efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23166
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот W84me » 27 апр 2024 18:29

NOMER14 написа:
alexdb написа:Гледам първият гол на грухтящите. Ами Главорезът е в засада на 1000%, а тоя на крилото е в съмнителна позиция. Това си е чиста засада.

Едно време това си беше засада.
Наистина Вар защо не го гледа.

Къде засада?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

icemanbg33
Мнения: 1581
Регистриран на: 15 окт 2016 18:34
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот icemanbg33 » 27 апр 2024 18:31

W84me написа:Стамен Белчев просто е роден късметлия. Тия имаха всичкия късмет на Света + Бусато днес.


Факт, Бусато изкара поне още два гола, плюс в нашата врата всичко е гол и Лима им даде два гола. Аве общо взето, резултата много лъже.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22763
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот NOMER14 » 27 апр 2024 18:32

W84me написа:
NOMER14 написа:
alexdb написа:Гледам първият гол на грухтящите. Ами Главорезът е в засада на 1000%, а тоя на крилото е в съмнителна позиция. Това си е чиста засада.

Едно време това си беше засада.
Наистина Вар защо не го гледа.

Къде засада?

Каранга участва в играта.

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот alexdb » 27 апр 2024 18:32

W84me написа:Стамен Белчев просто е роден късметлия. Тия имаха всичкия късмет на Света + Бусато днес.


Срещу чичо Кольо всички са късметлии. Въпросът е точно по какъв начин ще сбъркаме и ще се бием сами. Този мач е огледално копие на предишния - безумни грешки в защита и напълно ялово нападение.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22763
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот NOMER14 » 27 апр 2024 18:33

Чакаме Морето да бие, а ние в следващите 4 мача.

scooool
Мнения: 743
Регистриран на: 24 мар 2010 22:18
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот scooool » 27 апр 2024 18:34

Общо взето и двата отбора са трагедия, ние сме зле отзад!!!!! Дано Кордоба никой не го е гледал.....бори топката като свине в кълчища. Странен мач, имахме греда и два удара преди гола...върза им на онези. Ван дер Камп, Цунами, Мислович, Марин Петков и Донякъде Джамилито имат топки за подобрен мач...футбол със страх не се играе.Костов трябва да разбере, че висока преса с бавни защитници не става!!!!

Потребителски аватар
alexdb
Мнения: 3254
Регистриран на: 08 мар 2014 18:54
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот alexdb » 27 апр 2024 18:35

NOMER14 написа:
W84me написа:
NOMER14 написа:
alexdb написа:Гледам първият гол на грухтящите. Ами Главорезът е в засада на 1000%, а тоя на крилото е в съмнителна позиция. Това си е чиста засада.

Едно време това си беше засада.
Наистина Вар защо не го гледа.

Къде засада?

Каранга участва в играта.


Че участва, участва. Отделно самата позиция на тоя на фланга, който получава топката е спорна дали и той не е в засада. Обаче ВАРът мигновено видя, че всичко си е ок.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22763
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот NOMER14 » 27 апр 2024 18:37

Продажбата на крилата ни развали играта.
Роналдо се връщаше назад и покриваше десния бек.
Наличието на Уелтън пък блокираше втурването на втори човек срещу левия ни бек.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21426
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот metodito » 27 апр 2024 18:43

Както обикновено, коментари в темата, които са ми неадекватни. Това, че на мен са ми такива, не значи, че са такива. За мен неможачът Костов, но най-вече Наско под давление на БХ/Палмите, провалиха "Левски". Костов не се е самоназначил. Той е един посредственик в най-мекия случай. Остави жадното година и кусур начело на "Левски" и гледай "резултати". Жадното ли ще е виновен или този, който го е назначил. Този сезон за мен се развенча един дългогодишен мит. Преди 15-ина години имах една мечта. Наско президент и Мъри треньор. Ако кажа, че този тандем сработи, трябва да призная, че има конспирация - престъпен сговор. Тандемът успя и заради успеха му, Мъри беше отстранен. Но аз не съм привърженик на конспиративните теории. Нееее. Наско видя, че Мъри не става и го махна. Най-малкото не направи нищо да не се маха. Наско знае стандартите на "Левски". Мислите ли, че Костов е назначение на Наско? Мъри също знае стандартите на "Левски" и не прие случвщото се. Само че Мъри има избор. Накриви му шапката, работа ще си намери. И го направи. Ами Наско? Къв' ще го дърви, ако се одърви на Палмите?
Та бъркал съм в мечтата си. Наско без Батков е едно л'''но.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12359
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 27 апр 2024 20:01

TristaNNN написа:Върнаха се времената, в които очаквам мачовете срещу зелени и оранжеви със свито сърце, вместо с празнично настроение и детински ентусиазъм.
Дано бай Стамен да не отвърже оранжевите арапи по крилата или да не реши да гонят пасове зад гърба на отбраната ни, че на наш Кольо няма да му се вЕрва.

При Мъри беше по-добре!
Пореден срамен ден за левскарите!
Поне наркосите да бяха направили някой золум, та джуджетата-пажчета на Господарите да има накъде да прехвърлят проблемите на Левски, за разтуха на БГЛ, ама и това не би.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта