като Сираков получи полагаемия си шанс начело на Левски, това не е ли достатъчно, или държим непременно да има извинения?
"Сдружение "Левски на Левскарите" и "Националният клуб на привържениците на Левски" (НКП) свалят официално доверието си от мажоритарния акционер на "ПФК Левски" АД Наско Сираков, което му гласуваха като пазител на акциите на Клуба през 2020 г. Същевременно се обявява "Сезон на протеста - Сираков вън!", който ще продължи до неговото напускане на Клуба.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4409
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот Kotooshu » 28 апр 2024 10:24

LoveAndPeace написа:Мантрата със сребролюбивия рибар мисля отиде в небитието.
Крайно време е и тази с дезертиралия рибар и тя там.
Сираков и Палмите капсулираха Левски с махането на всеки , който има мнение и глас.
Има едни фактури , които пристигат в счетоводството на Левски и се осчетоводяват. Има и едни интервюта в които има устни уверения , че тези парите по тези фактури няма да се търсят.......трупа се един дълг за когото никой не пита и не говори.
Ганев , Стоилов , Ивков щяха да го направят , Йовов , Боримиров , Лъчо Палмата , Сираков - няма.
Нещо неясно ?


Единия не беше ли консултант по този договор?
Не разправяше ли, че с Мъри открили нередни нещо и се борили да ги премахнат , а преди това същия е консултант по този договор и би трябвало да знае какъв капан е заложен?
Дали е могло да се прекрати този договор с един подпис от наша страна, мълчание :?
Има и много други противоречия ....
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32751
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот 1914.1902 » 28 апр 2024 10:27

TristaNNN написа:
1914.1902 написа:.....
Кога някой от НКП, Тръстчета, Пепита и т.н. ще се извини за тази колосална грешка, която са направили?... .

След като Сираков получи полагаемия си шанс начело на Левски, това не е ли достатъчно, или държим непременно да има извинения?
"Сдружение "Левски на Левскарите" и "Националният клуб на привържениците на Левски" (НКП) свалят официално доверието си от мажоритарния акционер на "ПФК Левски" АД Наско Сираков, което му гласуваха като пазител на акциите на Клуба през 2020 г. Същевременно се обявява "Сезон на протеста - Сираков вън!", който ще продължи до неговото напускане на Клуба.


Естествено, че трябва да има извинения.

icemanbg33
Мнения: 1584
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот icemanbg33 » 28 апр 2024 10:31

Аве ч, кво значи БГЛ?

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4260
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 28 апр 2024 10:42

Kotooshu написа:
LoveAndPeace написа:Мантрата със сребролюбивия рибар мисля отиде в небитието.
Крайно време е и тази с дезертиралия рибар и тя там.
Сираков и Палмите капсулираха Левски с махането на всеки , който има мнение и глас.
Има едни фактури , които пристигат в счетоводството на Левски и се осчетоводяват. Има и едни интервюта в които има устни уверения , че тези парите по тези фактури няма да се търсят.......трупа се един дълг за когото никой не пита и не говори.
Ганев , Стоилов , Ивков щяха да го направят , Йовов , Боримиров , Лъчо Палмата , Сираков - няма.
Нещо неясно ?


Единия не беше ли консултант по този договор?
Не разправяше ли, че с Мъри открили нередни нещо и се борили да ги премахнат , а преди това същия е консултант по този договор и би трябвало да знае какъв капан е заложен?
Дали е могло да се прекрати този договор с един подпис от наша страна, мълчание :?
Има и много други противоречия ....

Знам , че е бил консултант по договори. Колко е бил консултант по този договор , щом в последствие разбира за десятъка от школа и дарения.......оставям на логиката ти да си отговориш.
Отделна тема е дали ти трябва консултант за договор спуснат ти от този , който те държи за топките , налива пари при жена ти и е взел на работа дъщеря ти.......не знам , не знам.
Има противоречия , но основната теза е , че всеки който не би си мълчал и би изнесъл информация от кухнята пред средностатистическия фен на Левски бе остранен миналия април.
Последна промяна от LoveAndPeace на 28 апр 2024 10:44, променено общо 1 път.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 64 госта