efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

vvessel
Мнения: 4337
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот vvessel » 23 апр 2024 21:21

Като гледам кой ще е централният им нападател (Кабаков) , не съм много обнадежден. Не мисля че ще завършим в пълен състав.

Serafim
Мнения: 5234
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот Serafim » 23 апр 2024 22:34

Имам чувството, че този мач ще ги бием. Бай Стамен като треньор не е мръднал нищо от пръвите си стъпки в професията. НЕМ тотално излъга и изигра Костов предния мач. Освен ако Стамен не подходи по подобен начин, очаквам да ги бием.

Потребителски аватар
jungle
Мнения: 237
Регистриран на: 18 фев 2014 22:46
Местоположение: София

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот jungle » 23 апр 2024 22:54

0:2
Левскар да си братко е дума голяма, Левскар да си братко е чест!
09.09.2016

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21414
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот metodito » 24 апр 2024 02:08

Нарисуван хикс. Между другото казах същото и за предишния мач. И двата отбора реално играят вече за нищо. Мачът на сезона за нас е с Крумовград, за тях - този с "Ботев".

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12332
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот TristaNNN » 24 апр 2024 09:12

Върнаха се времената, в които очаквам мачовете срещу зелени и оранжеви със свито сърце, вместо с празнично настроение и детински ентусиазъм.
Дано бай Стамен да не отвърже оранжевите арапи по крилата или да не реши да гонят пасове зад гърба на отбраната ни, че на наш Кольо няма да му се вЕрва.
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот Testa_di_Legno » 24 апр 2024 10:33

Бием спокойно тоя път. Изображение По-скоро въпросът е кого ще излъжем с една такава победа...
Само "Левски"!

tmanolov
Мнения: 4064
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот tmanolov » 24 апр 2024 10:52

Testa_di_Legno написа:Бием спокойно тоя път. Изображение По-скоро въпросът е кого ще излъжем с една такава победа...

Хъпцурт да бием, ние да не сме Пирин бре :lol: А и упорито се забравят едни зависимости - на тирето мачът им е важен, за да се класират за ЛЕ през второто място, ако, както се очаква, отпаднат за купата и делиорманци си я вземат на финала. Дори няма да го гледам и пак ще съм разочарован, както се казва :oops:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6078
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот MASTER_COOL » 24 апр 2024 11:16

Очаквам да се получи по-стойностен мач от предишния.
И двата отбора ще излезнат с почти пълни състави. Има нов треньор при нас.
Най-вероятно клони към Х
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Testa_di_Legno
Мнения: 619
Регистриран на: 25 фев 2019 10:22
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот Testa_di_Legno » 24 апр 2024 12:19

tmanolov написа:
Testa_di_Legno написа:Бием спокойно тоя път. Изображение По-скоро въпросът е кого ще излъжем с една такава победа...

Хъпцурт да бием, ние да не сме Пирин бре :lol: А и упорито се забравят едни зависимости - на тирето мачът им е важен, за да се класират за ЛЕ през второто място, ако, както се очаква, отпаднат за купата и делиорманци си я вземат на финала. Дори няма да го гледам и пак ще съм разочарован, както се казва :oops:

Ами именно и най-вече защото допускам наличието на кеч-сценарии, в който своята роля имат и нашите, и тирето, и Разград, и "Ботев", предполагам, че сега вече ще бием. После лошите мъжки ще се преборят с папагалите в Пловдив, за да се докопат до финала и да "триумфират" с Купата. През това време ние ще сме проявили присъщите ни в исторически план воля, непримиримост и самоотверженост в плейофите, и ще сме "завоювали" своето привично място на балотажа за ЕКТ на "Герена". Изображение Изображение

Сега, вярно е, че няма как да знам нищо от това, тъй че не бих заложил пари на него (аз поначало не играя хазартни игри, де), също - че такива сметки обикновено не излизат (от което не следва, че всичко е все пак честно и почтено). Обаче 25 години следене на българския футбол ме карат и да не го изключвам като вариант. Изображение
Само "Левски"!

tmanolov
Мнения: 4064
Регистриран на: 24 май 2009 19:00
Контакти:

Re: efbet Лига: ПФК ЦСКА - София ЕАД - Левски (София), Събота от 16:15 ч.

Мнениеот tmanolov » 24 апр 2024 13:05

Testa_di_Legno написа:
tmanolov написа:
Testa_di_Legno написа:Бием спокойно тоя път. Изображение По-скоро въпросът е кого ще излъжем с една такава победа...

Хъпцурт да бием, ние да не сме Пирин бре :lol: А и упорито се забравят едни зависимости - на тирето мачът им е важен, за да се класират за ЛЕ през второто място, ако, както се очаква, отпаднат за купата и делиорманци си я вземат на финала. Дори няма да го гледам и пак ще съм разочарован, както се казва :oops:

Ами именно и най-вече защото допускам наличието на кеч-сценарии, в който своята роля имат и нашите, и тирето, и Разград, и "Ботев", предполагам, че сега вече ще бием. После лошите мъжки ще се преборят с папагалите в Пловдив, за да се докопат до финала и да "триумфират" с Купата. През това време ние ще сме проявили присъщите ни в исторически план воля, непримиримост и самоотверженост в плейофите, и ще сме "завоювали" своето привично място на балотажа за ЕКТ на "Герена". Изображение Изображение

Сега, вярно е, че няма как да знам нищо от това, тъй че не бих заложил пари на него (аз поначало не играя хазартни игри, де), също - че такива сметки обикновено не излизат (от което не следва, че всичко е все пак честно и почтено). Обаче 25 години следене на българския футбол ме карат и да не го изключвам като вариант. Изображение

като се замисля, изглежда много логично. Ма пък припоците следва да се зарадват поне малко, затова измъчен Х май е най-добре за всички. Гледаме кукловодите :mrgreen:
Непринуден написа:
Не можеш да очакваш глуповато на физически лица като теб да отговаряме юридически.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта