Левски: Всичко около клуба

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот WPWW » 23 апр 2024 14:23

tmanolov написа:Koe му е некоректното - та белфрай и Щрабаг даваха дори и повече пари от Палмите, дето никой не знае какво точно и дали изобщо дават


Какъв беше отбора преди палмите и с колко футболисти тренираше преди договора, кой и как изразходвал имагинерни пари не е известно.

LoveAndPeace написа:Абе забелязва се сериозна амплитуда на качеството на идващите футболисти преди и след един треньор при един и същи спонсор и мажоритарен собственик.
Само вметвам :)

Добре ги селектира почти всичките, нo неглижира селекцията на цн и вратар.

realno
Мнения: 6603
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот realno » 23 апр 2024 14:34

tmanolov написа:
realno написа:
Да ни е честита вашата задкулисна сглобка Румен Медодиев Пеевски. Предполагам, че вече си спокоен след ПП-ДБ не са на власт заради вашата нова истинска намагнетизирана сглобка. Спря да плюещ срещу Пеевски и банкянаския мафиот, а вече си му благодарен и очакваш помощ. Едно време плюеше срещу Пеевски, че бил дал едни пари на клуба и как това попречило на ентусиазма, но вече сглобени с Пеевски и Борисов нещата са наред и ЕКТ са сигурни. Браво. Само така. Дъно няма. :) :) :)

[offtopic]Кога съм спрял да плюя Бх и Шиши? Честно, понякога си в някоя паралелна реалност :lol: Това, иронията, наистина е много трудно разбираема от някои умнокрасиви потребители :mrgreen:[/offtopic]


Недей да скромничиш, че сегашната сглобка на правителството на Румен Методиев Пеевски ти харесва. Щом зеления чорап е част от сглобката няма как да си недоволен, че в него са уредени хора на банкянския мафиот и шефа му Пеевски. За Левски Пеевски е лош, но когато ни управлява с твоята фуражка е добър. Много умно. :) :)
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4355
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот LoveAndPeace » 23 апр 2024 15:04

WPWW написа:
tmanolov написа:Koe му е некоректното - та белфрай и Щрабаг даваха дори и повече пари от Палмите, дето никой не знае какво точно и дали изобщо дават


Какъв беше отбора преди палмите и с колко футболисти тренираше преди договора, кой и как изразходвал имагинерни пари не е известно.

LoveAndPeace написа:Абе забелязва се сериозна амплитуда на качеството на идващите футболисти преди и след един треньор при един и същи спонсор и мажоритарен собственик.
Само вметвам :)

Добре ги селектира почти всичките, нo неглижира селекцията на цн и вратар.

Позволи ми да не се съглася.
Мъри Стоилов:
30.01.2022 г. — Моето желание е, докато съм фактор в „Левски“, вратарите да бъдат само от школата. Те ще бъдат капитаните на този етап, да няма гадаения.

Колкото до нападателя , въпрос на гледна точка е. Докато беше във форма Илиян Стефанов вършеше работа и на този пост.
А както знаем централния нападател е най-скъпият пост във футбола.
50 на 50 е дали е неглижиране или просто сиромашия.

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9421
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 23 апр 2024 15:31

България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот drvasko98 » 23 апр 2024 15:32

metodito написа:За тактиката на Кольо, коментара за жабата казва всичко. Да го оправдаваш, че това е някаква гениална тактика, и провалът му се дължи ЕДИНСТВЕНО на футболистите, демонстрира слабост на оправдаващите го. Едно е да искаш да налагаш една тактика, друго е да измислиш така че да е успешна, трето е да можеш яя комуникраш с играчите, четвърто е да сработи. Кольо се проваля още на второто. Той гледа Сити и си вика: "Ебаси, и аз мога така". Не можеш, Кольо.
Има един принцип, който идва май беше от софтуерната разработка, но той важи за всичко. K.I.S.S. се нарича. Keep It Simple, Stupid. Кольо не го е чувал.
Ако някой направи анализ на играта и тактика на Мъри срещу ПАОК, ще разбере колко по-сложжна е от тази. Но за разлика от на Кольо - успешна.


Мъри си подбра играчи, които да играят на контри и дълги топки, защото е наясно, че доминантен футбол се играе от класни (разбирай скъпи) играчи. Затова направихме добри резултати с ПАОК, тирето и Разград и лоши с Хамрун и горно нанадолнище. Тези играчи не знам дали някой ги е подбираш със спортна цел или са пълнеж.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2878
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот futbolqga » 23 апр 2024 15:39

mikata написа:https://levski.bg/%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b4%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%80-9/

Сега чакаме и Маринчо

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9421
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот mikata » 23 апр 2024 16:03

futbolqga написа:
mikata написа:https://levski.bg/%d0%bd%d0%be%d0%b2-%d0%b4%d0%be%d0%b3%d0%be%d0%b2%d0%be%d1%80-9/

Сега чакаме и Маринчо

И Джемили
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 23 апр 2024 16:11

Според мен Джемили и Марин са пътници това лято, както и Рикардиньо (а дано). Голяма вероятност това да стане е ако и на Кольо му бият шута поради некласиране за Европа.
Предполагам ще се гради нов отбор с нова концепция от нов треньор, но няма да е Ники Митов, както някои се опасяваха. Той се връща в Септември.

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот WPWW » 23 апр 2024 16:52

LoveAndPeace написа:Позволи ми да не се съглася.
Мъри Стоилов:
30.01.2022 г. — Моето желание е, докато съм фактор в „Левски“, вратарите да бъдат само от школата. Те ще бъдат капитаните на този етап, да няма гадаения.

Колкото до нападателя , въпрос на гледна точка е. Докато беше във форма Илиян Стефанов вършеше работа и на този пост.
А както знаем централния нападател е най-скъпият пост във футбола.
50 на 50 е дали е неглижиране или просто сиромашия.


Като идея добре, но се видя, че вратарите от школата не са готови за мачове със заряд, прибързано решение. За цн се играе със заместители, в общи линии и Стоилов и Костов продължиха 10-годишната концепция тези позиции да са между другото.

vvessel
Мнения: 4393
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: Левски: Всичко около клуба

Мнениеот vvessel » 23 апр 2024 17:37

WPWW написа:
LoveAndPeace написа:Позволи ми да не се съглася.
Мъри Стоилов:
30.01.2022 г. — Моето желание е, докато съм фактор в „Левски“, вратарите да бъдат само от школата. Те ще бъдат капитаните на този етап, да няма гадаения.

Колкото до нападателя , въпрос на гледна точка е. Докато беше във форма Илиян Стефанов вършеше работа и на този пост.
А както знаем централния нападател е най-скъпият пост във футбола.
50 на 50 е дали е неглижиране или просто сиромашия.


Като идея добре, но се видя, че вратарите от школата не са готови за мачове със заряд, прибързано решение. За цн се играе със заместители, в общи линии и Стоилов и Костов продължиха 10-годишната концепция тези позиции да са между другото.

За нападателите съм съгласен, че и двамата имат еднакви виждания и те са един вид леки нападатели, имитиращ продукт, а не типичен таран, голаджия. Освен това Мъри е показал, че няма нюх за нападатели, а Костов просто не харесва типични такива.
При вратарите за мен проблема е както в треньора на вратарите, така и в защитата. При Мъри, Андреев записа някакъв рекорд по сухи мрежи, ако не се лъжа 9 мача поред, като в мачовете с Тирето те няколко мача нямаха удар в очертанията. При Костов защитата е неадекватна и няма синхрон с вратаря и от там дойдоха многото голове и голови положения. Не съм специалист, но Божката Митрев за мен беше един от най-слабите вратари на Левски и вероятността да стане добър треньор не е голяма. Като че ли при Иванков нещата бяха по-добре. А що се отнася между Андреев и Андонов, аз бих заложил на Андонов и с един свестен треньор мисля, че това момче има голямо бъдеще.


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: metodito и 24 госта